Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:38 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:38 pm




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
Autor
PostNapisane: So lut 19, 2005 8:14 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 31, 2003 7:59 pm
Posty: 1452
Lokalizacja: Warszawa
jak w temacie...

_________________
hpi pro4, asso tc3 ft, trooper sc
pozdrawiam
Marcin


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 19, 2005 8:41 pm 
Offline

Dołączył(a): So sty 29, 2005 10:59 pm
Posty: 560
Lokalizacja: Gdańsk
Jak mozna to ja tez chetnie kupie regulator ale
max uzwojenie 12-13T
na tych amperach to sie nie znam ale najlepiej gdyby było chyba ich dosc dozo :twisted:
oczywiscie elektroniczny 2-kierunkowy z hamulcem

Prosilbym o kontakt pod gg : 4944220

Cema : kolo 250 zl 8)

_________________
...życie nie po to jest by brać...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lut 20, 2005 7:42 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 05, 2005 6:32 pm
Posty: 92
Lokalizacja: Bydgoszcz
Zasilanie 7,2-8,4v (6-7 cel)
13+ zwoi silnika
200/100 A Prąd maksymalny przód/tył
Częstotliwość pracy 1500Hz
Waga 45 gram
Wymiary 27,2x 3,32x 1,27 mm
BEC
wyłącznik
Bezpiecznik temperatury , auto-odcięcie silnika
przy przegrzaniu i rozładowanych akumulatorach.

Nowy podłączony na stole w celu sprawdzenia!!

kontakt 600452357

_________________
Xray XT8 SH P6 4,6
XXX-S & Lehner basic 5300 & Lehner Warrior 7018
Tb-02 & Dr. Speed
Academy SP3 EX
Futaba 3PM S
Hellfire SS - był

gg.528392 mail: mr.byku@gmail.com


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 20, 2005 7:43 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 05, 2005 6:32 pm
Posty: 92
Lokalizacja: Bydgoszcz
6782759

to mój gg

_________________
Xray XT8 SH P6 4,6
XXX-S & Lehner basic 5300 & Lehner Warrior 7018
Tb-02 & Dr. Speed
Academy SP3 EX
Futaba 3PM S
Hellfire SS - był

gg.528392 mail: mr.byku@gmail.com


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 20, 2005 9:53 pm 
Offline

Dołączył(a): So sty 29, 2005 10:59 pm
Posty: 560
Lokalizacja: Gdańsk
BYK-u jednak podziekuje ci za ten regiel - mam inny na oku :wink:

_________________
...życie nie po to jest by brać...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 20, 2005 10:41 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 05, 2005 6:32 pm
Posty: 92
Lokalizacja: Bydgoszcz
Spoko pozdrawiam!!

_________________
Xray XT8 SH P6 4,6
XXX-S & Lehner basic 5300 & Lehner Warrior 7018
Tb-02 & Dr. Speed
Academy SP3 EX
Futaba 3PM S
Hellfire SS - był

gg.528392 mail: mr.byku@gmail.com


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 21, 2005 10:01 pm 
Offline

Dołączył(a): So sty 29, 2005 10:59 pm
Posty: 560
Lokalizacja: Gdańsk
Kupuje ten regiel !! :wink:
co do reszty dogadamy sie na gadu :
4944220

_________________
...życie nie po to jest by brać...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 21, 2005 10:05 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 05, 2005 6:32 pm
Posty: 92
Lokalizacja: Bydgoszcz
Sprzedane!!!!

Pozdrawiam

_________________
Xray XT8 SH P6 4,6
XXX-S & Lehner basic 5300 & Lehner Warrior 7018
Tb-02 & Dr. Speed
Academy SP3 EX
Futaba 3PM S
Hellfire SS - był

gg.528392 mail: mr.byku@gmail.com


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:38 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL