Tak jak w temacie. Model jest po dwóch eliminacjach. Profesjonalnie przygotowany do nowego sezonu. Stan określam jako bardzo dobry. Dodaje wszystko co producent oraz dwa komplety kół widocznych na zdjęciach jedne stan bardzo dobry, drugie dobry. W zestawie daje również dwa komplety sprężyn do amortyzatorow twarde(opcjonalne) oraz miekkie.
Kontak pod numerem 502527722 lub gg 1645968
Cena jaka mnie interesuje to 1500zł do negocjacji
Oto fotki:
http://michal.rc.w.interia.pl/xray
http://michal.rc.w.interia.pl/xray-003.jpg
http://michal.rc.w.interia.pl/xray-008.jpg
Jeśli potrzebne są jeszcze jakieś fotki to prosze pisać a napewno zrobie
