| Autor |
Wiadomość |
Dział: OFF-ROAD (Modele Elektryczne) Wątek: Brontosaurus - problem |
| Drizzt |
|
Napisane: Cz cze 03, 2010 1:11 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 1667
|
A czy wymiana regulatora nic by tu nie dała? Czy tylko wymiana silnika i ew wolniejsza jazda ? |
|
 |
Dział: Akumulatorki Wątek: Pakiety 3500 Mah + |
| Drizzt |
|
Napisane: Cz cze 03, 2010 1:10 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 1568
|
Też masz brontozaura? Czemu te samochody jedzą tyle energii ? Kumpel na bonzerze jeździ 2 razy dłużej na tym samym pakiecie ;/ |
|
 |
Dział: Problemy z modelem elektrycznym Wątek: Brontosaurus |
| Drizzt |
|
Napisane: Pt maja 28, 2010 10:39 am
|
|
Odpowiedzi: 20 Wyświetlone: 12486
|
| Jak już pisałem w dziale off-road mam problem z Brontosaurem. Czy jest tu jakiś jego użytkownik? Na pakietach 1800 mah zamiast 15 minut, jeździ zaledwie 5 - 7 po czym szarpie i nie da się już jeździć ;/ |
|
 |
Dział: Akumulatorki Wątek: Pakiety 3500 Mah + |
| Drizzt |
|
Napisane: Pt maja 28, 2010 10:36 am
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 1568
|
| Jakie polecacie marki pakietów? Planuje kupić 2-3 do brontozaura, albowiem na 1800 mah jeździ on zaledwie 5-7 minut ;/ |
|
 |
Dział: OFF-ROAD (Modele Elektryczne) Wątek: Brontosaurus - problem |
| Drizzt |
|
Napisane: Wt maja 25, 2010 6:56 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 1667
|
| Jakiś czas temu zakupiłem nowego Brontosaurusa. Dołączany jest do niego pakiet Nimh 1700 mah, posiadam także inny pakiet Nicd 1700 mah problem polega na zużywaniu, lub wykorzystywaniu energii przez model. Otóż na tym samym pakiecie, ładowanym w ten sam sposób, mój model wytrzymuje zaledwie 5-7 minut... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Pomoc w identyfikacji |
| Drizzt |
|
Napisane: So paź 11, 2008 9:55 am
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 2137
|
| Napisałem do jakichś 10 sklepów z modelami rc o pomoc w odnalezieniu odpowiednich części, podając linki, zdjęcia i wszystko dokładnie opisując więc myślę że Oni mi coś doradzą i obejdzie się bez przeszukiwania ich ofert i zastanawiania się czy to oby na pewno to czego szukam ;) Zobaczymy co z tego w... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Pomoc w identyfikacji |
| Drizzt |
|
Napisane: So paź 11, 2008 8:27 am
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 2137
|
Ok zmieniłem na linki  |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Pomoc w identyfikacji |
| Drizzt |
|
Napisane: Cz paź 09, 2008 9:54 pm
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 2137
|
Echem, a to fotek nie można u Was dodawać ? czemuż? usunę jutro bo dzisiaj jestem na chwilkę, dzięki wszystkim za odpowiedzi w weekend będę szukał tych części po necie i napisze co znalazłem  |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Pomoc w identyfikacji |
| Drizzt |
|
Napisane: Cz paź 09, 2008 6:47 am
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 2137
|
| Dziękuję za odpowiedz ;) gdzie indziej napisano mi że to modele z lat 80 tych ten pierwszy to ponoć: KYOSHO Raider 2wd, zas drugi to Pirate. Serwo z takim orczykiem posiadam, więc spróbuję dopasować, zobaczymy co z tego wyjdzie ;) Regulator 2 kierunkowy muszę załatwić, ile amper polecasz ;)? Tym sam... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Pomoc w identyfikacji |
| Drizzt |
|
Napisane: Wt paź 07, 2008 9:15 pm
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 2137
|
| To chyba jedyny dział gdzie mogę coś napisać jako początkujący ;) Jeśli wybrałem zły dział, prosiłbym o przeniesienie wątku ;) Prosiłbym o pomoc w identyfikacji dwóch aut, tak bym mógł dokupić do nich odpowiednie części. Pierwszy samochodzik to samochód z napędem elektrycznym, brakuje mu układu kier... |
|
 |
| Sortuj wg: |