Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt cze 26, 2026 7:56 pm

Teraz jest Pt cze 26, 2026 7:56 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor
PostNapisane: N lis 11, 2012 1:28 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:51 pm
Posty: 1366
Lokalizacja: Dzięgielów
Witam!
Mam na sprzedaż asortyment firmy SPEKTRUM:

1) Telemetry Nitro Set #SPM1300
Zestaw całkowicie nowy !!
Posiada tylko i wyłącznie wycięty 1 (!) pasek odblaskowy.
http://sklep.rcracing.pl/product_info.p ... ts_id=3862
Cena: 250 zł

2) Odbiornik SR3300T,
Odbiornik posiada wbudowaną telemetrię !!
Używany na 2 imprezach.
Stan jak nowy, posiadam opakowanie i instrukcję, zakupiony w kraju - jest gwarancja.
hhttp://sklep.rcracing.pl/product_info. ... ts_id=5753
Cena: 300 zł

3) Lap timer #SPM1330
Moduł tak naprawdę używany tylko 1 raz na wolnym treningu.
Oczywiście posiada folię, pudełko i rzepy, czyli wszystko co było w komplecie.
http://sklep.rcracing.pl/product_info.p ... ts_id=3864
Cena: 75 zł

Ceny do negocjacji, zależy mi na sprzedaży.
Jeżeli masz inne propozycję to napisz:
GG: 2769016
Lub zadzwoń:
Mob: 604914551

Pozdrawiam,
Jakub Franek

_________________
Too Fast Team - Bo pierwsze miejsce to za mało.

Smak zwyciestwa smakuje lepiej po walce FAIR-PLAY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lis 18, 2012 1:59 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:51 pm
Posty: 1366
Lokalizacja: Dzięgielów
Jestem chętny do negocjacji cen.

_________________
Too Fast Team - Bo pierwsze miejsce to za mało.

Smak zwyciestwa smakuje lepiej po walce FAIR-PLAY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N gru 09, 2012 9:56 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:51 pm
Posty: 1366
Lokalizacja: Dzięgielów
O cenach można zawsze porozmawiać :)

_________________
Too Fast Team - Bo pierwsze miejsce to za mało.

Smak zwyciestwa smakuje lepiej po walce FAIR-PLAY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt gru 18, 2012 9:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:51 pm
Posty: 1366
Lokalizacja: Dzięgielów
UP

_________________
Too Fast Team - Bo pierwsze miejsce to za mało.

Smak zwyciestwa smakuje lepiej po walce FAIR-PLAY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 13, 2013 11:07 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:51 pm
Posty: 1366
Lokalizacja: Dzięgielów
czekam na propozycje :)

_________________
Too Fast Team - Bo pierwsze miejsce to za mało.

Smak zwyciestwa smakuje lepiej po walce FAIR-PLAY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sty 26, 2013 8:43 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:51 pm
Posty: 1366
Lokalizacja: Dzięgielów
Nikomu się nie przyda?

_________________
Too Fast Team - Bo pierwsze miejsce to za mało.

Smak zwyciestwa smakuje lepiej po walce FAIR-PLAY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N mar 24, 2013 10:29 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:51 pm
Posty: 1366
Lokalizacja: Dzięgielów
Święta się zbliżają :)
Jestem skłonny ponegocjować cenę.

_________________
Too Fast Team - Bo pierwsze miejsce to za mało.

Smak zwyciestwa smakuje lepiej po walce FAIR-PLAY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Teraz jest Pt cze 26, 2026 7:56 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL