Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 11:53 am

Teraz jest Cz cze 25, 2026 11:53 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor
PostNapisane: Cz wrz 29, 2005 6:09 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Czy bedzie ktos startowal w klasie dtm 540? Bo mozliwe, ze bym mogl sie wybrac na te zawody, ale jak nikogo nie bedzie to nie ma sensu jechac.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 29, 2005 6:29 pm 
Offline

Dołączył(a): So lis 20, 2004 4:14 pm
Posty: 393
Ja bede jeżeli zdąże jeszcze kupić model (asso TC3 FT) :] ale to mało prawdopodobne.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 29, 2005 6:41 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz wrz 16, 2004 3:14 pm
Posty: 45
Lokalizacja: Włocławek/Gdańsk
Na katowice pewnie sie nie wyrobie, ale mysle ze w Poznaniu grono stratujacych w tej klasie powiekszy sie o moja osobe :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 29, 2005 7:04 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 02, 2003 6:19 pm
Posty: 878
Lokalizacja: 100LICA,
myślę, że Piotrek miał na myśli tych, którzy NA PEWNO będą, a nie tych, którzy może będą, może raczej nie będą, chyba nie będą, może będą, ale jeszcze nie wiedzą, będą na 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 99%, więc jeśli nie jesteś pewien na 100%, że będziesz - nie zaśmiecaj tematu!

_________________
"życia nie mierzy się liczbą wykonanych oddechów. miarą życia są chwile, kiedy oddech wstrzymujemy"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 04, 2005 10:35 am 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2003 2:01 pm
Posty: 575
Słyszałem nieformalne informacje, że tor będzie rozłożony znacząco wcześniej. Jeśli jest to prawda to z chęcią pojawiłbym się już w piątek tuż po południu. Czy ktoś jest w stanie potwierdzić (lub zaprzeczyć) możliwość piątkowych treningów??

_________________
Pozdrawiam

Tomek Massalski


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 06, 2005 7:22 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 10:14 am
Posty: 3530
Lokalizacja: Łódź
Z racji innych obowiązków nie będziemy mogli pojawić się na zawodach w Katowicach. Niemniej chciałbym wesprzeć nagrodami tą imprezę i mam następującą ofertę.

1. Dla zwycięzcy zawodów w klasie E-18 Micro (nie mylić z E-18 Micro Open) oferujemy model HPI nr kat 607 - MICRO RS4 KIT WITH VW BEETLE CUP RACER BODY

Obecnie w klasie E-18 Micro nie ma zgłoszonych zawodników.
W związku z tym, aby uniknąć niejasności informuję ze nagroda w tej klasie będzie wręczona, jeśli odbędzie się wyścig tej klasy zgodnie z przepisami, czyli do startu zgłosi się min 5 zawodników.

2. Dla zwycięzcy zawodów w klasie E-10TC 540 oferujemy model HPI nr katalogowy 607 - MICRO RS4 KIT WITH VW BEETLE CUP RACER BODY .

Po ogłoszeniu oficjalnych wyników nagrody będą do odbioru w siedzibie firmy w Łodzi.
Dodatkowo oferujemy sponsoring w tych klasach polegający na udzieleniu upustów na zakup nowych modeli Micro i Sprint. Szczegóły na priv od poniedziałku.

_________________
HPI Polska - Dariusz Flisiak
Zapraszamy na cykl imprez, wyścigów HPI Challenge i HPI Street Racing


Ostatnio edytowano Cz paź 06, 2005 1:39 pm przez HPI Polska, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 06, 2005 11:37 am 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2003 2:01 pm
Posty: 575
Tomek Massalski napisał(a):
Słyszałem nieformalne informacje, że tor będzie rozłożony znacząco wcześniej. Jeśli jest to prawda to z chęcią pojawiłbym się już w piątek tuż po południu. Czy ktoś jest w stanie potwierdzić (lub zaprzeczyć) możliwość piątkowych treningów??


Już mam potwierdzone informacje. W piątek nie będzie możliwości trenowania. Wejściówki (dla samochodów również) będą dostępne w sobotę od godziny 7.00 przed wjazdem na ternen Targów i będą wypisywane na miejscu. Informacje uzyskałem telefonicznie od Krzysztofa Piechy.

_________________
Pozdrawiam

Tomek Massalski


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 06, 2005 7:50 pm 
Offline

Dołączył(a): N sty 09, 2005 10:43 pm
Posty: 297
Lokalizacja: Warszawa
Tomek Massalski napisał(a):
Tomek Massalski napisał(a):
Słyszałem nieformalne informacje, że tor będzie rozłożony znacząco wcześniej. Jeśli jest to prawda to z chęcią pojawiłbym się już w piątek tuż po południu. Czy ktoś jest w stanie potwierdzić (lub zaprzeczyć) możliwość piątkowych treningów??


Już mam potwierdzone informacje. W piątek nie będzie możliwości trenowania. Wejściówki (dla samochodów również) będą dostępne w sobotę od godziny 7.00 przed wjazdem na ternen Targów i będą wypisywane na miejscu. Informacje uzyskałem telefonicznie od Krzysztofa Piechy.


NIe no w morde, to juz chyba jakas paranoja. Jak to nie mozna pojezdzic w piatek. Przeciez to zakrawa na kpine. A kiedy mamy modele poustawiac. To sa pierwsze zawody na ktorych nie bedzie mozna potrnowac przed zawodami. Po prostu rece mi opadly, mialem jutro rano wyjezdzac specjalnie po to zeby ustawic model, niech to szlag.

_________________
Marcin Derewiński
GG 2068052
Vice mistrz Polski 2005 na hali w klasie Mikro Open
II Vice mistrz Polski 2005 na asfalcie w klasie Mikro Open
Sprint 2 plus Xray M18MT


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 06, 2005 8:00 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 15, 2004 1:32 pm
Posty: 929
Lokalizacja: Bytom
Widzisz Marcin jak fajnie jest i jeszcze 40zł musisz im dać.

_________________
Tylko śmigłowce :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 07, 2005 12:21 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2003 2:01 pm
Posty: 575
Przed chwilą Łukasz rozmawiał z Rajmundem i usłyszał, że dzisiaj zawodnicy nie dostają wejściówek. Jeśli ktoś chce wejść na teren targów to musi sobie indywidualnie wykupić wejściówkę. Dzisiaj targi ottwarte są do godziny 18.00.

Pozdrawiam organizatorów oraz zawodników i ich opiekunów, którzy wzięli dzisiaj urlop z myślą o potrenowaniu.

_________________
Pozdrawiam

Tomek Massalski


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 11:53 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL