|
Witam
Sprzedam model jak w temacie.Silnik 3cm - po dotarciu wypalil okolo 0,5L paliwa 20%
-skrzynia dwubiegowa
-amorki olejowe aluminiowe
-naped na 4 kola
-w pełni ułożyskowany
-oryginalne pudełko
-zawiera takze 3 serwa, odbiornik, koszyczek odbiornika
-nie zawiera nadajnika
Model wygląda bardzo dobrze i jest mało używany.
Cena wywoławcza 660zl.Mozliwosc negocjacji !!!!
Zdjęcia modelu moge wyslac na maile.
Pozdrawiam
_________________ Teraz jest SAVAGE !!!!!!!
Savaga nie ma bo jest ofna twin titan!!!!!
|