| Autor |
Wiadomość |
Dział: Sprzedam Wątek: DIRT DEMON - mało używany - 1100 zł |
| lukasz26 |
|
Napisane: Cz lip 07, 2005 1:05 pm
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 795
|
| Mam do sprzedania Dirt Demona. Wypalił on około 1 litra paliwa quick fire. Model jest praktycznie nowy, rzadko nim jeździłem. Nie miał żadnego wypadku ani dachowania. Ma on dwie małe wady: odbiornik zaczyna powoli szwankować (czasami nie łapie), szwankować zaczyna również (nie wiem jak sie to nazywa... |
|
 |
Dział: MONSTER TRUCK Wątek: Brak zasięgu w moim aucie!! POMOCY |
| lukasz26 |
|
Napisane: So sty 22, 2005 11:46 pm
|
|
Odpowiedzi: 7 Wyświetlone: 1718
|
| Już wysuszyłem. Zasilanie jest ale zasięgu nie ma, no czasami łapie ale na bardzo małe odległości. |
|
 |
Dział: MONSTER TRUCK Wątek: Brak zasięgu w moim aucie!! POMOCY |
| lukasz26 |
|
Napisane: So sty 22, 2005 12:31 pm
|
|
Odpowiedzi: 7 Wyświetlone: 1718
|
Witam!!
Ostatnio jeździłem swoim dirt demonem po sniegu i naleciało mi troche wody do elektryki (najprawdopodobnie do odbiornika). Na pczątku miał zasięg ale bardzo krótki a potem już w ogóle nie łapał. Co mam teraz zrobić??
Proszę o pomoc |
|
 |
Dział: SILNIKI SPALINOWE Wątek: Powietrze w wężyku z paliwem |
| lukasz26 |
|
Napisane: Cz sty 20, 2005 11:26 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 1032
|
| Witam!! Mam mały prblem ze swoim autkiem. Mianowicie dochodzi mi powietrze do wężyka z paliwem i wychodzi ze strony zbiornika. Sprawdzałem juz jego szczelność i szczelność wężyków i mimo tego dalej dochodzi. Na wolnych obrotach jest wszystko OK! ale gdy da się troche gazu to zaczyna dochodzić te pow... |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Kupię tuleje samą lub z tłokiem do silnika 26 (4,26 ccm) |
| lukasz26 |
|
Napisane: N lis 21, 2004 10:04 pm
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 378
|
Kupię tuleje samą lub z tłokiem do silnika 26 (4,26 ccm). Proszę o oferty.  |
|
 |
| Sortuj wg: |