Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 1:46 pm

Teraz jest So cze 27, 2026 1:46 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor
PostNapisane: So gru 25, 2004 3:36 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 08, 2004 7:20 pm
Posty: 84
Lokalizacja: Warszawa
Sprzedam...
Stan wizualny idealny, poza podwoziem, bowiem jest nieźle porysowane od spodu odn jazdy :). Przednie i tylne zawieszenie w stanie idealnym. Napęd na 4 koła. Amortyzatory olejowe. Silnik 540 z nowymi zębatkami. Nowe felgi i koła. Do tego dorzucam 3 pakiety (2400, 1800, 1800) i jest oczywiście regiel mechaniczny. Karoseria w stanie idealnym.

Prosze o propozycje, bo się nie znam za dobrze :). tamiya w pudełku oryuginalnym. Gratis dam jeszcze ładowarkę nową (ładuje pakiet 7.2 V w 5-6 h).



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

sorry za małe fotki, ale narazie innych nie mam :D
zapraszam.

_________________
HPI Sprint 2, Tamiya Mad Fighter, Xmods Evolution Hummer H2, Xmods Evolution Ford Mustang GT 2005.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 25, 2004 8:47 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 08, 2004 2:02 pm
Posty: 147
Lokalizacja: Wawa
Jak się nie znasz to 100 zł powinno Cię satysfakcjonować??

Zasady są dla wszystkich - cenę orientacyjną musisz podac...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 25, 2004 9:14 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 08, 2004 7:20 pm
Posty: 84
Lokalizacja: Warszawa
400 zł?

_________________
HPI Sprint 2, Tamiya Mad Fighter, Xmods Evolution Hummer H2, Xmods Evolution Ford Mustang GT 2005.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 27, 2004 10:40 pm 
Offline

Dołączył(a): N gru 05, 2004 3:30 pm
Posty: 45
Lokalizacja: Warszawa
za ile chces to sprzedac


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 27, 2004 11:49 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 08, 2004 7:20 pm
Posty: 84
Lokalizacja: Warszawa
wyżej masz cene... czytaj...

ale cene obniżam do 300 zł !!

_________________
HPI Sprint 2, Tamiya Mad Fighter, Xmods Evolution Hummer H2, Xmods Evolution Ford Mustang GT 2005.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Teraz jest So cze 27, 2026 1:46 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL