Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 4:38 am

Teraz jest N cze 28, 2026 4:38 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor
PostNapisane: N mar 04, 2007 5:37 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 11, 2006 4:16 pm
Posty: 23
Lokalizacja: Katowice
Sprzedam tak jak w temacie podwozie Xray T1R. Model w bardzo dobrym stanie niewielkie zarysowania na plycie podlogowej do modelu daje czesci zapasowe, silnik Stinger 20T, karoseria Dodge Startus (buda posiada odpryski farby ale nie posiada pekniec), kola z oponami.

Zdiecia modelu:
http://img150.imageshack.us/img150/4885 ... 714vq9.jpg
http://img168.imageshack.us/img168/5015 ... 702pd5.jpg
http://img120.imageshack.us/img120/1633/obraz012ek5.jpg
http://img131.imageshack.us/img131/6906 ... 427mp6.jpg
http://img265.imageshack.us/img265/7800 ... 252tf5.jpg

Kontakt:
GG 4657338
priv lub 19robert64@gmail.com


Ostatnio edytowano Śr mar 07, 2007 6:16 pm przez Robert_1, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 06, 2007 2:51 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 05, 2006 6:45 pm
Posty: 536
Lokalizacja: Tarnow
Czy byla by mozliwosc kupienia samych paskow?

[b][color=green]Brak mi słów - kolego - proszę Cię pomyśl czasem zanim coś palniesz .... - Adrian[/color][/b]

O co Ci chodzi? ja pytalem ote nowe w czesciach zapasowych

_________________
Mózg ma każdy,
ale rozum tylko niektórzy! :D

Model: X-ray T1FK'05 :)
Apka: MX-3
Ładowarka: Pulsar 2 LRP
Pakiet: GP 3700 selekcja oriona

I jazda na zawody :)


Ostatnio edytowano Śr mar 07, 2007 2:38 pm przez Daniel Rzeszutko, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 06, 2007 6:35 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 11, 2006 4:16 pm
Posty: 23
Lokalizacja: Katowice
Sprzedaje tylko razem z modelem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Teraz jest N cze 28, 2026 4:38 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL