Witam,
mam na sprzedaż modelik Xray m18.
Mam go od niedawna jako używkę, po tym jak przyszedł zmieniłem klika łożysk, bo były już zajechane, zrobiłem mały przeglądzik i wszystko doprowadziłem do w miarę niezłego stanu..
A teraz co w modelu zostało zmienione:
- One way Xray-a
- Alu osie - na wszystkich kołach
- Alu mocowanie silnika XRAY
- Wszystkie drążki regulowane...
Do tego dodaję
- Silnik graupner 300
- Oraz podwozie robione przez G. Nóżkę razem z mocowaniem. Podobne do motka, tylko pakiet z tej strony co zawsze. Przy tym podwoziu trzeba troche pokąbinować...
Cena: 420zł
Instrukcję do modelu mam tylko wydrukowaną, niestety nie dostałem z modelem żadnych papierków...
Na fotkach widać model z zębatką 36 odbior i oponami gumowymi, można też wersję z 42 i piankami
Foto:
http://img91.imageshack.us/img91/6760/dsc02328au0.jpg
http://img511.imageshack.us/img511/3904/dsc02329zm1.jpg
http://img511.imageshack.us/img511/6107/dsc02330ti6.jpg
http://img511.imageshack.us/my.php?imag ... 331ss8.jpg
Kontakt:
GG: 8987367 ( biję za łańcuszki.. )
E-mail:
rceras@o2.pl
oraz Priv
_________________
SPRZEDAM M18T/MT rtr. Na bezszczotce!
Info na Maila
Kruszu@gmail.com <- rzadko bywam na forum, więc wolno odpisuję na PW.