Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 6:07 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 6:07 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor
PostNapisane: Pn maja 28, 2007 10:20 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 21, 2006 2:16 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Warszawa/Przemyśl
Model jeżdzony od grudnia 2006 do kwietnia 2007 tylko na dywanie na treningach i na zawodach. Model sprzedaje tak jak w pudełku ( czyli bez elektroniki) EDIT - teraz duzo dodatkow info dwa posty ponizej - w pełni sprawny złożony i zsetupowany. Model kupiony w Polsce w sklepie ATA.

Zdjecia modelu w takiej formie go sprzedaje ( na zdjeciach w modelu nie są zamontowane amortyzatory, ale oczywiscie je dodaje przy sprzedaży):
http://www.rcpics.net/img/84805
http://www.rcpics.net/img/84806
http://www.rcpics.net/img/84807

Model posiada one-way na przedniej osi, na tylnej dyfer.
Dodaje komplet zębatek odbierających 90 i 96T.

Linki do opisu modelu:
http://www.zabawki-modele.pl/catalog/pr ... 90da4e5390
http://www.tamiyausa.com/product/item.p ... t-id=58371
http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin/wt ... LXMVP0&P=7

_________________
Pozdrawiam:
Adam Smuk
GG: 1170
No team!


Ostatnio edytowano Cz gru 06, 2007 9:10 pm przez adam smuk, łącznie edytowano 5 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 21, 2007 12:24 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 21, 2006 2:16 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Warszawa/Przemyśl
Up

_________________
Pozdrawiam:
Adam Smuk
GG: 1170
No team!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 24, 2007 6:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 21, 2006 2:16 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Warszawa/Przemyśl
UP

_________________
Pozdrawiam:
Adam Smuk
GG: 1170
No team!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 27, 2007 7:38 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 21, 2006 2:16 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Warszawa/Przemyśl
Dodaje dwa komplety kol typu slick tamiya type A i type B (uzywane), apke AM 27mhz i odbiornik z kwarcami (nowe) oraz dwa komplety pakietow IB4200 selekcja oriona (uzywane), dwa silniki carsona cup machine (uzywane). Pozostaje dokupic serwo i regulator i mozna smigac profesjonalnym modelem.

_________________
Pozdrawiam:
Adam Smuk
GG: 1170
No team!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 02, 2007 9:10 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 05, 2004 4:38 pm
Posty: 370
Lokalizacja: Warszawa
Jaka jest ostateczna Cena :D ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 9:53 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 21, 2006 2:16 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Warszawa/Przemyśl
800pln do lekkiej negocjacji...
moge dodać ładowarke Crason expert Evo za 100 zł czyli komplet za 900zł w tym dodatki których zdjecia poniżej:

http://img353.imageshack.us/img353/5527 ... 110wb8.jpg
http://img353.imageshack.us/img353/9563 ... 111tv2.jpg
http://img517.imageshack.us/img517/3848 ... 112fb7.jpg
http://img138.imageshack.us/img138/741/ ... 113aa8.jpg
http://img353.imageshack.us/img353/7268 ... 114zm6.jpg
http://img138.imageshack.us/img138/1999 ... 115ti8.jpg
http://img517.imageshack.us/img517/1127 ... 116ek0.jpg
http://img353.imageshack.us/img353/9655 ... 117sn1.jpg
http://img353.imageshack.us/img353/6452 ... 118zn4.jpg
http://img135.imageshack.us/img135/4919/06122007119.jpg


http://img135.imageshack.us/slideshow/p ... 17xi0.smil

_________________
Pozdrawiam:
Adam Smuk
GG: 1170
No team!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Teraz jest Pn cze 22, 2026 6:07 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL