Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:24 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:24 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
PostNapisane: So paź 02, 2004 1:36 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 15, 2004 8:11 pm
Posty: 253
Lokalizacja: Warszawa
Dzis juz oficjalnie hpi potwierdzilo ze wypuszcza 3 biegowa skrzynke do savage hmm bedzie bolec (ma byc przed swietami ..:D )
Tylko zastanawiam sie kto to kupi ;) Z drugiej strony zabwani sa 3biegowa skrzynka a z dyframi nic nie robia .. grr :)
Obrazek
Obrazek

http://www.hpiracing.com/coolstuff/product_features/3speed_tranny.htm


A tutaj cos ekstra ;) jak to sie bawia kozacy w Japoni ;DD
http://www.ejstyle.net/sage/movie/dorisageweb03.mov 9mb

_________________
[url=http://www.rcbziom.com.plrcBziom[/url] <- spotkania, filmy, zdjecia, artykuly
rcBziom <- sklep
Savage + jr xs3


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So paź 02, 2004 2:42 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 06, 2004 6:01 pm
Posty: 442
Ciekawe ile to bedzie kosztowac :roll: ?Calkiem ciekawe rozwiazanie, jak bede mial kase i jeszcze do tego czasu Savaga to sobie moze takie cos sprawie.A ten filmik tez mialem wyslac.Ale japonczycy to sa zeczywscie kozacy na maxa :P

_________________
KUZI OGNIAAAAAAA!!!!!!!

Pozdrawiam,
Marcin


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So paź 02, 2004 10:19 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 4:34 pm
Posty: 1975
ta skrzynie kupie na 10000%. To jest pewne! MAX!! Szkoda tylko, ze nie ma wersji manual!

_________________
UZYTKOWNIK ZABLOKOWANY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 03, 2004 6:22 pm 
Offline
Raflee
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 9:45 pm
Posty: 3693
Lokalizacja: Z daleka- Mielec Auto: 4 do sprzedania - priv :)
Moze reczna jeszcze :)?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 05, 2004 7:39 am 
Offline

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 4:34 pm
Posty: 1975
reczny to juz zbyteczny ale manual skrzynia to byloby cos! Mam nadzieje, ze kiedys cos takiego wypuszcza na rynek!!! Zmiana biegow sekwencyjna jak w F1 i radio mogloby miec tylko 3-kanaly. Tylko, ze zrobienie manuala bedzie drozsze i duzo bardziej klopotliwe tak wiec raczej nie oplacalne do pozniejszej sprzedazy bo tak naprawde wiecej ludzi lubi jezdzic i nie bawic sie jeszcze w zmiany biegow.

_________________
UZYTKOWNIK ZABLOKOWANY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 07, 2004 5:30 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 15, 2004 8:11 pm
Posty: 253
Lokalizacja: Warszawa
No wiec jest juz pierwszy filmik wyglada to calkiem calkiem ;D
http://av.hpieurope.com/video/hpi_3speed_web2.mov

_________________
[url=http://www.rcbziom.com.plrcBziom[/url] <- spotkania, filmy, zdjecia, artykuly
rcBziom <- sklep
Savage + jr xs3


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 07, 2004 6:04 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 06, 2004 6:01 pm
Posty: 442
Musze to miec!!!!Jak to jezdzi !!Juz oszczedzam kase na ta skrzynie :lol:

_________________
KUZI OGNIAAAAAAA!!!!!!!

Pozdrawiam,
Marcin


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 07, 2004 8:13 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 4:34 pm
Posty: 1975
wlasnie ciagne ten filmik a skrzynke bede mial na 100% przed swietami

_________________
UZYTKOWNIK ZABLOKOWANY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 16, 2004 8:12 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 14, 2003 4:13 pm
Posty: 1648
Lokalizacja: gdynia
TRZY STOPNIOWA skrzynia biegów była już 10 lat temu w BMT ( 1:8 on road) (miałem) .


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 16, 2004 9:02 pm 
Offline
-=ADA$=-
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 7:51 am
Posty: 3467
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków
i w kyosho mad force ok 3 lata tamu, a wlasnie dlaczego 3 stopniowe przekladnie nie sa uzywane w 1/8 on roadach?? przez to ze zysk bylby niewymierny do dodanej masy?? bo to jedyny powod jaki mi do glowy przychodzi. w MT to jeden bolek, bo i tak to wazy 5-7 kg ale w 1/8 on road gdzie calosc to o ile wiem chyba kolo 2-2,5 kg ( chyba ze sie myle) to to robi roznice


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 17, 2004 4:22 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 14, 2003 4:13 pm
Posty: 1648
Lokalizacja: gdynia
Jezli HPI jest pożądną firmą , to powinien być cały komplet do montażu w SAWAGE .


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 18, 2004 6:39 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 4:34 pm
Posty: 1975
Gruby napisał(a):
Ale chodzi mi dokladnie o ta do Savaga, dodatkowo, czy ta skrzynia bedzie wymagala jakics dodatkowych przerobek w modelu?


nie trzeba jakichkolwiek dodatkowych przerobek

_________________
UZYTKOWNIK ZABLOKOWANY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:24 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL