Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz kwi 25, 2024 9:35 pm

Teraz jest Cz kwi 25, 2024 9:35 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 801 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54  Następna strona
Autor
PostNapisane: Pn cze 09, 2014 12:13 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 24, 2006 10:57 pm
Posty: 987
Michał Głąb napisał(a):
Cytuj:
a co zle kupiles ode mnie czesci ?:D


Nie nie, części tylko cały model o którym napisałeś że jest w dobrym stanie i wystarczy wymienić jedną zębatkę.
Okazało się że model był tak skatowany że nie nadawał się do dalszej eksploatacji.

Miałem się o tym nie rozpisywać ale że dalej prowadzisz takie zagrywki to lepiej wszystkich o tym powiadomić.



ehh uwielbiam takie teksty - po pierwsze jak sie umowilismy pamietasz?ja pamietam .Jak cos CI nie bedzie pasowac to odsylasz model po sprawdzeniu!!! a teraz masz jakies uwagi po roku czasu albo i wieciej.

Kupiles model z czesciami ktore w sklepie kosztowaly by 5000zł :) pamietasz czy nie?

ile zaplaciles pamietasz? mogles zwrocic nie chciales wiec prosze po roku czasu nie pisz takich rzeczy dobrze wiesz ze nie chcialem CIebie oszukac ani nikogo innego

_________________
EMGT xl2 + castle 1717, 6-8 s
Hobao Hyper ST pro - xerun 2200
Mugen Mbx6 tekin rx8


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 09, 2014 12:16 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 24, 2006 10:57 pm
Posty: 987
Luki35 napisał(a):
Cytuj:
zeczy ktore dosle roniemu jak tylko będę w warszawie to jakieś ***** 8 zużytych zebatek dyfra 2 oleje do centralnego dyfra i 1 zebatka 15t za czekanie
a on placze jak bym go okradl to po pierwsze
podrugie wyjezdzacie mitu z umowami zaraz będę siedzieć za 30 zł widzę


Cytuj:
haha stary ile zaplaciles za sprzet?


Faktycznie lekka słoma z buciorów od torque zalatuje... Stary, nie wszyscy są dziani jak Ty i moga sobie pozwolić na przeróbki 3 modeli , by bić rekordy, dodatkowo samemu (z pomocą kolegi tokarza) tworzyć jakieś mocowania i inne perdoły. Ogólenie nie będę wnikał w szczegóły sporu (zwłaszcza, że już kilka ostrzeżeń od moderacji mam na koncie) , ale te teksty o 30 zł - słabe :?


lekka sloma? potrafisz czytac ze zroumieniem? to nie sa Twoje sprawy wiec prosze Cie nie wtracaj sie aha i ja CI do portfela nie zagladam.Nie mam takiej potrzeby

A jak juz bardzo chcesz sie wtracac nie majac pojecia o temacie to chociaz sie z nim zapoznaj lepiej a nie po lepkach.

_________________
EMGT xl2 + castle 1717, 6-8 s
Hobao Hyper ST pro - xerun 2200
Mugen Mbx6 tekin rx8


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 09, 2014 1:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 31, 2013 1:08 pm
Posty: 792
Lokalizacja: Świnoujście
Skoro sie wtrąciłem...no to jestem :)
Przeczytałem i widze, co widzę. Dla Ciebie 3 dyszki, dla innego - lecisz w olka po prostu - proste.

Ja tam w Twój portfel nie zaglądam - sam sie obnosisz otwartą sakwą na forum - toć czytam Twe posty w różnych tematach przeca.
Kto kogo i kiedy oszukał - w to nie wnikam. Kto ma rację - też nie wiem, ale skoro 2 userów pisze , że jednemu nie wysyłasz i mial nie pisać, ale lecisz w olka, drugi pisze o niby zajefajnym aucie, które mu poleciłeś i sie nie okazało zbyt fajne, a nie pisał o tym dlatego wcześniej, bo stwierdził" oki, szkoda pisania - zdarzyło sie , trudno". Teraz napomknał w tym temacie , widząc, że rzeczywiście coś jest na rzeczy z Tobą. Ja dokładam 3 grosze odnośnie słomy w butach - i leżysz chłopie :mrgreen:

EOT z mej strony

_________________
RC8T (e-konwesja):Xerun 150A,LEOPARD 4274 KV2000, BMS-630MG
Savage XS Flux:Ezrun 80A,Vector4000,SF-10W
Mini Recon RTR,katamaran i kilka helikopterów


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 09, 2014 2:07 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz mar 24, 2011 7:08 pm
Posty: 123
Witam,
w lutym kupiłem kartę do regla od torque3, była mi akurat bardzo potrzebna więc się skusiłem. Do tej pory nic nie dostałem. Po kilku wysłanych wiadomościach sobie odpuściłem...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 09, 2014 2:08 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 24, 2006 10:57 pm
Posty: 987
tylko po co sie wtraciles?:) wszedzie tak wtykasz nos w nie swoje sprawy ?

widzisz to co ktos napisze wiec malo ,nie znasz sytuacji nie wypowiadaj sie.
Jak nie zagladasz w moj portfel jakleca komentarze z tym zwiazane

z niczym sie nie obnosze tylko pokazuje jak mozna zrobic konwersje itp ,to tylko modele nie sa duzo warte.

Skoro nie wiesz kto ma racje a sam to napisales to po co wogole sie udzielasz?:) itak na nic nie masz wplywu w tej kwestii

kolega ktor kupil odemnie modelkupilgo nie pamietam za 650 czy700zł a dostal castera ex-1,5 r pro z czesciami za okolo 5000zł wszyskto bylo w zapasie nowe lub uzywane po kilka czesci wszystkiego mamnawet zdjecia jeszcze ;) i jakos nie powiedzial ze chce go oddac a dalem mu kilka dni na zwrot - nie narzekal a teraz nagle robi jakies wyrzuty

Jak mnie ktos oszukuje to mowie wprost a nie po roku nadmieniam przy okazji w jakims temacie .

a te Twoje 3 grosze w szczegolnosci sprawily ze leze hahahahahahaha

_________________
EMGT xl2 + castle 1717, 6-8 s
Hobao Hyper ST pro - xerun 2200
Mugen Mbx6 tekin rx8


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 09, 2014 2:13 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 24, 2006 10:57 pm
Posty: 987
danielpl321 napisał(a):
Witam,
w lutym kupiłem kartę do regla od torque3, była mi akurat bardzo potrzebna więc się skusiłem. Do tej pory nic nie dostałem. Po kilku wysłanych wiadomościach sobie odpuściłem...


haha nie kupiles tylko karta jest za darmo zaplaciles 4 zł zawysylke ja tu dostaje sporo wiadomosci i czasem jak wejde to ludzie pytajac mnie o pomoczwalaja mi skrzynke

podaj midane do wysylki i jaka to karta byla towysle ja razem z paczka dlaroniego tylko juz nie placzcie :Dhaha o

moje zycie tonie forum modelarskie jestm tu raz na jakis czas

oszust ze mnie straszny jednego kolege na 30z łprzewiozlem (nie ma mnie w domu nie mam jak wyslac paczki )drugiego na karte za darmo a 3 z modelem ktory po roku powiedzial ze go oszukalem :)

_________________
EMGT xl2 + castle 1717, 6-8 s
Hobao Hyper ST pro - xerun 2200
Mugen Mbx6 tekin rx8


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 09, 2014 2:15 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 29, 2004 11:46 am
Posty: 372
Lokalizacja: North Yorkshire
Ooo juz 3 osoba :) buhahahaha

_________________
HPI Apache C1 FLUX - 2 x 4s 14,8V 8000 mAh


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 09, 2014 2:18 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 24, 2006 10:57 pm
Posty: 987
zaraz dojdzie ze komus czego za darmo nie dalem a mialem :)

_________________
EMGT xl2 + castle 1717, 6-8 s
Hobao Hyper ST pro - xerun 2200
Mugen Mbx6 tekin rx8


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 09, 2014 2:30 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 10:41 am
Posty: 1992
Lokalizacja: Kraków
Chyba Ci się coś jednak pomyliło. Sprzedawałeś Castera F8t rtr samo podwozie. Które rzekomo było jakiegoś znajomego. Opis: stan dobry, wystarczy wymienić zębatkę atakującą dyfra i złożyć model. Stwierdziłem ok. na dodatek dodajesz dwa komplety kół = bomba. Paczka przyszła. Na pierwszy rzut oka ok. Więc jak to modelarz biorę się za serwis. Chwila chwila sobie myślę, pierwsze spostrzeżenie koła które miały być od castera to jakieś badziewie od monstera. Wziąłem się za serwis. Im więcej rozbierałem tym bardziej stwierdzałem że to wszystko nadaje się tylko na części zapasowe. Na dodatek środkowy dyferencjał był zablokowany jakimiś śrubami by zapewne lepiej podnosiło przód (Gdyby nie to to zapewne bym przebolał całą sprawę).
Po tym wszystkim stwierdziłem ok składam ale co to. Tego nie ma tamtego nie ma. Po tym wszystkim odechciało mi się już jego składanie.
Napisałem do Ciebie czy przypadkiem nie zapomniałeś tych cześć. Stwierdziłeś że je wyślesz. Nie dość że trwało to długo to po otwarciu od Ciebie paczki nie było tego o co prosiłem. Więc kolejne wiadomości. Znowu zapewnienia że wyślesz i po tym już była cisza, a ja stwierdziłem ok podwozie idzie na części.

Nie chodzi tu o pieniądze bo rzeczywiście cena nie była duża ale o fakt że opis nie zgadzał się z prawdą i przez co dzieciak nie dostał fajnego prezentu tylko kolejną zabawkę która odłożył po tygodniu.

Na przyszłość panie torgue3: jak coś sprzedajesz to nie kombinuj i pisz rzeczywisty stan przedmiotów.

Skończyłem, a jak ktoś chcę zobaczyć w jakim stanienie dostałem podwozie to zapraszam na pm.

_________________
KS Wanda Sekcja Modelarska RC Kraków


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 09, 2014 2:36 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 24, 2006 10:57 pm
Posty: 987
po pierwsze po roku czasu mi to piszesz?nie wydaje CI sie to dziwne?po drugie mowilem co jest nie tak z tym modelem itp to ze castery f8t rtr maja zebatki ktore nadaja sie tylko do4 s to nie moja wina

pisalem Ci co znim jest 4 szt kolto 100zł tam byly 2 komplety

a te smieszne kola to byly kola z offsetem poprostu

ile zaplaciles 300zł?za podwozie z kolami? jakos tak chyba
ja mam zdjecia jakos nie boje sie udostepnic ani pokazac :)

https://plus.google.com/u/0/photos/1060 ... 5786332273

ja wiem ze chcialoby sie kupic nowe i za 5 zł ale tak sie nie da :) dlatego zapraszam do sklepu glupia podloga do modelu to 200zł.....
castery byly okej ale tylko w wersji buggy pro

_________________
EMGT xl2 + castle 1717, 6-8 s
Hobao Hyper ST pro - xerun 2200
Mugen Mbx6 tekin rx8


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 09, 2014 9:27 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 14, 2012 10:44 pm
Posty: 524
Lokalizacja: Suwałki
torque3 napisał(a):

a on placze jak bym go okradl to po pierwsze

podrugie wyjezdzacie mitu z umowami zaraz będę siedzieć za 30 zł widzę :)

powtarzam nie ma mnie w warszawie !!! to jak mam mu to wyslac? mam to wszytko porozrzucane musze zebrac do kupy


Myśle, że każdy rozsądny człowiek po przeczytaniu takiego tekstu będzie wiedział, że dyskusja z tym panem nie ma sensu(a już w szczególności robienie interesów), bo przecież skoro miał mi wysłać części warte niewiele pieniędzy to po co miałby w ogóle sobie tym głowe zawracać, przecież to 30zł :)

A co do tego wyjazdu z Warszawy to też ciekawe bo mieliśmy regularny kontakt przez gg i pierwszy raz się o tym dowiaduje(dostawałem jedynie teksty w stylu <nie becz, wysle ci zebatke>(sry nie mam czasu przewalac archiwum żeby dokladnie zacytować) , poza tym to śmieszna wymówka, o takich rzeczach się informuje od razu przy robieniu dealu, a nie ja się po miesiącu dowiaduje, no ale podejście jakie jest kolegi Torque3 to już chyba każdy zdążył zauważyć.

A tekst "ja wiem ze chcialoby sie kupic nowe i za 5 zł ale tak sie nie da" to już mistrzostwo i szczyt hipokryzji w Twoim przypadku Grzesiu, ja wiem jakie Ty sobie ceny życzysz jak chcesz coś kupić używanego :lol:

A wiesz , z tymi częściami to nie chodzi o to czy one są warte 300zł czy 3zł, bo ja moge nawet ich nie potrzebować, tylko o Twoje podejście do sprawy i świadome lecenie w **uja;
"dziękuje, dobranos."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 11, 2014 6:42 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 24, 2006 10:57 pm
Posty: 987
Nie wiedzilem ze nie mozesz spac z powodu 8 satelitek ktore nie beda pasowac do Twojego modelu -wysle CI je jak bede w dodmu narazie jestemw gdansku na dzialce

zniknalem bo zrobilem przekret zycia na 30 zł :) pomysl zanim cos napiszesz

co do cen to towar jest warttyle ile klient jest w stanie za niego zaplacic ja niemam z tym problemu

_________________
EMGT xl2 + castle 1717, 6-8 s
Hobao Hyper ST pro - xerun 2200
Mugen Mbx6 tekin rx8


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 10, 2014 4:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 27, 2010 7:51 pm
Posty: 95
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Niestety i ja jestem zmuszony napisać parę słów na temat RC4Max. 7 Lipca zakupiłem u nich parę rzeczy na łączną kwotę 1500 zł w tym zestaw imbusowych kluczy za 60 zł. Wczoraj przy pierwszym użyciu klucz 1,5mm złamał mi się w rękach. Nie poradził sobie z robaczkiem w zębatce atakującej, dodam, że nie była ona nawet zalana locknut'em. Bez żadnego problemu poradziły sobie za to moje stare już Pelikany.

Przy próbie reklamacji towaru, który miał 2 dni i nie miał prawa się złamać w takich warunkach sklep uparcie twierdzi, że klucz był źle użytkowany, śruba odkręcana pod kątem i nie istnieje klucz, który tak użytkowany by się nie złamał (przypominam, było to PIERWSZE użycie klucza). Tym samym odmawiają jakiejkolwiek formy rekompensaty i twierdzą, że sprzęt był najwyższej jakości.

Z CAŁEGO SERCA NIE POLECAM.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 10, 2014 4:41 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sty 12, 2007 12:18 am
Posty: 20
Istnieje - bondhus - najmniejszy udalo mi sie skrecic (nie ukrecic ani zlamac) polecam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 11, 2014 7:50 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 31, 2013 1:08 pm
Posty: 792
Lokalizacja: Świnoujście
A ja w rc4max robiłem nie raz zakupy i wszystko gralo - polecam

_________________
RC8T (e-konwesja):Xerun 150A,LEOPARD 4274 KV2000, BMS-630MG
Savage XS Flux:Ezrun 80A,Vector4000,SF-10W
Mini Recon RTR,katamaran i kilka helikopterów


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 801 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54  Następna strona

Teraz jest Cz kwi 25, 2024 9:35 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL