Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 12:53 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 12:53 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor
PostNapisane: Śr paź 12, 2005 8:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:51 pm
Posty: 1366
Lokalizacja: Dzięgielów
Witam!
Chcialem powiadomic o zawodach rozgrywanych w Senov'ie w szkole na rynku, w poblizu strazy pozarnej, poczty. Zaczynamy w sobote o 9. Zawody sa organizowane przez Pana Tomasza Rajdusa. Na zawodach nie bedzie profesjonalnych sedziow, AMB chyba tez nie, na zawodach jeden zawodnik powinien zrobic okolo 300 kolek i laczny czas bedzie wynosil ponad 1 g 15 min, Wiec jak widac beda to zawody "dlugodystansowe".
Bedzie mozliwosc potrenowania w sobote rano i po zawodach tak samo w niedziele.
Niestety wiecej informacji nie mam.
Tel. Pana Tomasza Rajdusa : 603 203 261 oraz 775 203 260
Goraco Zapraszam.
Jakub Franek

_________________
Too Fast Team - Bo pierwsze miejsce to za mało.

Smak zwyciestwa smakuje lepiej po walce FAIR-PLAY


Ostatnio edytowano Cz paź 13, 2005 3:16 pm przez Jakub Franek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 12, 2005 9:57 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt wrz 30, 2003 7:25 pm
Posty: 810
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice
Obawiam się, że jeżeli te zawody mają się odbyc w sierpniu, to chyba w przyszłym roku :lol: albo już były 8)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 13, 2005 3:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:51 pm
Posty: 1366
Lokalizacja: Dzięgielów
Poprawione 8)

_________________
Too Fast Team - Bo pierwsze miejsce to za mało.

Smak zwyciestwa smakuje lepiej po walce FAIR-PLAY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 13, 2005 3:20 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr paź 22, 2003 9:51 pm
Posty: 531
Lokalizacja: Warszawa
Z tego co piszesz wynika, ze w takim razie Rajdusy nie przyjada na nasze zawody do Poznania a szkoda. Swoja droga mysle, ze malo kto od nas tam pojedzie jesli my mamy nasze zawody w Poznaniu o randze eliminacji do HMP.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 13, 2005 3:22 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:51 pm
Posty: 1366
Lokalizacja: Dzięgielów
Nie niestety Panstwo Rajdusowie nie przyjade do Poznania. Ale moze komus z moich okolic nie chce sie jechac 6 godzin do Poznania a woli 30 min do Senova.

_________________
Too Fast Team - Bo pierwsze miejsce to za mało.

Smak zwyciestwa smakuje lepiej po walce FAIR-PLAY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 18, 2005 6:57 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:51 pm
Posty: 1366
Lokalizacja: Dzięgielów
Chcialem sie wstepnie zorientowac czy bedzie ktos z tego forum??
Prosze sie wpisywac.

_________________
Too Fast Team - Bo pierwsze miejsce to za mało.

Smak zwyciestwa smakuje lepiej po walce FAIR-PLAY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 12:53 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL