Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 5:10 am

Teraz jest Cz cze 25, 2026 5:10 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor
PostNapisane: Cz kwi 06, 2006 7:50 pm 
Offline

Dołączył(a): So wrz 03, 2005 11:37 am
Posty: 948
Lokalizacja: Nowy Sącz
Witam,

Mam do sprzedania nowe, nie używane serwo Acoms As-16. Wyciągnięte prosto z pudełka z aparatury Acoms Hayabusa. Posiadam 2 sztuki.

Cena za sztukę: 30 zł

Więcej informacji na PW.

Zdięcie: http://img294.imageshack.us/img294/125/dsc000771xm.jpg

Pozdrawiam

SPRZEDANE OBA.

_________________
Dawniej pichus

Nowy model in soon...

http://www.rcpics.net/member/Kai11


Ostatnio edytowano Cz kwi 13, 2006 6:23 pm przez Michał Olech, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 07, 2006 11:39 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 15, 2005 7:00 pm
Posty: 750
Lokalizacja: Warszawa
a nie sprzedasz samych zębatek?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 07, 2006 11:50 am 
Offline

Dołączył(a): So wrz 03, 2005 11:37 am
Posty: 948
Lokalizacja: Nowy Sącz
Niestety nie, tylko całe 1 serwo, lub całe 2 serwa.

_________________
Dawniej pichus

Nowy model in soon...

http://www.rcpics.net/member/Kai11


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 07, 2006 3:26 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 30, 2004 11:19 pm
Posty: 1050
Lokalizacja: Warszawa............ Auto: Yokomo MR4-TC Black Edition
masz jakies dane?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 07, 2006 3:34 pm 
Offline

Dołączył(a): So wrz 03, 2005 11:37 am
Posty: 948
Lokalizacja: Nowy Sącz
Hm, niemam. Jest to standartowe serwo z aparatur Acoms.

_________________
Dawniej pichus

Nowy model in soon...

http://www.rcpics.net/member/Kai11


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 07, 2006 4:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 30, 2004 11:19 pm
Posty: 1050
Lokalizacja: Warszawa............ Auto: Yokomo MR4-TC Black Edition
Niesety musze zrezygnowac :?


Ostatnio edytowano N kwi 09, 2006 3:31 pm przez GEX, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 07, 2006 6:17 pm 
Offline

Dołączył(a): So wrz 03, 2005 11:37 am
Posty: 948
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ok, więc czekam na odpowiedź.

Ja jeździłem na takim serwie Mad Bullem całe wakacje i było ok.

_________________
Dawniej pichus

Nowy model in soon...

http://www.rcpics.net/member/Kai11


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 13, 2006 7:56 am 
Offline

Dołączył(a): So wrz 03, 2005 11:37 am
Posty: 948
Lokalizacja: Nowy Sącz
Odświeżam.

_________________
Dawniej pichus

Nowy model in soon...

http://www.rcpics.net/member/Kai11


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 13, 2006 5:47 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lip 25, 2005 12:22 pm
Posty: 2336
Lokalizacja: Poznań
odezwij sie na pm, biore 1 serwo...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 13, 2006 6:11 pm 
Offline

Dołączył(a): So wrz 03, 2005 11:37 am
Posty: 948
Lokalizacja: Nowy Sącz
1 serwo sprzedane, zostało tylko 1!!!

Edit: Sprzedane oba ;)

_________________
Dawniej pichus

Nowy model in soon...

http://www.rcpics.net/member/Kai11


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 5:10 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL