Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 6:14 am

Teraz jest N cze 28, 2026 6:14 am


Znalezione wyniki: 4
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: jaka swieca

 Tytuł: jaka swieca
Napisane: So kwi 18, 2009 5:49 pm 

Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 932


witam mam takie pytanko jaka swiece zastosowacdo silnikaHPI T3.0 który jezdzi w taxxas T Maxx clasic prosze o odpowiedz

 Dział: Kupię   Wątek: kupie podwozie TB-02

Napisane: Cz mar 05, 2009 9:33 pm 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 349


witam jak w temacie kupie podwozie TB-02 bez elektroniki silnika moze byc z buda za rozsadna cene prosze pisac

 Dział: Kupię   Wątek: Kupię samo podwozie - NIEAKTUALNE

Napisane: N mar 01, 2009 9:21 pm 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 620


witam mam tl-01 of road kompletny tylko bez aparatury i odbiornika za 150

 Dział: Kupię   Wątek: Kupię onroad'a nitro.

Napisane: N mar 01, 2009 9:09 pm 

Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 587


mam do sprzedania on road nitro bez silnika dwa komplety kół jeden do driftu i pod tym kontem autko było robione ale niestety brak funduszy i jakas buda do tego no oczywiscie bez elektroniki jest to carson cs4 w bardzo dobrym stanie cena jaka mnie interesuje to 250zł
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 4 ]


Teraz jest N cze 28, 2026 6:14 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL