Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 9:33 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 9:33 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor
PostNapisane: Pn kwi 04, 2005 10:37 pm 
Offline

Dołączył(a): N sty 16, 2005 11:57 pm
Posty: 193
Lokalizacja: Radom
jesli chcesz dorobic zębatki do modelu z tworzywa, duraluminium lub stali nie ma problemu, ceny konkurencyje zaleznie od typu zebatki i materialu z jakiego ma byc wykonana, kontakt tel:0694-315-737

_________________
Serpent 960, Serpent S120, Serpent 240, Kyosho Inferno GT, Kyosho F-TEN, Tamiya TRF416WE, Kyosho F1 2005


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 05, 2005 9:18 am 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 14, 2003 4:13 pm
Posty: 1648
Lokalizacja: gdynia
stalowe z obróbką cieplną ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt kwi 05, 2005 10:28 am 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 22, 2004 8:59 pm
Posty: 2076
Lokalizacja: Jelcz Laskowice
Xylo napisał(a):
jesli chcesz dorobic zębatki do modelu z tworzywa, duraluminium lub stali nie ma problemu, ceny konkurencyje zaleznie od typu zebatki i materialu z jakiego ma byc wykonana, kontakt tel:0694-315-737


Musisz mieć dojście do naprawdę dobrych maszyn.

_________________
Jelcz Mikrus
GG9531784


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 05, 2005 10:56 am 
Offline

Dołączył(a): N sty 16, 2005 11:57 pm
Posty: 193
Lokalizacja: Radom
do zrobienia zebatek potrzebna jest dobra tokarka i frezarka oczywiscie odpowiednie frezy i material, nie potrzeba technologii wojen gwiezdnych, ostatnio robilem taki zestaw i sprawuje sie dobrze a jak widac jest tu laczona stal z duraluminium dla zmniejszenia wagi calosci http://www.rc-car-online.de/stahlritzeladapter_eng.htm dla chetnych moge wyslac zdjecia tego zestawu zrobionego przeze mnie dla porownania

_________________
Serpent 960, Serpent S120, Serpent 240, Kyosho Inferno GT, Kyosho F-TEN, Tamiya TRF416WE, Kyosho F1 2005


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 05, 2005 11:43 am 
Offline

Dołączył(a): So lut 12, 2005 12:32 pm
Posty: 89
Lokalizacja: Mysłowice
Witam interesowały by mnie zebatki 55 i 58 zebów 48p stalowe jaka cenz takiego wyrobu,rzuc tez zdjecia zebatek które ty zrobiłes.
dirtbike@o2.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 05, 2005 12:49 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr paź 20, 2004 8:41 pm
Posty: 35
w jakiej cenie była by zębatka 61z ze stali do TT-01

_________________
Marek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 05, 2005 3:27 pm 
Offline

Dołączył(a): N sty 16, 2005 11:57 pm
Posty: 193
Lokalizacja: Radom
podaj mi srednice tej zebatki, srednice mierzymy razem z zebami, podaj tez jej szerokosc i jakis link gdzie moge ja zobaczyc, moze na TH? pomysl tez czy cala ze stali nie bedzie zbyt ciezka, moze zrobic sama korone zebow ze stali a reszta z duraluminium? jesli chcecie zamowic trzeba liczyc sie z tym, ze ja musze od was dostac na wzor stara zebatke i najlepiej wałek na ktorym jest mocowana (nie jestem w stanie miec wszystkich zebatek na wzor), wtedy moge dokladnie oszacowac koszty wykonania konkretnej zebatki, wszystkie zebatki sa zaciskane na wałkach za pomoca wkretek na imbusowe klucze, najczesciej walki maja juz odpowiednie sciecia

_________________
Serpent 960, Serpent S120, Serpent 240, Kyosho Inferno GT, Kyosho F-TEN, Tamiya TRF416WE, Kyosho F1 2005


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 05, 2005 4:14 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 14, 2003 4:13 pm
Posty: 1648
Lokalizacja: gdynia
Pokaż nam zdięcie takiej zębatki : modół 1 , ilość zębów~ 13 , w skali ~3:1 . A może pracujesz w zbrojeniówce w Radomiu .Wtedy to coś innego .


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 05, 2005 4:55 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr paź 20, 2004 8:41 pm
Posty: 35
lech pepliński napisał(a):
Pokaż nam zdięcie takiej zębatki : modół 1 , ilość zębów~ 13 , w skali ~3:1 . A może pracujesz w zbrojeniówce w Radomiu .Wtedy to coś innego .
http://www.rojna.pl/index.php?d=produkt&id=494 - to ta większa

_________________
Marek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 05, 2005 5:41 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 02, 2004 9:29 pm
Posty: 308
Lokalizacja: Wawa
lech pepliński napisał(a):
Pokaż nam zdięcie takiej zębatki : modół 1 , ilość zębów~ 13 , w skali ~3:1 . A może pracujesz w zbrojeniówce w Radomiu .Wtedy to coś innego .


Hehe spodziewasz się dozbroić model :). Cal.7.62 i po problemie :) z przeciwnika zostaja wióry.

_________________
Carson 4x4 Stormracer -gone
Savage'a S25 dotarty i jeździ :) - gone
Carson Attack Buggy na dotarciu - gone
Savage'a SS 4,6 - gone
Nitro RS4 EVO 3 - gone
Xmods


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 05, 2005 7:18 pm 
Offline

Dołączył(a): N sty 16, 2005 11:57 pm
Posty: 193
Lokalizacja: Radom
Leszku nie pracuje w zbrojeniowce w Radomiu i nie zamontuje nikomu karabinu na model a zebatki moze wykonac nie tylko przemysl zbrojeniowy, zapewniam cie
MARKO: rozumiem ze chodzi ci o ta zebatke na dole zdjecia po srodku? nie widze problemu ale ja bym ja zrobil na twoim miejscu z duraluminium, do modelu elektryka w zupelnosci powinna wystarczyc, zebatki stalowe to juz ciezki kaliber, stalowe sa utwardzane weglowo powierzchniowo do jakis 0.4-0.5 mm ale stalowe proponuje do modeli spalinowych o duzej mocy i najlepiej ze stali wykonac sama koronke z zebami a reszta powinna byc tez z duraluminium zeby ograniczyc ciezar calosci do niezbednego minimum, jak sie zdecydujesz to zadzwon i sie dogadamy, napewno musisz mi wyslac stara na wzor, czas na dorobienie to kilka dni, najdluzej schodzi czasem z utwardzaniam stali bo czekam wtedy na odpowiednio duza partie zeby utwardzic od razu duza ilosc, w przypadku duraluminium bedzie szybciej, jesli masz zjechane zeby na tej starej to dodaj tez zebatke atakujaca ta z silnika zebym mogl dopasowac odpowiedni frez

_________________
Serpent 960, Serpent S120, Serpent 240, Kyosho Inferno GT, Kyosho F-TEN, Tamiya TRF416WE, Kyosho F1 2005


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 06, 2005 3:22 pm 
Offline

Dołączył(a): So sty 29, 2005 10:59 pm
Posty: 560
Lokalizacja: Gdańsk
Ja bym prosil o kontakt gg : 4944220 bo potrzebuje obecnie 1-2 zebatek - najlepiej tkich zeby wytrzymaly dluuugo :twisted: sa do ACADEMY STR-4 fotki znajduja sie u rojny www.rojna.pl
Moge ci wyslac zebatke ta co chce dorobic i jeszcze atakujaca :) ale tylko na wzor :P
Jak tylko uda mi sie ją ściągnąc :(
i proponuje tak :
wiekszosc zrobic z duraluminium i od 3/4 ze stali :) o ile sie tak da oczywiscie :D
ps. czy moglbyc dorobic jeszcze inne ogkragle czesci z duaraluminium ?

_________________
...życie nie po to jest by brać...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 06, 2005 5:33 pm 
Offline

Dołączył(a): N sty 16, 2005 11:57 pm
Posty: 193
Lokalizacja: Radom
mam cie yuri juz wpisanego w gg jak bedziesz to pogadamy

_________________
Serpent 960, Serpent S120, Serpent 240, Kyosho Inferno GT, Kyosho F-TEN, Tamiya TRF416WE, Kyosho F1 2005


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 06, 2005 7:30 pm 
Offline

Dołączył(a): So sty 29, 2005 10:59 pm
Posty: 560
Lokalizacja: Gdańsk
podaj mi swoj numerek bo nie wiem czy ja cie mam :)

_________________
...życie nie po to jest by brać...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 06, 2005 8:22 pm 
Offline

Dołączył(a): N sty 16, 2005 11:57 pm
Posty: 193
Lokalizacja: Radom
GG - 5217021

_________________
Serpent 960, Serpent S120, Serpent 240, Kyosho Inferno GT, Kyosho F-TEN, Tamiya TRF416WE, Kyosho F1 2005


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 9:33 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL