Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 10:44 pm

Teraz jest N cze 28, 2026 10:44 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 10, 2006 6:16 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 13, 2005 11:42 pm
Posty: 104
Lokalizacja: wrocław
no tak ale jednak do jelcza trzeba troche jechać , a jeśli nie masz swojego auta bądź tak jak ja nie może jeszcze mieć to jest to troche uciążliwe.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 10, 2006 8:18 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz cze 22, 2006 2:39 pm
Posty: 9
Lokalizacja: Wrocław
moze byc i jelcz tylko mam problem z transportem. jak ktos jedzie autem to chetnie sie zabiore

_________________
TGS FOCUS RS


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 10, 2006 9:24 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 12, 2006 10:11 pm
Posty: 12
A może ktoś jeździ we Wrocku Off-road. Chętnie bym się z kimś spotkał i poszalał w kilka modeli po jakimś placyku.

_________________
gg: 279541
SAvage 4.6 SS


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 10, 2006 9:44 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 13, 2005 11:42 pm
Posty: 104
Lokalizacja: wrocław
ja ma również revo i moge pojeździć


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 11, 2006 7:36 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 21, 2005 10:46 am
Posty: 502
Lokalizacja: Wrocław
Ja jestem z Wrocławia.Startuję w zawodach On-road elektrycznych i w Off-road spalinowych(mam bagusa).Jeżdżę z ojcem do Jelcza i do Kłodzka trenować.
W Jelczu powstaje inicjatywa zorganizowania cykli zawodów.Tam też mają urządzenie liczące,a więc przy układzie kilku osób można zorganizować mini zawody.Tylko się trzeba dogadać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 11, 2006 3:28 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 15, 2006 7:17 pm
Posty: 28
Część!! Jak widać po moim awatorze jestem z Warszawy jednak obecnie przebywam we Wrocku u rodziny. Jeśli zdecydujecie się na jakieś spotkanko w ciągu następnych 6 dni chętnie wpadnę z moją spalinówka on-road :)) I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz...proszę znacie może jakieś namiary na sklepy modelarskie we Wrocku gdzie można zakupić paliwko do spalinki bo kończy mi się :(( Pzdr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 11, 2006 4:13 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 13, 2005 11:42 pm
Posty: 104
Lokalizacja: wrocław
na 99 % pojutrze spotykamy sie z jiniu gdzies na biskupinie wieć jak chcesz to wpadnij moje gg 3441869. a jeśli chodzi o sklep to jest jeden na ulicy długiej. naprzeciw tesco. jeśli nei znasz wrocka to autobusy 128. C, 135, 127


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 13, 2006 1:53 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt cze 20, 2006 10:07 am
Posty: 58
Lokalizacja: Wrocław
Witam
To moja propozaycja i Maro i innych, żeby spotkać się w koronie na zamkniętych dla aut piętrach parkingu. Jest tam chłodno, bezpiecznie bo nie walniesz w auto 1/1, i nie ma gapiów, jest płasko. Jest też najwyższe piętro to tam jest kostka i dobre miejsce na off wrazie czego. Mieszkam bardzo blisko więc jakieś hopki jak się zrobi moge w domu przechować. Co do terminu to nie którzy mają wakacje, ale są tez osoby pracujące, więc myśleliśmy o sobocie. Jest kilka osób chętnych i osoby nie doświadczone dostaną pomoc wrazie czego. To tyle. Wrazie czego chętni mogą się odezwać na gg:
Osky (ja) :5341279
Maro: 3441869
Narq.

_________________
Sprzedam Revo 2.5R z os 18tm.
http://www.rcpics.net/member/Dexter
Dokładniejsze informacje już niedługo (można pisać na gg 5341279 jeżeli komuś zależy na czasie)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 13, 2006 2:22 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 22, 2004 8:59 pm
Posty: 2076
Lokalizacja: Jelcz Laskowice
maro napisał(a):
no tak ale jednak do jelcza trzeba troche jechać , a jeśli nie masz swojego auta bądź tak jak ja nie może jeszcze mieć to jest to troche uciążliwe.


Wiele lat jeżdzilem pociągami na zawody z FSR-em V15 i 3,5 i nie narzekalem. V15 ma powyżej metra dlugości.
Zadajcie sobie pytanie- czy chcecie sie czegoś nauczyć jeżdząc na torze , czy tylko pojeżdzić- bo to szalona różnica.

_________________
Jelcz Mikrus
GG9531784


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 13, 2006 10:17 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 13, 2005 11:42 pm
Posty: 104
Lokalizacja: wrocław
no tak . problem w tym ze ty mieszkasz w jelczu a pociągiem jeździsz tylko na kilku dniowe zawody ścigać sie , a my chcemy poprostu dobrze się bawić przez te kilka godzin i nie musimy tracić całego dnia na dojazd, zawsze możemy sobie wyznaczyć tor z czegokolwiek, oczywiście to nei to samo ale jednak na miejscu, jeśli ktoś z nas miałby auto i mógłby nas zabrać to napewno w jelczu jest dużo ciekawiej ale żeby pojeździć sobie 2-3 godzinki to lepiej tu na miejscu


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 13, 2006 10:30 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 15, 2006 7:17 pm
Posty: 28
Sobota bardzo mi pasuje a Koronę mam po drodze więc chętnie się zjawię. Nie mam gg tutaj bo to nie mój komp dlatego też napiszcie proszę na forum, o której planujecie spotkanie. Dzięki za namiar na sklep, jutro tam jadę. Pzdr :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 13, 2006 11:13 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 13, 2005 11:42 pm
Posty: 104
Lokalizacja: wrocław
sobota nie jest jeszcze do końca zaklepana ale na 100 % jutro [ 14.07.2006] jest spotkanie w koronie na parkingu o godzinei 18. napisz na pm to się możemy zgadać


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 14, 2006 2:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 15, 2006 7:17 pm
Posty: 28
Niestety dzisiaj odpada...jutro chętnie przyjdę jeśli zdecydujecie się na ustawkę :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 14, 2006 3:13 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Artur Warszawa napisał(a):
jśli zdecydujecie się na ustawkę :)


Ale "ustawka"to chyba nie w tej dyscyplinie i nie ci ludzie...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 14, 2006 8:58 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 15, 2006 7:17 pm
Posty: 28
W moim języku ustawka to znaczy spotkanie :) nie wiem wśrod jakich ludzi Ty się obracasz :roll:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Teraz jest N cze 28, 2026 10:44 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL