Witam!
Dziś mam na sprzedarz podwozie znanej i lubianej firmy Tamiya.Jest to buggy DF-02.
Podwozie w stanie bardzo dobrym, nie uszkodzone.Pełne ołożyskowanie, aluminiowe amortyzaroty olejowe i karbonowy most amortyzatorow przednich.
Jeśli chodzi o aparaturę to :
http://www.zabawki-modele.pl/catalog/pr ... a003899feaSilnik marki Carson - Cup Machine.Osiągi zbliżone do Saturna 20T.
Regiel standard od Tamiya - TEU-101BK.
Modelem przejechałem w sumie około 2 godzin więc jest praiw jak nowy.Kupiłem go 2 lata temu w Warszawskim BC.
Więcej informacji:
GG: 6527548
Kom: 500694496
Pozdrawiam