Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 6:49 pm

Teraz jest Wt cze 23, 2026 6:49 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor
PostNapisane: Pt cze 18, 2010 10:15 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 4:37 pm
Posty: 49
Tak jak w tytule. Model z rozrusznikiem ładowarką, dodatkowo atrakcyjne oświetlenie z osobnym zasilaniem. Bateria od telefonu komórkowego jest zalaminowana razem z karoserią od spodu (karoseria lekko przybrudzona z zewnątrz żywicą). Do oświetlenia jest osobna ładowarka oraz gniazdo wbudowane w karoserię. Model pali bez problemów - sprawdzany przez nas.


cena do szybkiej sprzedaży 1299,-

zdjęcia:
http://img710.imageshack.us/img710/8093/img0035iz.jpg
http://img23.imageshack.us/img23/8963/img0036vc.jpg
http://img138.imageshack.us/img138/1034/img0037vf.jpg
http://img97.imageshack.us/img97/561/img0038rw.jpg
http://img268.imageshack.us/img268/7391/img0039hj.jpg
http://img199.imageshack.us/img199/4580/img0040kk.jpg
http://img716.imageshack.us/img716/8475/img0041po.jpg
http://img132.imageshack.us/img132/5594/img0042oc.jpg

Ogłoszenie grzecznościowe. Model można obejrzeć w naszym sklepie w Opolu.

_________________
www.casterracing.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 23, 2010 3:10 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 4:37 pm
Posty: 49
Jakby co to savik zapomniany cały czas czeka na nowego właściciela. Ostatnio przepalany kontrolnie - stan nadal super.
cena 1199,-

_________________
www.casterracing.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Teraz jest Wt cze 23, 2026 6:49 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL