Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 6:07 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 6:07 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 3:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 30, 2006 11:23 pm
Posty: 228
Sprzedaje bo przenosze sie na modele większej skali :)

link do allegro :
http://allegro.pl/item278985487_buggy_1 ... obacz.html


Kompletne podwozie z 3 karoseriami
-skala 1:8
-napęd 4x4
-3 mechanizmy różnicowe(przód,tył i centralny)
-tuningowane aluminiowe amortyzatory
-masa elementów aluminiowych oraz carbonowych
-wysoka jakość wykonania
-4 hamulce tarczowe
-nowe koła z oponami OFNA

film z udziałem takiego modelu:
http://www.youtube.com/watch?v=aPJXrx8hwc8

foto:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8f4 ... 2c5d7.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f07 ... 653f9.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f4f ... c8405.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f4f ... d676f.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2a7 ... e6f50.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f8e ... 7a1c6.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a7c ... bbc2c.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b3f ... 71f09.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/33e ... db8e7.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ddb ... 91219.html


cena za kompletne podwozie (bez silnika i elektroniki) to 500 zł


OPCJA 1:

to co wyżej oraz silnik HPI 4,6 z szarpanką po 6,5 l + tłumik hpi + świeca 5A + koło zamachowe, sprzęgło oraz kosz ataku wentylowany 13T

foto:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/635 ... 406ec.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/28c ... 5fc67.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/48a ... 052e8.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/edc ... 11e1a.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/947 ... 87c41.html

cena 690zł


OPCJA 2:

opcja 1 oraz serwa skrętu i gazu HPI

cena 770zł

OPCJA 3:

opcja 2 + odbiornik oraz nadajnik OFNA (27 Mhz)

cena 870zł


dodatko moge sprzedać zimowe łańcuchy na koła cena 30 zł
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e2e ... 939b3.html


kupując cały model dostaniesz je GRATIS

mile widziane oferty można się lekko targować

moge wszystkie elementy sprzedawać osobno


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Teraz jest Pn cze 22, 2026 6:07 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL