Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 8:31 pm

Teraz jest N cze 28, 2026 8:31 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor
PostNapisane: So gru 13, 2008 8:01 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt maja 01, 2007 11:53 am
Posty: 291
Lokalizacja: Słopnice
Witam,

Kupię kilka części do Sava:
-6 wahaczy
-obudowy dyfra(minimum 4)
-obudowę skrzyni biegów
-zwrotnice
-obejmy zwrotnic
Najbardziej zalezy mi na obudowach dyfra.

Kontakt:
GG: 7776457
PM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 14, 2008 11:25 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 10, 2008 11:47 pm
Posty: 430
Lokalizacja: Sosnowiec
Czesc!
Słuchaj tak się akurat składa że idealnie trafiłeś. Właśnie za kilka dni miałem wystawiać aukcje allegro które przygotowywałem od dłuższego czasu gdyż posiadam sporo NOWYCH części a właściwie całych modułów do Savage X,SS, 4,6 i innych. Mam wszystko co można tylko mieć do Savage gdyż te właśnie modele to mój konik o czym przekonasz się zaglądając na moją stronę: www.mojemodele.republika.pl

Dysponuję już w tej chwili zdjęciami które wczęniej przygotowałem na aukcje. Zestawy są o wiele bogatsze w ilość elementów niż to jest odeforwane w HPI - ja nie rozdzielam śróbek od reszty bo uważam że to bzdura, jak sprzedaję amortyzatory to są w całości komplety a nie osobno sprężyny i osobno szafty. O ceny pytaj mnie na GG: 9213959 - NA PEWNO BĘDZIE TANIEJ NIŻ W HPI a wszystko mam nowe - część odpakowywałem do zdjęć a część jeszcze w woreczkach jak fabryka dała , wszystkie nigdy nie montowane w modelach!

Przykładowa moja ostatnia aukcja:
http://www.allegro.pl/item493703443_kom ... obacz.html

Zdjęcie do kolejnej aukcji - mogę dla ciebie wystawić prywatne aukcje ale szczegóły ustalimy na GG:
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 532e7e68d0

_________________
www.rcauto.feen.pl- forum śląskich modelarzy
FG monster 1:5 petrol Zenoach 26cm 2x Savage X all carbon K4,6/STS28
2x HPI RS4 pro2 - drift & racing mode 2x Seiki/Mugen MTX-3 Nova Rossi 12
HB Lightning 2pro EVO Force21 buster HB Lightning Stadium 2pro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Teraz jest N cze 28, 2026 8:31 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL