Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt mar 29, 2024 5:41 am

Teraz jest Pt mar 29, 2024 5:41 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor
PostNapisane: Wt lip 03, 2012 10:58 am 
Offline

Dołączył(a): N wrz 30, 2007 12:23 pm
Posty: 1626
Lokalizacja: Kołaczkowo
olinpus napisał(a):
Jakoś użytkownik tomasz_rd za wyzwiska w stronę forumowicz dostał tylko ostrzeżenie, a jeśli już wytyka się administracji błędy jest to karane banem.
Parę miesięcy temu mówiłem, że większość administracji jest śmiechu warta tak nic się nie zmieniło.

O jakim wątku piszesz?

I pokaż mi błędy administracji. Jeśli dla ciebie błędem jest usuwanie ogłoszeń niezgodnych z regulaminem, to mamy inną definicję błędu.


MasterB napisał(a):
Stąd moja sugestia żeby automat odsyłał treść postu na PW razem z linkiem do regulaminu.

Taką propozycję powinieneś napisać Markowi Kusiakiewiczowi. Ja nic przeciwko temu nie mam, bo wiele by to ułatwiło.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 04, 2012 7:58 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 4:59 pm
Posty: 633
Samego wątku niestety nie jestem w stanie znaleźć, były to początki tego użytkownika na forum, jego sposób składa zdań był wtedy tragiczny. Potem się jakoś tak porobiło, że zaczął normalnie pisać, ale wdał się w rolę "forumowego experta".

Tomek Lipert napisał(a):
I pokaż mi błędy administracji. Jeśli dla ciebie błędem jest usuwanie ogłoszeń niezgodnych z regulaminem, to mamy inną definicję błędu.


Tomek Lipert napisał(a):
Pisałem ci na PW, jak widać nie dotarło. Zapoznaj się z regulaminem, jak to zrobisz, to dowiesz się, dlaczego niektóre ogłoszenia nie mają ceny w temacie a nie są usuwane.


Cena nie mogła być podana ponieważ wszystko zależało od kupna materiałów do budowy, w treści była podana cena 35zł jako szacunkowa.

_________________
HSP Xstr- był, ale skończył się jego czas
Xray XT8 Brushless- MMM :D
http://picasaweb.google.com/olinpus

GG: 10157876


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 04, 2012 10:59 pm 
Offline

Dołączył(a): N wrz 30, 2007 12:23 pm
Posty: 1626
Lokalizacja: Kołaczkowo
Jeśli cena nie mogła być podana, to przedmiotu nie wystawia się na sprzedaż. Skoro jednak mogła zostać podana w treści, to w temacie również powinna się pojawić. Po drugie, to w większej mierze była dyskusja, a nie ogłoszenie, a giełda nie służy do wymieniania się opiniami o tworzonym sprzęcie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 05, 2012 9:16 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 4:59 pm
Posty: 633
W takim razie trzeba było usuwać tematy za zły dział lub go przenieść do odpowiedniego, a nie usuwać za brak ceny.

Bezsensownym byłoby podawanie ceny w temacie ponieważ mogła się w każdej chwili zmienić, tym bardziej że były dwie wersje urządzenia.
Podobnie jest z aukcją, cena może się często zmieniać.

_________________
HSP Xstr- był, ale skończył się jego czas
Xray XT8 Brushless- MMM :D
http://picasaweb.google.com/olinpus

GG: 10157876


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 05, 2012 11:43 am 
Offline

Dołączył(a): N wrz 30, 2007 12:23 pm
Posty: 1626
Lokalizacja: Kołaczkowo
A co napisałem w poprzednim poście?

Cytuj:
Jeśli cena nie mogła być podana, to przedmiotu nie wystawia się na sprzedaż. Skoro jednak mogła zostać podana w treści, to w temacie również powinna się pojawić. Po drugie, to w większej mierze była dyskusja, a nie ogłoszenie, a giełda nie służy do wymieniania się opiniami o tworzonym sprzęcie.


