Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 9:08 pm

Teraz jest N cze 28, 2026 9:08 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 18, 2008 7:25 pm 
Offline

Dołączył(a): N wrz 30, 2007 12:23 pm
Posty: 1626
Lokalizacja: Kołaczkowo
W tę zabawkę nie warto inwestować. Posłuchaj innych, a dobrze na tym wyjdziesz. I zmniejsz awatar.


Ostatnio edytowano Cz gru 18, 2008 7:32 pm przez Tomek Lipert, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 18, 2008 7:29 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 18, 2008 2:08 pm
Posty: 34
Lokalizacja: Warszawa Auto:Buggy ( szukam czegoś nowego do 450 zł ) moze być używane prosze pisać na PM
ok ale jeżeli już kupiłem to co mam zrobić szkoda m tych 160 zł wydanych

_________________
samochody rc to jest to co kocham

GG : 7030508

Łukasz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 18, 2008 7:35 pm 
Offline

Dołączył(a): N wrz 30, 2007 12:23 pm
Posty: 1626
Lokalizacja: Kołaczkowo
Nie wiem. To po prostu zabawka. Popełniłeś błąd i tyle. Spróbuj sprzedać, może ci się uda.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 18, 2008 7:39 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 28, 2008 5:14 pm
Posty: 69
Lokalizacja: Dortmund/Tarnowskie Gory
oktekPL napisał(a):
ok ale jeżeli już kupiłem to co mam zrobić szkoda m tych 160 zł wydanych


Sprubuj go sprzedac i kup tt-01, jest to model dobry dla poczatkujacego(sam go mam) i w tt-01 mozesz wszysko wymienic, a czesci sa dotepne i dosyc tanie.


P.s jak chcesz sie dowiedziec co kupic to napisz temat w dziale "Co wybrac", tam ci pomoga.

_________________
GG:8484351
Pozdro:Dawid


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 18, 2008 7:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 18, 2008 2:08 pm
Posty: 34
Lokalizacja: Warszawa Auto:Buggy ( szukam czegoś nowego do 450 zł ) moze być używane prosze pisać na PM
ok dziękuje z całego serca

tak poza tym

_________________
samochody rc to jest to co kocham

GG : 7030508

Łukasz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 18, 2008 7:45 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 18, 2008 2:08 pm
Posty: 34
Lokalizacja: Warszawa Auto:Buggy ( szukam czegoś nowego do 450 zł ) moze być używane prosze pisać na PM
o taki ci chodzi ?? http://www.allegro.pl/item499792652_bmw ... cshop.html

_________________
samochody rc to jest to co kocham

GG : 7030508

Łukasz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 18, 2008 7:47 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 28, 2008 5:14 pm
Posty: 69
Lokalizacja: Dortmund/Tarnowskie Gory
oktekPL napisał(a):


Tak poszukaj tu na forum w dziale sprzedam moze ktos czce sprzedac uzywane w dobrej cenie

_________________
GG:8484351
Pozdro:Dawid


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 18, 2008 7:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 18, 2008 2:08 pm
Posty: 34
Lokalizacja: Warszawa Auto:Buggy ( szukam czegoś nowego do 450 zł ) moze być używane prosze pisać na PM
ok jeszcze raz dziękuje z całego serducha ;*

_________________
samochody rc to jest to co kocham

GG : 7030508

Łukasz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 18, 2008 7:50 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 28, 2008 5:14 pm
Posty: 69
Lokalizacja: Dortmund/Tarnowskie Gory
Napisz na gg:8484351 to cos dlaciebie poszukamy

_________________
GG:8484351
Pozdro:Dawid


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 19, 2008 7:46 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 18, 2008 2:08 pm
Posty: 34
Lokalizacja: Warszawa Auto:Buggy ( szukam czegoś nowego do 450 zł ) moze być używane prosze pisać na PM
ok

_________________
samochody rc to jest to co kocham

GG : 7030508

Łukasz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest N cze 28, 2026 9:08 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL