Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 8:29 pm

Teraz jest So cze 27, 2026 8:29 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor
PostNapisane: So sty 27, 2007 12:41 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sie 22, 2003 3:00 am
Posty: 587
Lokalizacja: Szprotawa
Witam. Mam do sprzedania x-modsa z karoserią subaru impreza.
W modelu założone nowe łożyska na całe autko(jeszcze nie jeżdzone), wachacze czerwone,napęd 4wd, oświetlenie (światła z przodu+tył+stop gdy się hamuje)
Karoseria subaru impreza STI 06
Felgi złote + opony slick
Do aparatury dokładam nowy akumulatorek sanyo
Model przygotowany do zasilania pakietem li-pol
Pakietu nie dodaję do zestawu
Poza tym parę przeróbek we własnym zakresie min układ kierowniczy aby model lepiej i precyzyjniej skręcał
Dodaję także kompleet nowych tuningowych nakrętek metalowych na koła

Zestaw w oryginalnej walizeczce , nic nie brakuje

Cena za wszsytko 150zł

Dla zainteresowanych prześlę foto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Teraz jest So cze 27, 2026 8:29 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL