Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 12:25 am

Teraz jest Cz cze 25, 2026 12:25 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
PostNapisane: So lip 24, 2004 12:52 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 27, 2003 12:53 pm
Posty: 4236
Lokalizacja: Kraków
http://www.rcmodellbau-shop.de/shop/fot ... 578002.JPG
http://www.rcmodellbau-shop.de/shop/fot ... 578003.JPG
http://www.rcmodellbau-shop.de/shop/fot ... 578007.JPG
http://www.rcmodellbau-shop.de/shop/fot ... 780011.JPG

a wiecej tutaj :

http://www.rcmodellbau-shop.de/shop/ind ... RR3077.htm

_________________
Pozdrawiam
AE TEAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 24, 2004 8:43 pm 
Offline
-=ADA$=-
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 7:51 am
Posty: 3467
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków
fajny bak paliwa, hehe, to sie nazywa kompleks mniejszosci!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 24, 2004 9:29 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 4:34 pm
Posty: 1975
a nie sadzicie, ze to bardziej wariacja na temat Dirt Demona??? Taka hybryda DD z Savagem ale chyba z przewaga tego pierwszego.

_________________
UZYTKOWNIK ZABLOKOWANY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 24, 2004 9:59 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 22, 2004 7:30 pm
Posty: 181
Lokalizacja: Białystok
No, jako posiadacz DD nie zgodze sie, bo jedyne co tutaj z DD widze, to kola, fakt te same...

Ale reszta? Zupelnie inna rama, inne ulozenie amortyzatorow, cala reszta tez... Nie widze zadnego wspolnego elementu (oprocz kol, rzecz jasna...)
Byc moze amortyzatory sa te same, choc po blizszym przyjrzeniu sie raczej watpie...

A modelik spoko, nie powiem. Ktos wie ile toto kosztuje?

Pozdrawiam

_________________
Darek Fiłonowicz
Całkowicie "elektryczny" ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 24, 2004 10:03 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt maja 04, 2004 11:21 pm
Posty: 943
Lokalizacja: Leszno
Wystarczyło wejsc na link i tam było napisane 489 euro.

_________________
Przerwa


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 24, 2004 10:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 22, 2004 7:30 pm
Posty: 181
Lokalizacja: Białystok
Kuba Stabiszewski napisał(a):
Wystarczyło wejsc na link i tam było napisane 489 euro.


No fakt, lenistwo mnie wzielo i obejrzalem tylko foty...
Drogi skurkowaniec...

Pozdrawiam

_________________
Darek Fiłonowicz
Całkowicie "elektryczny" ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 24, 2004 10:26 pm 
Offline
-=ADA$=-
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 7:51 am
Posty: 3467
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków
w europie wszystkie tyle kosztuja, jak kupowalem TXT to w UK byly po okolo 380e i to byla bardzo dobra cena jak na ich warunki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 25, 2004 12:13 am 
Offline

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 4:34 pm
Posty: 1975
Filonxxxl napisał(a):
No, jako posiadacz DD nie zgodze sie, bo jedyne co tutaj z DD widze, to kola, fakt te same...

Ale reszta? Zupelnie inna rama, inne ulozenie amortyzatorow, cala reszta tez... Nie widze zadnego wspolnego elementu (oprocz kol, rzecz jasna...)
Byc moze amortyzatory sa te same, choc po blizszym przyjrzeniu sie raczej watpie...

A modelik spoko, nie powiem. Ktos wie ile toto kosztuje?

Pozdrawiam


oprocz kol to jeszcze zderzaki oraz amory sa jak w DD. Ja nie powiedzialem, ze jest identyczny jak DD ale, ze podobny. Z tym sie chyba zgodzisz? Pol DD, pol Savage.

_________________
UZYTKOWNIK ZABLOKOWANY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 25, 2004 12:44 am 
Offline
tomalo

Dołączył(a): N sty 04, 2004 8:33 pm
Posty: 778
Lokalizacja: Kraków autko: mam :)
amorki jak z DD ale w ukladzie jak w savage... rama przypomina savage... taka jakas krzyzowka :)

_________________
pozdrawiam
tomalo


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 25, 2004 8:26 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 22, 2004 7:30 pm
Posty: 181
Lokalizacja: Białystok
A ja Wam powiem w niedziele rano, obudzony po 4 godzinach spania przez wiertare sasiada, ze ten model z taka cena jest do ch... nie podobny :lol:

A tak serio to rzeczywiscie:
- kola od DD
- amory od DD (ale w ukladzie Savage)
- zderzaki baaardzo podobne, choc nie identyczne
- rama a'la Savage

Czyli jakis mutant, z taka cena to niech ida z nim na drzewo (juz 2x bardziej wolalbym ciut dolozyc i kupic OFNE Titan Twin (ale by bylo..., posralbym sie z regulacja, poplakal, pogryzl jej ze zlosci opony a potem sprzedal komus kto ma pojecie za pol ceny... :D, zartuje )

Dobra, sasiad skonczyl wiercic (ja go kiedys udusze...), ide dalej spac, dobranoc...

Pozdrawiam

_________________
Darek Fiłonowicz
Całkowicie "elektryczny" ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 25, 2004 9:32 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 27, 2003 12:53 pm
Posty: 4236
Lokalizacja: Kraków
w europie duzo mutantów jest, lub europejskich wejrsi rożnych modeli :) .

p.s
Dobranoc Darek :wink:

_________________
Pozdrawiam
AE TEAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 25, 2004 10:48 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 4:34 pm
Posty: 1975
Bugi napisał(a):
w europie duzo mutantów jest, lub europejskich wejrsi rożnych modeli :) .

p.s
Dobranoc Darek :wink:


w zasadzie wiekszosc amerykanskich marek jest w europie sprzedawana pob obco brzmiacymi szyldami. Jest to dosc dziwne bo przeciez wszyscy znaja te modele z ich pierwowzorow i dla mnie to nie jest zrozumiale, ze decyduja sie na sprzedaz pod nowym brandem.

_________________
UZYTKOWNIK ZABLOKOWANY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 26, 2004 12:02 am 
Offline
Raflee
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 9:45 pm
Posty: 3693
Lokalizacja: Z daleka- Mielec Auto: 4 do sprzedania - priv :)
Wir vergleichen:

Macho - -
Savage - *

- Große Räder 180 mm
* Räder 160 mm

- 19 mm Radaufnahme
* 14 mm Radaufnahme

- Alu Öldruckdämpfer
* Plastik Öldruckdämpfer

- Kardan Antriebswelle Vorn
* Dog Bone v / h

- 200 ml Tank
* 160 ml Tank

- Metal Getriebe
* Metal / Kunststoff

- Rückwärtsmodul incl. Servo
* nicht enthalten

- 2 Kammer Reso
* Standart Reso

Wybieram Jamare <rotfl>


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 26, 2004 9:15 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 27, 2003 12:53 pm
Posty: 4236
Lokalizacja: Kraków
promian napisał(a):
w zasadzie wiekszosc amerykanskich marek jest w europie sprzedawana pob obco brzmiacymi szyldami. Jest to dosc dziwne bo przeciez wszyscy znaja te modele z ich pierwowzorow i dla mnie to nie jest zrozumiale, ze decyduja sie na sprzedaz pod nowym brandem.



Dokladnie, to troszke dziwna polityka niektórych firm, moj model to przecież nic innego jak XTM, rozni sie tylko silnikiem :)

_________________
Pozdrawiam
AE TEAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: :)
PostNapisane: N sty 16, 2005 11:09 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 09, 2004 12:23 pm
Posty: 93
Lokalizacja: Poznań city
Moim skromnym zdaniem - MACHO WYMIATA BO MA SILNIK 3.5 konia a nie jak savage 2.5 :p Jeździłem nim i wiecie co? pięknie lata :) Teraz zastanawiam sie co kupić pierwsze mta czy macho :) bo musze mieć oba :)


pozdro
Czemu odgrzewasz tematy z przed prawie pol roku?


Bugi:
dokaleni po co odgrzewasz starocie, a po drugie to sie doinforumj jakie silniki ma Savage.....


sorry ale na hpi jest napisane że savage 25 ma 2.5 hp (horsepower czyli konie mechaniczne jak mniemam) a macho ma 2.7 ale psa a ps - 1.3 konia :)
A co do odgrzewania tematu, wybaczcie mi ten błąd ok? Obiecuje że już nie będę :)

_________________
RC18MT/ZK-2!


Ostatnio edytowano Śr sty 19, 2005 6:25 pm przez ubermarten, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest Cz cze 25, 2026 12:25 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL