Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 11:23 am

Teraz jest Wt cze 23, 2026 11:23 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor
PostNapisane: Wt lut 15, 2005 8:50 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 14, 2004 9:35 am
Posty: 213
Lokalizacja: Kraków
Ja przy okazji chcialem się spytac co do filtru powietrz w savage 25. Podobno jest to filtr ceramiczny czyli z czego on jest???????????????
Ale nie jest dobry (też podobno) i sie go wymienia.
I jeszcze jedno , poco na zime przy jaździe na dworze nakłada się coś na silnik a dokladniej na to użebrowanie-nie wiem jak sie to nazywa?

Zasada-w danym temacie piszemy o tym o czym on jest, jezeli chcesz zapytac sie o cos innego robisz nowy temat, oczywiscie pod warunkiem, ze nie byl on poruszany juz na forum. Tym razem przenioslem, drugim razem moze byc gorzej - M-peter


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 15, 2005 9:34 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz gru 30, 2004 3:47 pm
Posty: 315
Lokalizacja: Z DALEKA
To coś to folia aluminowa lub tasma pcv naklada sie to na glowice aby nie tracil za szybko ciepla silnik bo jest to ,,dla niego nie zdrowe'' poniewaz aby dobrze pracowal musi chodzic na zalecanej temperaturze ktora przewaznie kreci sie w zaleznosci od silnika mniej wiecej w granicach +- 100 stopni C :)

_________________
[url=http://www.youtube.com/watch?v=HqquopGrmHU/]
Dan Dan Dadadadan Para Para Para![/url]
YEAH!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 15, 2005 10:13 pm 
Offline
tomalo

Dołączył(a): N sty 04, 2004 8:33 pm
Posty: 778
Lokalizacja: Kraków autko: mam :)
a ceramiczny filtr w savage jest w baku a nie jako filtr powietrza...

...Fuel Tank: 5.4oz (160cc) with ceramic in-tank filter..."

Ceramicznego filtra w baku sie nie wymienia na inny tylko doklada sie dodatkowy filtr na przewod paliwowy dla bezpieczenstwa silnika...

A co do filtra seryjnego filtra powietrza w savage 25 to faktycznie jest to badziewie i pasuje go wymienic na dobry filtr np. Motor Saver. W tym nowym SS 4.6 jest juz lepszy niz w S25

_________________
pozdrawiam
tomalo


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Teraz jest Wt cze 23, 2026 11:23 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL