|
Witam. Mam do sprzedania x-modsa z karoserią subaru impreza.
W modelu założone nowe łożyska na całe autko(jeszcze nie jeżdzone), wachacze czerwone,napęd 4wd, oświetlenie (światła z przodu+tył+stop gdy się hamuje)
Karoseria subaru impreza STI 06
Felgi złote + opony slick
Do aparatury dokładam nowy akumulatorek sanyo
Model przygotowany do zasilania pakietem li-pol
Pakietu nie dodaję do zestawu
Poza tym parę przeróbek we własnym zakresie min układ kierowniczy aby model lepiej i precyzyjniej skręcał
Dodaję także kompleet nowych tuningowych nakrętek metalowych na koła
Zestaw w oryginalnej walizeczce , nic nie brakuje
Cena za wszsytko 150zł
Dla zainteresowanych prześlę foto
|