Mam na sprzedaż oryginalne podwozie Tamiyki , bez elektroniki - stan oceniam na dobry , wygląda bardzo fajnie , napęd w bdb stanie - wraz z gumowymi osłonami na półosie. Felgi w bdb stanie , 3 koła też - jedno koło ma małą dziurkę - jednak nie przeszkadza to wogóle w eksploatacji. Wszystkie ruchome części nasmarowane , dyferencjał pracuje tak jak powinien. Brak drążków kierowniczych , łatwo można dorobic - do podwozia dodaję 3 koncówki drążków kierowniczych. Osobno sprzedaję Karoserię - w komplecie cena to 190 zł. Podwozie wyczyszczone i nawoskowane , ładnie się prezentuje.
Podwozie Cena : 60 zł + wysyłka. Dla zainteresowanych - zdjęcia wyślę na e-mail. Proszę mówić co konkretnie sfotografować , nie mam nic do ukrycia

Pozdrawiam ! i zapraszam do kupna po warto !
Vintage rc 4 ever !
_________________
Jestem z Katowic - jeśli ktoś ma jakiś problem z rc ( Elektryki. Na silnikach nitro się nie znam , ale w podwoziu chętnie pomogę ) Zapraszam do mnie
