Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt cze 26, 2026 10:18 pm

Teraz jest Pt cze 26, 2026 10:18 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor
 Tytuł: Nieaktualne
PostNapisane: N wrz 12, 2010 12:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 30, 2009 4:01 pm
Posty: 168
Witam.

Na sprzedaż mam nowego Caster Racing ZX-1.5R. Samo podwozie bez elektroniki wersja KIT.
Cena 800 zł + dodam jakieś bonusy/gratisy
Możliwość kupienia modelu z aparaturą (bez serw)+ 2 pakiety(do modelu). Aparatura sanwa mx-3 (elek. UŻYWANA). Cena ZESTAWU 1000zł.
Możliwość kupienia z silnikiem SH 4.6, 2.5L z dotarciem i wydechem cena 1220zł/bez elektroniki lub 1380zł ze wszystkim (bez serw) gdzie do zestawu dodaje 2 komplety (8) kół bieżnik ok. 50%/ DO ZESTAWU POTRZEBA JESZCZE GRZAŁKI DO ŚWIEC, STARTBOXA SERW i PALIWA

Pozdrawiam

_________________
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮



setup na sand http://imageshack.us/photo/my-images/641/img0026wx.jpg/


Ostatnio edytowano Cz lip 14, 2011 9:48 am przez Maciek Brzozowski, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt paź 08, 2010 2:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 30, 2009 4:01 pm
Posty: 168
up

_________________
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮



setup na sand http://imageshack.us/photo/my-images/641/img0026wx.jpg/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N gru 19, 2010 3:41 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 30, 2009 4:01 pm
Posty: 168
+

_________________
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮



setup na sand http://imageshack.us/photo/my-images/641/img0026wx.jpg/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lut 26, 2011 2:52 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 30, 2009 4:01 pm
Posty: 168
+

_________________
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮



setup na sand http://imageshack.us/photo/my-images/641/img0026wx.jpg/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr mar 09, 2011 7:43 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 30, 2009 4:01 pm
Posty: 168
Mozna negocjowac

_________________
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮



setup na sand http://imageshack.us/photo/my-images/641/img0026wx.jpg/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Teraz jest Pt cze 26, 2026 10:18 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL