Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 10:03 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 10:03 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor
PostNapisane: N lip 01, 2012 10:56 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 06, 2009 12:50 pm
Posty: 904
Mam na sprzedaż oryginalne podwozie Tamiyki , bez elektroniki - stan oceniam na dobry , wygląda bardzo fajnie , napęd w bdb stanie - wraz z gumowymi osłonami na półosie. Felgi w bdb stanie , 3 koła też - jedno koło ma małą dziurkę - jednak nie przeszkadza to wogóle w eksploatacji. Wszystkie ruchome części nasmarowane , dyferencjał pracuje tak jak powinien. Brak drążków kierowniczych , łatwo można dorobic - do podwozia dodaję 3 koncówki drążków kierowniczych. Osobno sprzedaję Karoserię - w komplecie cena to 190 zł. Podwozie wyczyszczone i nawoskowane , ładnie się prezentuje.


Podwozie Cena : 60 zł + wysyłka. Dla zainteresowanych - zdjęcia wyślę na e-mail. Proszę mówić co konkretnie sfotografować , nie mam nic do ukrycia :) Pozdrawiam ! i zapraszam do kupna po warto !



Vintage rc 4 ever !

_________________
Jestem z Katowic - jeśli ktoś ma jakiś problem z rc ( Elektryki. Na silnikach nitro się nie znam , ale w podwoziu chętnie pomogę ) Zapraszam do mnie :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lip 07, 2012 6:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 06, 2009 12:50 pm
Posty: 904
http://allegro.pl/tamiya-monster-beetle ... 61693.html


UP !

_________________
Jestem z Katowic - jeśli ktoś ma jakiś problem z rc ( Elektryki. Na silnikach nitro się nie znam , ale w podwoziu chętnie pomogę ) Zapraszam do mnie :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lip 15, 2012 1:26 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 06, 2009 12:50 pm
Posty: 904
UP

_________________
Jestem z Katowic - jeśli ktoś ma jakiś problem z rc ( Elektryki. Na silnikach nitro się nie znam , ale w podwoziu chętnie pomogę ) Zapraszam do mnie :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Teraz jest Pn cze 22, 2026 10:03 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL