Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 1:09 pm

Teraz jest Pn cze 22, 2026 1:09 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor
 Tytuł: Nieaktualne
PostNapisane: Wt lis 20, 2007 11:27 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 9:01 pm
Posty: 38
http://allegro.pl/item270441921_mad_fig ... akiet.html

_________________
TT-01
http://www.rcpics.net/member/Sieciech


Ostatnio edytowano So gru 29, 2007 6:32 pm przez Wojciech Przybylak, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 8:30 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 9:01 pm
Posty: 38
up- http://www.allegro.pl/show_item.php?item=279619820

_________________
TT-01
http://www.rcpics.net/member/Sieciech


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 05, 2007 5:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 24, 2007 4:45 pm
Posty: 34
Lokalizacja: < Pruszków >
A jak nikt nie kupi na aukcji to sprzedasz tą niebieską budę??
Pozdrawiam

_________________
::::::::::::::::::::::::::::
::::::::: tomekz ::::::::
::::::::::::::::::::::::::::
:::::::: RcLiga.pl :::::::
::::::::::::::::::::::::::::


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 05, 2007 5:51 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 9:01 pm
Posty: 38
Odpowiedz poszła na pm :)

_________________
TT-01
http://www.rcpics.net/member/Sieciech


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 19, 2007 7:45 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 9:01 pm
Posty: 38
Up sprzedam sam model z elektroniką i silnikiem i 2 budami za 150 zł

_________________
TT-01
http://www.rcpics.net/member/Sieciech


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 27, 2007 10:56 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 9:01 pm
Posty: 38
up http://www.allegro.pl/show_item.php?item=289715075

_________________
TT-01
http://www.rcpics.net/member/Sieciech


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 28, 2007 8:36 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 15, 2007 10:56 pm
Posty: 31
Lokalizacja: Głogów (Dolny Śląsk)
Ja byłbym zainteresowany gdyby nie to że nie posiada odbiornika, serwa i apki :/ No szkoda chyba ze jesteś w stanie załatwić cały komplecik w dobrej cenie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 28, 2007 12:42 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 9:01 pm
Posty: 38
Odpowiedź poszła na PM

_________________
TT-01
http://www.rcpics.net/member/Sieciech


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Teraz jest Pn cze 22, 2026 1:09 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL