Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:42 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:42 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
PostNapisane: So lis 14, 2009 7:31 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 7:36 pm
Posty: 87
Witam,
Posiadam do sprzedaży następujące rzeczy:

2. Model HB Lightning Stadium 2 PRO. Jeździł 3 razy w tym roku (brak czasu). Karoseria pomalowana. Wersja bez silnika i elektroniki - poniżej znajduje się oferta na silnik do tego modelu. Dodatkowo częsci do drążków (w modelu jeden posiada lekkie pęknięcie plastiku lecz wytrzyma jeszcze duuuużo). Link do producenta http://www.hbeurope.com/kit.php?partNo=66786&lang=en
Proponowana cena: 500,00 PLN brutto
Przy zakupie powyższego modelu oleje (9), (10) i (11) w cenie modelu

9. Olej silikonowy Muchmore gęstość 250 - nowy, pojemnik 150ml
Proponowana cena: 35,00 PLN brutto

10. Olej silikonowy Muchmore gęstość 500 - nowy, pojemnik 150ml
Proponowana cena: 35,00 PLN brutto

11. Olej Silikonowy Muchmore gęstość 650 - nowy, pojemnik 150ml
Proponowana cena: 35,00 PLN brutto

12. Chłodziarka do pakietów: Muchmore Battery Heat Sink II. Używana może 3-krotnie w pomieszczeniach.
Proponowana cena: 100,00 PLN brutto


18. Wkładki do opon LRP BlueFactor/VTEC 24mm niebieskie (65084) - cztery pary (4x 2 szt) nowe zapakowane
Proponowana cena 35,00 PLN brutto / komplet

19. Felgi HUDY 24mm (80 3011) - jeden komplet (1x4szt) nowe, zapakowane
http://www.jarlath.net/_Share_/photo/DSC05144.JPG
http://www.jarlath.net/_Share_/photo/DSC05145.JPG
Proponowana cena 20,00 PLN brutto

20. Felgi LRP BlueFactor/VTEC (65070) - dwie pary (2x 2 szt) nowe zapakowane
Proponowana cena 20,00 PLN brutto / całość

23. Sprężyny Atsushi Hara Racing Products S (66962) - komplet 4 szt nowe zapakowane
http://www.jarlath.net/_Share_/photo/DSC05151.JPG
Proponowana cena 25,00PLN brutto

23. Sprężyny Atsushi Hara Racing Products H (66964) - komplet 4 szt nowe zapakowane
http://www.jarlath.net/_Share_/photo/DSC05150.JPG
Proponowana cena 25,00PLN brutto

Zdjęcia wysyłam/zamieszczam na życzenie.

W przypadku zakupu oraz wysyłki koszta zostają podwyższone o koszty wysyłki. Możliwość odbioru osobistego w Gliwicach. W przypadku zakupu z paliwem preferowany odbiór osobisty ze względu na rozplombowanie pojemnika.
Dostarczenie w promieniu 20km of Gliwic możliwe po uzgodnieniu. Istnieje możliwość zarezerwowania (z niewielką przedpłatą) z możliwością późniejszego odbioru.
Płatność: przedpłata na konto. Nie ma możliwości płatności za pobraniem.

W nawiązaniu do pytań:
Na życzenie użytkownika istnieje możliwość wystawienia przedmiotu/przedmiotów na Allegro.

Do zakupu - GRATISY do wyboru...

Kontakt: jarlath@interia.pl

_________________
Pozdrawiam
========


Ostatnio edytowano N lip 04, 2010 3:31 pm przez Jarlath, łącznie edytowano 28 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lis 22, 2009 5:08 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 9:59 pm
Posty: 3870
Lokalizacja: Bdg
Za 4pk proponuje 800zł skoro nowa kosztuje 1238...

_________________
5 P's of Racing: Perfect Preparation Prevents Poor Performance


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lis 22, 2009 5:20 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 7:36 pm
Posty: 87
Witam,
Znalazłeś rewelacyjną cenę za nową Futabe 4PK. Proszę o linka do sklepu !!! !!!. Tak czy inaczej cena podejrzana. Ostatnio była transakcja używanej 4PK+dodatkowy odbiornik+torba za znaacznie wyższą cenę - a muszę przyznać, że moja 4PK wygląda jak wczoraj kupiona.

_________________
Pozdrawiam
========


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lis 22, 2009 5:43 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 9:59 pm
Posty: 3870
Lokalizacja: Bdg
Żadna filozofia, nic szemranego -najzwyklejszy Rcmart, z wysyłką w cenie 433$ * 2,86zł=1238zł u mnie w domu.
Link: http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... 3D1&_rdc=1

Wchodząc w byłe tranzakcje, na forum kilka miesięcy temu za 800zł poszła. Nie to żebym ganił to ile chcesz - dałeś więcej i możesz więcej wołać, ja poprostu piszę za ile mogę ją wziąść od ręki i dlaczego akurat za tyle.

_________________
5 P's of Racing: Perfect Preparation Prevents Poor Performance


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lis 22, 2009 5:54 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 17, 2009 6:55 pm
Posty: 54
Ja moge dac 825 zl :)

_________________
ONLY TEAM ASSOCIATED

SPEKTRUM DX3S


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lis 22, 2009 6:04 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 7:36 pm
Posty: 87
Witam,
Ale zawsze można załapać się cło i inne opłaty - ale ok nie tędy droga. Ja kupiłem w kraju za nie ukrywając wyższą cenę. Sprzęt jest jeszcze na gwarancji - na podstawie paragonu i dorzucam chociażby dodatkowy akumulator i oryginalny futerał Futaba - które też swoje kosztują... Transakcja o której pisałem odbyła się w tym miesiącu - więc nie tak dawno. Do takiej ceny sprzedaży ekonomicznie na chwilę obecną nie ma podstaw. Licytować też nie - to nie Allegro. Od tej ceny mogę oczywiście odpuścić ale w granicach rozsądku. Stan jak już wspominałem - praktycznie jak nowy.

_________________
Pozdrawiam
========


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N gru 13, 2009 7:57 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 7:36 pm
Posty: 87
UP. Nowe ceny - zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So gru 26, 2009 2:16 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 7:36 pm
Posty: 87
Up'a

_________________
Pozdrawiam
========


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 10, 2010 3:33 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 7:36 pm
Posty: 87
UpUpUp

_________________
Pozdrawiam
========


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 24, 2010 8:50 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 7:36 pm
Posty: 87
UP'a

_________________
Pozdrawiam
========


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lut 14, 2010 1:27 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 7:36 pm
Posty: 87
UpUpUp

_________________
Pozdrawiam
========


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt mar 19, 2010 4:38 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 7:36 pm
Posty: 87
Up Up

_________________
Pozdrawiam
========


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt mar 26, 2010 2:12 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 7:36 pm
Posty: 87
Nowe ceny... dodatkowo gratisy :)

_________________
Pozdrawiam
========


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr kwi 14, 2010 12:22 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 7:36 pm
Posty: 87
UpUp

_________________
Pozdrawiam
========


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:42 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL