Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt mar 29, 2024 6:06 am

Teraz jest Pt mar 29, 2024 6:06 am




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 
Autor
PostNapisane: Pn mar 18, 2013 8:35 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 10:14 am
Posty: 3530
Lokalizacja: Łódź
Nowy „administrator„ Pan Tomasz Kilian namiętnie usuwa nasze posty z działu zawody pod płaszczykiem złej lokalizacji.
Nie rozumiem w czym przeszkadzają mu zapowiedzi prezentacji na zawodach nowego modelu lub zdjęcia z imprezy :?:
Informuję więc czytelników forum że nie odpowiadamy z stan oraz treść działu zawody HPI.
Polecamy śledzenie wiadomości na koncie facebook - https://www.facebook.com/hpipolska lub naszej stronie http://hpi.pl/ gdzie znajdziecie wszystkie najnowsze informacje.
Wygląda na to że nasze zawody komuś przeszkadzają :wink: .

W historii forum było już kilku nielogicznych adminów.
W dobie zmniejszonej aktywności użytkowników forum to dość dziwne ale prawdziwe. :D

_________________
HPI Polska - Dariusz Flisiak
Zapraszamy na cykl imprez, wyścigów HPI Challenge i HPI Street Racing


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn mar 18, 2013 11:51 am 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 14, 2009 6:45 pm
Posty: 153
Lokalizacja: Opole
Szanowny Panie Flisiak czy Pan potrafi czytać nazwę działu w którym są umieszczane zdjęcia z zawodów. Jest to dział INFORMACJE O ZAWODACH więc na zdrowy rozsądek udzielamy tylko i wyłącznie informacji związanych z zawodami , które mają się odbyć. Została umieszczona lista i nie została skasowana , został umieszczony szkic toru i również nie został skasowany. Czyli wszystko co dotyczy imprezy która podkreślam ma się odbyć jest.
Jeżeli ciężko jest zauważyć każdy inny organizator umieszcza zdjęcia z zawodów oraz wszelkie opinie w dziale OCENA ROZEGRANYCH ZAWODÓW , który jest działem do tego przeznaczonym.

Skoro ma Pan problemy z czytaniem tego o co niejednokrotnie prosiłem w prywatnych wiadomościach polecam kontakt z okulistą bądź spożywanie większej ilości wit. A. Ponoć dużo jest jej w marchewce.

Kolejne sprostowanie. Informacje o zawodach nie jest miejscem na komercje. Jeżeli chce się ogłosić wszem i wobec , że w dystrybucji w PL będzie nowy model jest również do tego przeznaczony dział. Dlaczego inne sklepy potrafią się dostosować i udzielać informacji we właściwym dziale ? Po to ktoś tworzył dział aby był właściwie wykorzystywany.

Proszę zapamiętać jedną rzecz : nie ma równych i równiejszych. Wszyscy są przeze mnie traktowani tak samo. Jeżeli ktoś łamie regulamin wyciągane są przeze mnie konsekwencje.

Dlatego proszę nie robić z siebie ofiary. To co Pan robi jest brakiem kultury w stronę Administracji forum.


Pozdrawiam

_________________
FORTAsport - Team Yokomo Polska


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn mar 18, 2013 3:22 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 10:14 am
Posty: 3530
Lokalizacja: Łódź
Informuję admina Kiliana że umiem czytać, zachowuję zdrowy rozsądek, jeszcze nieźle widzę i dziękuję za witaminy z marchewki. :lol:
Nie muszę nikogo obrażać aby wszyscy widzieli że admin Kilian nie radzi sobie z tą funkcją.
Nasze posty nie burzą porządku forum ani nikomu nie przeszkadzają poza adminem Kilianem.
Czyżby komercyjne produkty które admin promuje na FORTA sport - Team Yokomo Polska nie pozwalały adminowi wyżyć i szuka problemów tam gdzie ich nie ma ?
Jeśli admin Kilian tak bardzo nas nie cierpi to niech sam zastosuje swoje dobre rady wobec siebie. Może pomogą bo to jest chore.
Na temat szacunku wspomnę tylko że jesteśmy i piszemy na forum wiele lat (od samego początku) ale takiego pomylenia pojęć jeszcze nie widziałem.
Na szczęście to nie mój problem.
Życzę adminowi wielu sukcesów a z jego opinią się nie zgadzam jak wszyscy czytelnicy zainteresowani tematami które publikujemy na forum. :!:

_________________
HPI Polska - Dariusz Flisiak
Zapraszamy na cykl imprez, wyścigów HPI Challenge i HPI Street Racing


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn mar 18, 2013 5:23 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 17, 2012 9:58 pm
Posty: 292
Lokalizacja: Łódź
Nie chodzi tu o tematy publikowane na forum, tylko o te publikowane w dziale "Informacje o zawodach" :roll:
Nie służy on do tego, żeby umieszczać np. linki do filmików produkcji HPI. I nic nie jest "chore", bo Admin przestrzega regulaminu co Pan też powinien robić :?

EDIT:
Informacje o nowych modelach można umieszczać w dziale "Informacje od dystrybutorów"
viewforum.php?f=68

_________________
Mugen MBX6 eco US|CC 2650kv|Savox SC-1258TG|4s 90C|ProCircuit
TeamC Jekyll|5,5T BL|60A

Team: RC-Bazarka


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn mar 18, 2013 6:43 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 14, 2009 6:45 pm
Posty: 153
Lokalizacja: Opole
Posłuchaj Flisiak. Jak nie masz psa , a szukasz kolegi to we mnie go nie znajdziesz.
Jeszcze raz użyj mojego nazwiska w swoich wypocinach będziemy rozmawiać w troszkę inny sposób.

Masz godzinę na wykasowanie go ze swoich postów.

I tak tylko informacyjnie. Właścicielem firmy FORTAsport jest Pan Grzegorz Ogonowski i z ich sprzedażą oraz dystrybucją na terenie kraju nie mam nic wspólnego.

_________________
FORTAsport - Team Yokomo Polska


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn mar 18, 2013 7:08 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lip 18, 2008 7:22 pm
Posty: 591
Lokalizacja: Zawadzkie
Panowie, nie musicie odpalać od razu rakiet balistycznych na siebie.

Z mojej strony mogę potwierdzić że wybór na admina Tomka Kiliana jest jak najbardziej prawidłowy. Wiele tematów poprawił a jak musiał to usunął.
Wystarczy przestrzegać regulaminu forum, który każdy użytkownik zaakceptował przy utworzeniu swojego konta. Na innych forach bany lecą z automatu i nie ważne kto jak długo jest na forum.

_________________
e10 Speed Passion SP1
e10 4wd Xray XB4


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn mar 18, 2013 7:21 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 14, 2009 6:45 pm
Posty: 153
Lokalizacja: Opole
Przenoszę posty z niewłaściwego tematu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn mar 18, 2013 7:58 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Sprawa wykorzystywania działu "informacji o zawodach" do celów nie związanych z przeznaczeniem wielokrotnie była poruszana w "kultuarach" forum. Postanowienie jakie uzgodniono daje Tomkowi Kilianowi pełne "carte blanche" walki z działaniami użytkowników ,których przykładem jest Pan. Jaki związek z organizowanymi przez Pana zawodami na Basenie mają filmy pokazowe driftingu samochodem 1:1 .
Jest dział :Informacje od Dystrybutorów. Niestety próżno tam szukać ogłoszeń HPI
HPI Polska napisał(a):
...Na temat szacunku wspomnę tylko że jesteśmy i piszemy na forum wiele lat (od samego początku) ale takiego pomylenia pojęć jeszcze nie widziałem...

Panie Darku tu Pan sobie schlebił.Kiedy Forum powstało, modele HPI kupowało się u Rojny...
Pojawił się Pan troszkę później pod Nickiem "Festiwal Modelarski" i ta nazwa była bardziej adekwatna do tego co Pan robi w dziale "Informacje o zawodach". Czytając Pańskie zacietrzewienie zastanawiam się czy nie korzystniej było by mieć nick "Cyrk modelarski". To by wiele tłumaczyło z tego postępowania ,ale i tak jak Pan wie Pańskie poczynania zostaną ograniczone.
Ps.Tomek Ty rób swoje.Od rakiet jestem ja. :D :D

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt mar 19, 2013 9:26 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 10:14 am
Posty: 3530
Lokalizacja: Łódź
Zaremba Lesław napisał(a):
Sprawa wykorzystywania działu "informacji o zawodach" do celów nie związanych z przeznaczeniem wielokrotnie była poruszana w "kultuarach" forum. Postanowienie jakie uzgodniono daje Tomkowi Kilianowi pełne "carte blanche" walki z działaniami użytkowników ,których przykładem jest Pan. Jaki związek z organizowanymi przez Pana zawodami na Basenie mają filmy pokazowe driftingu samochodem 1:1 .
Jest dział :Informacje od Dystrybutorów. Niestety próżno tam szukać ogłoszeń HPI
HPI Polska napisał(a):
...Na temat szacunku wspomnę tylko że jesteśmy i piszemy na forum wiele lat (od samego początku) ale takiego pomylenia pojęć jeszcze nie widziałem...

Panie Darku tu Pan sobie schlebił.Kiedy Forum powstało, modele HPI kupowało się u Rojny...
Pojawił się Pan troszkę później pod Nickiem "Festiwal Modelarski" i ta nazwa była bardziej adekwatna do tego co Pan robi w dziale "Informacje o zawodach". Czytając Pańskie zacietrzewienie zastanawiam się czy nie korzystniej było by mieć nick "Cyrk modelarski". To by wiele tłumaczyło z tego postępowania ,ale i tak jak Pan wie Pańskie poczynania zostaną ograniczone.
Ps.Tomek Ty rób swoje.Od rakiet jestem ja. :D :D

Jak był Pan we wspomnianym Cykru jakoś Pan nie narzekał.
Ale rozumiem ze teraz jest Pan w lepszym. :D

_________________
HPI Polska - Dariusz Flisiak
Zapraszamy na cykl imprez, wyścigów HPI Challenge i HPI Street Racing


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt mar 19, 2013 10:47 am 
Offline
Administrator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 6:58 pm
Posty: 4190
Lokalizacja: Bożków
Panowie,

W chwili obecnej pracujemy nad modernizacją regulaminu Forum - dotyczy to w szczególności działu Giełda -> Sprzedam oraz Informacji o zawodach.

Zmiany zaczną obowiązywać za ok. 24 godziny.

Z całą pewnością po tych zmianach w obu działach zapanuje ład i porządek :)

_________________
Pozdrawiam

Marek Kusiakiewicz, RC-AUTO


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 

Teraz jest Pt mar 29, 2024 6:06 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL