Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 6:33 pm

Teraz jest N cze 28, 2026 6:33 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor
PostNapisane: Cz lis 20, 2008 7:50 pm 
j/w zamienie obiornik SR3001 (pro) na mikroodbiornik SR3500, może miec zniszczoną obudowę lub byc bez obudowy.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 20, 2008 8:52 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 9:59 pm
Posty: 3870
Lokalizacja: Bdg
jakbys chcial 3001 sprzedac to chetnie kupie.

_________________
5 P's of Racing: Perfect Preparation Prevents Poor Performance


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 20, 2008 9:46 pm 
A ja mam na zbyciu nówkę SR3500 za 270 zł :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 20, 2008 9:48 pm 
karolpenconek napisał(a):
A ja mam na zbyciu nówkę SR3500 za 270 zł :)


a chcesz się zamienić? jeśli to było do kajmana to chyba lepiej na pm napisac niż zaśmiecać mi temat...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 20, 2008 9:54 pm 
Nie, nie chcę się zamienić, ale proponuje sprzedaż takiego odbiornika, jakiego Pan szuka.

Jeżeli Kajman jest chętny to może od Pana kupić SR3001, a Pan ode mnie SR3500 :) To taka moja luźna propozycja :)

Pozdrawiam.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 20, 2008 9:56 pm 
za 200zł mogę sprzedać mój odbiornik. Jeśli Cie to interesuje Kajman ;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 20, 2008 10:10 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 9:59 pm
Posty: 3870
Lokalizacja: Bdg
180 i konczymy interes :)

_________________
5 P's of Racing: Perfect Preparation Prevents Poor Performance


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Teraz jest N cze 28, 2026 6:33 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL