| Autor |
Wiadomość |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: jaka swieca |
| arogood81 |
|
Napisane: So kwi 18, 2009 5:49 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 932
|
| witam mam takie pytanko jaka swiece zastosowacdo silnikaHPI T3.0 który jezdzi w taxxas T Maxx clasic prosze o odpowiedz |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: kupie podwozie TB-02 |
| arogood81 |
|
Napisane: Cz mar 05, 2009 9:33 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 349
|
| witam jak w temacie kupie podwozie TB-02 bez elektroniki silnika moze byc z buda za rozsadna cene prosze pisac |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Kupię samo podwozie - NIEAKTUALNE |
| arogood81 |
|
Napisane: N mar 01, 2009 9:21 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 620
|
| witam mam tl-01 of road kompletny tylko bez aparatury i odbiornika za 150 |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Kupię onroad'a nitro. |
| arogood81 |
|
Napisane: N mar 01, 2009 9:09 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 587
|
| mam do sprzedania on road nitro bez silnika dwa komplety kół jeden do driftu i pod tym kontem autko było robione ale niestety brak funduszy i jakas buda do tego no oczywiscie bez elektroniki jest to carson cs4 w bardzo dobrym stanie cena jaka mnie interesuje to 250zł |
|
 |
| Sortuj wg: |