Zanim zaczniesz dyskutować na jakiś temat, powinieneś się z tematem zapoznać. Regulamin również mówi, że w przypadku aukcji nie trzeba podawać ceny.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 05, 2012 6:09 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 19, 2009 9:40 pm
Posty: 287
Lokalizacja: Szczecin
Co nie zmienia faktu, że temat mógł być przeniesiony, tym bardziej, że rozwinęła się dyskusja. Uczestnikom można było spokojnie dać ostrzeżenia, temat przenieść, a dopiero po kolejnym złamaniu regulaminu wyjaśnienie i ban na kilka dni na otrzeźwienie. A tak, z tego co zrozumiałem, przepychaliście się przez kilka tematów. On zakładał, Ty usuwałeś i figa z tego wyszła dla ogółu, warto było w ogóle tracić energię?

Obydwaj jesteście równie uparci. :P

Poza tym ten system w ogóle jest niezgodny z ogólnie przyjętymi standardami. Nawet jak temat jest kompletnie z d. to się go nie usuwa całkowicie a przenosi, w najgorszym przypadku do kosza i nakłada blokadę na edycję i dopisywanie. A tutaj w koszu widzę kilka postów z kwietnia... i prawie myślałem, że wszystkie dyskusje są na tak wysokim poziomie, że nie trzeba nic usuwać. Gdyby dobrze stosować ten system to na śmietnik można byłoby odsyłać użytkowników aby się wyedukowali jak nie należy postępować. ;)

Nie mniej wierze w dobre intencje moderatora. Tylko gdzie w takim razie jest problem? Słabe oskryptowanie, brak dostępnych opcji, czy jednak niechęć? Braku czasu nawet nie dopuszczam jako opcji, bo przeniesienie i nałożenie blokady robi się zazwyczaj kilkoma kliknięciami.

_________________
∘ Ansmann Madrat, Yokomo B-Max4 & B-Max2, HPI E10, HY Lightning ∘
Latać samolotem, to nie żaden wyczyn, latać samochodem to jest coś…


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 05, 2012 8:41 pm 
Offline

Dołączył(a): N wrz 30, 2007 12:23 pm
Posty: 1626
Lokalizacja: Kołaczkowo
sebas86 napisał(a):
Co nie zmienia faktu, że temat mógł być przeniesiony, tym bardziej, że rozwinęła się dyskusja. Uczestnikom można było spokojnie dać ostrzeżenia, temat przenieść, a dopiero po kolejnym złamaniu regulaminu wyjaśnienie i ban na kilka dni na otrzeźwienie. A tak, z tego co zrozumiałem, przepychaliście się przez kilka tematów. On zakładał, Ty usuwałeś i figa z tego wyszła dla ogółu, warto było w ogóle tracić energię?


Ban został przyznany po kolejnym złamaniu regulaminu. :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 06, 2012 7:32 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 15, 2010 5:36 pm
Posty: 986
Lokalizacja: Podhale
Witam może coś dodam od siebie olinpus pisze o wyzwiskach faktycznie był taki gdzieś post tez go czytałem i administracja tam nie zareagowała.
Co do ogłoszeń tez kilka razy mi usunięto ale faktycznie było to ze złe dałem ogłoszenie. Administracja ma całkowicie racje ze usuwa te ogłoszenia co dyskusja w nich się zaczyna ale np gdy użytkownicy sami se zrobią dyskusje to co w tedy?
W jednym z moich ogłoszeń tez wdała się dyskusja i usunięto tylko posty dotyczące dyskusji samo ogłoszenie zostało. Co do ceny no bym się sprzeczał bo sam mam takie ogłoszenie bez ceny bo nie da się określić i jak na razie dalej to ogłoszenie jest może administracja sama stwierdziła ze tu ceny nie da się określić.
Ale przyznam regulamin trzeba przestrzegać i powinny być 2 ostrzeżenia i za trzecim razem ban a złe posty do kosza chyba ze wyzwiska przekleństwa to od razu ban i usuwanie postu.

_________________
......


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 06, 2012 11:05 am 
Offline

Dołączył(a): N wrz 30, 2007 12:23 pm
Posty: 1626
Lokalizacja: Kołaczkowo
morelo napisał(a):
Witam może coś dodam od siebie olinpus pisze o wyzwiskach faktycznie był taki gdzieś post tez go czytałem i administracja tam nie zareagowała.

W takich przypadkach trzeba użyć przycisku "Zgłoś" - czerwony wykrzyknik w prawym dolnym rogu postu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 06, 2012 5:30 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 19, 2009 9:40 pm
Posty: 287
Lokalizacja: Szczecin
Pojedyncze posty też można rozbić i wydzielić do osobnego wątku a ten dopiero usunąć, tak też się robi na cywilizowanych forach.

_________________
∘ Ansmann Madrat, Yokomo B-Max4 & B-Max2, HPI E10, HY Lightning ∘
Latać samolotem, to nie żaden wyczyn, latać samochodem to jest coś…


Ostatnio edytowano Pn lip 09, 2012 7:51 pm przez sebas86, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lip 07, 2012 9:24 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 27, 2009 5:08 pm
Posty: 1506
Proszę, o to kolejny przykład bezczelnej ignorancji regulaminu przez zadającego pytanie viewtopic.php?f=13&t=61163
Autor na kolorowo zaznacza informację o tym, że kontakt tylko przez PM/GG.
Ja nie zastanawiałbym sie nawet 5ciu sekund, czy dać takiemu uzytkownikowi bana.

_________________
były spaliny, były konwersje, były tragusy, były bagusy, teraz nie ma nic. No może młody czymś pojeździ ;)
Pozdrawiam, Marek Kiełbusiewicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 09, 2012 7:42 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 24, 2006 10:57 pm
Posty: 987
spokojnie nie wszyscy zyja postami na tym forum chlopak zadal tylko pytanie:)

_________________
EMGT xl2 + castle 1717, 6-8 s
Hobao Hyper ST pro - xerun 2200
Mugen Mbx6 tekin rx8


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 09, 2012 7:51 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 15, 2010 5:36 pm
Posty: 986
Lokalizacja: Podhale
torque3 napisał(a):
spokojnie nie wszyscy zyja postami na tym forum chlopak zadal tylko pytanie:)

i uzyskał odp na pw i moze usunac z postu pytanie

_________________
......


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 09, 2012 8:00 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 19, 2009 9:40 pm
Posty: 287
Lokalizacja: Szczecin
Marek Kiełbusiewicz napisał(a):
Proszę, o to kolejny przykład bezczelnej ignorancji regulaminu [...]
Ja nie zastanawiałbym sie nawet 5ciu sekund, czy dać takiemu uzytkownikowi bana.
Sęk w tym, że na forum jest masa młodych osób i nie obytych z forumowymi zasadami. Ba, w ogóle czasami chyba nie mają pojęcia o netetykiecie. Poza tym słaby byłby z Ciebie moderator jeśli bez namysłu chcesz ot tak wysłać do /dev/null czyjąś pracę i rozdawać bany...

_________________
∘ Ansmann Madrat, Yokomo B-Max4 & B-Max2, HPI E10, HY Lightning ∘
Latać samolotem, to nie żaden wyczyn, latać samochodem to jest coś…


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 09, 2012 8:05 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 24, 2006 10:57 pm
Posty: 987
sebas86 napisał(a):
Marek Kiełbusiewicz napisał(a):
Proszę, o to kolejny przykład bezczelnej ignorancji regulaminu [...]
Ja nie zastanawiałbym sie nawet 5ciu sekund, czy dać takiemu uzytkownikowi bana.
Sęk w tym, że na forum jest masa młodych osób i nie obytych z forumowymi zasadami. Ba, w ogóle czasami chyba nie mają pojęcia o netetykiecie. Poza tym słaby byłby z Ciebie moderator jeśli bez namysłu chcesz ot tak wysłać do /dev/null czyjąś pracę i rozdawać bany...


ot co madry czlowiek :) ja tak miałem az zawiesilem prace - produkuje sie chce cos zrovbic dla ogolu za grosze ale nie:) zero zrozumienia kodeks to kodeks zreszta juz na ten tematsie wypowiedzialem za co bana dostalem

finalnie czujniki wystawie na allegro tam wladza moderatorow nie siega:D

_________________
EMGT xl2 + castle 1717, 6-8 s
Hobao Hyper ST pro - xerun 2200
Mugen Mbx6 tekin rx8


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Teraz jest Pt mar 29, 2024 5:41 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL