Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:26 am

Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:26 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor
PostNapisane: Cz lip 20, 2006 8:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 9:21 am
Posty: 221
Lokalizacja: Poznań [ WLKP ] Auto: na razie brak...
Tak jak w temacie dyferencjał do subaru BYCMO

Pozdro ;)

_________________
Pozdrawiam, gg: 3212047
PIRAT TEAM
http://www.rcpics.net/member/Ogest

ZAPRASZAM wszystkich co kochaj kosza

Brak modelu przerwa zimowa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 22, 2006 12:45 am 
Offline

Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 12:25 am
Posty: 95
Lokalizacja: Sulechów
gdyby ktos mial jeszcze jeden sprawy to sie dolaczam do ogloszenia :))


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 22, 2006 8:33 am 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 15, 2006 5:23 pm
Posty: 1604
Lokalizacja: Łaziska Górne
ja sprawdze moze akurat bede mial sprawny sprawdze to dzis a ile bys dał zł?

_________________
pozdrawiam Bartek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 22, 2006 8:53 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 9:21 am
Posty: 221
Lokalizacja: Poznań [ WLKP ] Auto: na razie brak...
No nie wiem ile bym dał a za ile sprzedasz? Mi by wystarczyła sama obudowa z bocznymi wałkami przeniesienia i nic więcej.

_________________
Pozdrawiam, gg: 3212047
PIRAT TEAM
http://www.rcpics.net/member/Ogest

ZAPRASZAM wszystkich co kochaj kosza

Brak modelu przerwa zimowa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 22, 2006 8:28 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 15, 2006 5:23 pm
Posty: 1604
Lokalizacja: Łaziska Górne
aktualne ciebie obudowa tuningowa + walki satn db
lesiu: dyfer 100% sprawny z walkami a co do cen to niewiem zaproponujcie jakies rozsadne ceny na PW
moze ktos chetny na calosc cena 230zł ale mozemy sie dogadac co do ceny

_________________
pozdrawiam Bartek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 24, 2006 7:48 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 9:21 am
Posty: 221
Lokalizacja: Poznań [ WLKP ] Auto: na razie brak...
Moje nieaktualne nie wiem jak Lesia

_________________
Pozdrawiam, gg: 3212047
PIRAT TEAM
http://www.rcpics.net/member/Ogest

ZAPRASZAM wszystkich co kochaj kosza

Brak modelu przerwa zimowa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:26 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL