Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 10:22 am

Teraz jest N cze 28, 2026 10:22 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor
 Tytuł: RcCarAction
PostNapisane: Pt sie 24, 2007 9:58 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 17, 2005 8:13 pm
Posty: 708
Lokalizacja: Łódź
Witam

Od dłuższego czasu zastanawian się jak by tu zdobyć któryś z numerów, w inny sposób niż ściąganie z TH bo to napewno dużo wyjdzie. Myślałem że w Empiku chociaż w kompie będą mieli ( w Empiku często widuje prase motoryzacjyjną zza granicy, a Rccaraction to przecież najsławniejsze pismo o modelach) ale niestety. U Rojny kiedyś były ale od momętu kilkumiesięcznej śmierci sklepu już nie ma u nich tej gazety. Czy jest w Polsce jakaś firma która na zamówienie ściąga prase tematyczną zza granicy? A może jakis inny sposób na dostanie tego pisma? Chcialbym sobie od czasu do czasu to kupic bo w polsce nie ma żadnego dobrego pisma o modelarstwie kołowym ( oprucz Rc-Przegląd modelaski w którym mało jest treści o autach i jest to raczej według mojej opini nienajlepsza gazeta (chociaż niektore artykuły w stylu "jak zrobić barke z atanu w Normani" są spoko).
Jak to w Polsce dostać Rccaraction?

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 24, 2007 10:05 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 29, 2004 12:00 pm
Posty: 1726
Lokalizacja: Szczecin
Zamów sobię u nich prenumerate... ale szczeze mówiąc nie opłaca się, kilka artykułów jest moze fajnych, a tak to zazwyczaj się powtarzają tematy, więc lipa...

_________________
Panicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 24, 2007 10:05 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 20, 2005 10:11 am
Posty: 2778
Lokalizacja: Pabianice
Możesz zaprenumerować TUTAJ za 12 wydań zapłacisz 42$ czyli za jeden numer wyjdzie ok. 10zł.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 24, 2007 10:50 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 17, 2005 8:13 pm
Posty: 708
Lokalizacja: Łódź
ta prenumerata jest tylko na terenie stanów ;/

Edit: a nie, sorry, jest rubryka kraj


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 24, 2007 11:58 pm 
Offline
-=ADA$=-
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 7:51 am
Posty: 3467
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków
prenumerata jest fajna ale na krotki czas, po chwili artykuly sie zaczynaja powtarzac, przyznam sie ze w tym roku zrezygnowalem z prenumeraty (przez 3 lata mialem RC Nitro, pozniej sie skonczylo i dostalem RCCA), i jak na samym poczatku bylo na prawde wartosciowe pismo, to z czasem skonczyly sie naprawde ciekawe tematy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Teraz jest N cze 28, 2026 10:22 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL