Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 7:46 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 7:46 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
PostNapisane: Wt sty 11, 2005 9:43 pm 
Offline

Dołączył(a): So lip 17, 2004 11:49 am
Posty: 448
Lokalizacja: Zabrze
Tak jak w temacie, zamówiłem sobie Savage SS, Ziggyy przesłał mi fotki a ja patrze a tam napis Savage SS #847.
Wiem że jest #844 bez silnika i #845 z silnikem, ale co to za cudo to nie mam pojęcia.
Szukałem też w internecie ale nic na ten temat nie znalazłem, na stronie HPI też nie.
Jeżeli ktoś wie co to za zestaw to prosze pisać.
Pytam się bo zestaw jest w drodze do mnie a ja chciałbym już przed czasem wiedziec :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 11, 2005 9:51 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 02, 2004 11:12 pm
Posty: 451
Lokalizacja: Warszawa Praga Północ -- RcBziom
Może zamuwiłes sobie to ??? : http://forums.radiocontrolzone.com/show ... p?t=186595


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 11, 2005 10:05 pm 
Offline

Dołączył(a): So lip 17, 2004 11:49 am
Posty: 448
Lokalizacja: Zabrze
No fajnie by było :D
Ale to nie jest ten model
Jest juz na TH http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin/wt ... LXJUP1&P=0
Dostepny pod koniec stycznia, pozatym nie ma jeszcze nr katalogoweg.

BTW Tez go kupie :D

Mam fotki i tam jest Savage SS tylko ze wlasnie z nr katalogowym #847


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 11, 2005 10:09 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 02, 2004 11:12 pm
Posty: 451
Lokalizacja: Warszawa Praga Północ -- RcBziom
No to ja juz nie wiem . A ten co u niego zamawiałes to powiedzał ci cos o tym modelu moze to jest zwykły Savage SS ???


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 11, 2005 10:14 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 02, 2004 9:29 pm
Posty: 308
Lokalizacja: Wawa
Zwykły to na pewno on nie jest :) hmm poszukajcie na forum jest juz taki temat i co on ma w sobie :). http://www.rcauto.pl/forum/viewtopic.php?t=4761

_________________
Carson 4x4 Stormracer -gone
Savage'a S25 dotarty i jeździ :) - gone
Carson Attack Buggy na dotarciu - gone
Savage'a SS 4,6 - gone
Nitro RS4 EVO 3 - gone
Xmods


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 11, 2005 11:00 pm 
Offline

Dołączył(a): So lip 17, 2004 11:49 am
Posty: 448
Lokalizacja: Zabrze
Han_ to nie jest ten Savage !!
To jest ten starszy model
Taki jak ten http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin/wt ... LXFCB0&P=0
Tylko ten na TH ma nr katalogowy #845
A ten, który ja zamowilem ma nr katalogowy #847
Pudlo jest takie samo jak w #845


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 12, 2005 9:59 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 06, 2004 6:01 pm
Posty: 442
Ten co podal Han_ jest najnowszy!! :wink:

_________________
KUZI OGNIAAAAAAA!!!!!!!

Pozdrawiam,
Marcin


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 12, 2005 11:52 pm 
Offline

Dołączył(a): So lip 17, 2004 11:49 am
Posty: 448
Lokalizacja: Zabrze
Tak ten co Han_ podał to jest najnowsza wersja Savage SS

Co nadal nie zmiena faktu że nic nie wnosicie do tego tematu !!

Jak tylko go dostane to zdam relacje ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2005 3:47 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 20, 2004 4:39 pm
Posty: 38
SSuper!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 27, 2005 8:39 am 
Offline

Dołączył(a): So lip 17, 2004 11:49 am
Posty: 448
Lokalizacja: Zabrze
No i już się wszystko wyjaśniło.
Tak jak pisałem wcześniej, nigdzie na HPI ani na żadnym forum nie znalazłem Savage SS o nr #847.
Model, który do mnie dotarł to jest poprostu model o nr katalogowym #845, czyli powinien być z silnikiem, jako że wersja #844 występuje tylko w europie. A ten nr #847 to jest tylko wymysł jakiegoś sklepu, jakiś cwaniaczek wyciągną silnik i rure wydechową, wydrukował sobie naklejke i przylepił na pudełko. Tak więc mam Savage SS bez silnika i bez tłumika :(
Jako że silnik montuje sie prawie na samym końcu to zabrałem się do montarzu autka. Powiem, że składanie daje wiele radości :)
Jednak moja radość skończyła się przy składaniu amortyzatorów. Dokładnie przy ósmej sztuce juz po napełnieniu okazało się ze ten plastik, w który wlewa się olej ma takie małe mikro pęknięcie, no i tak mam tylko 7 amorków :(. Na całe szczęście części do Savage są dostępne, jednak znowu musze czekać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 27, 2005 10:02 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 24, 2004 8:12 pm
Posty: 1050
Lokalizacja: Oborniki Wlkp Auto: B4/ B44
To w takim razie nawet fajnie bo mozesz jakis fajniejszy silniczek wsadzic :wink: tylko znow czekanie i kolejne koszty

Ps 1 ile cie wyniosl ten savage ?
Ps2 czy to znaczy ze bedziesz na spotkaniu bez samochodu? :cry:

_________________
Cos co lubie to Majonez

Wojtek Forysiak


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 28, 2005 8:00 am 
Offline

Dołączył(a): So lip 17, 2004 11:49 am
Posty: 448
Lokalizacja: Zabrze
Black_Angel napisał(a):
To w takim razie nawet fajnie bo mozesz jakis fajniejszy silniczek wsadzic :wink: tylko znow czekanie i kolejne koszty


No tak naczekam sie jeszcze troche, ale chyba jest na co bo zamówiłem Truckzille :)

Black_Angel napisał(a):
Ps 1 ile cie wyniosl ten savage ?
Ps2 czy to znaczy ze bedziesz na spotkaniu bez samochodu? :cry:


1. Sam model ? czy reszta, którą w niego wpakowałem ??
2. Bez modelu ani rusz, więc raczej nie będe.

Pozatym jest zima, a tu silniczek trza dotrzec, nie jestem przekonany czy w takich warunkach to dobry pomysł.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 28, 2005 3:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 24, 2004 8:12 pm
Posty: 1050
Lokalizacja: Oborniki Wlkp Auto: B4/ B44
chodzi mi o sam model :wink:
czemu akurat truckzilla :?: nie lepiej jakis dobry 28 :?

szkoda ze cie nie bedzie :cry: tak czy inaczej pozdrawiam

_________________
Cos co lubie to Majonez

Wojtek Forysiak


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 28, 2005 5:40 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 30, 2004 11:19 pm
Posty: 1050
Lokalizacja: Warszawa............ Auto: Yokomo MR4-TC Black Edition
Tzn zaplaciles za model i nawet niewiesz jak on wygladal??


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 28, 2005 7:11 pm 
Offline

Dołączył(a): So lip 17, 2004 11:49 am
Posty: 448
Lokalizacja: Zabrze
GEX napisał(a):
Tzn zaplaciles za model i nawet niewiesz jak on wygladal??


Fotki mialem, ale wszystkie czesci sa popakowane w woreczki foliowe, bardzo trudno na podstawie zdjecia z gory zakumać czy są wszystkie części.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest Śr cze 24, 2026 7:46 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL