| Autor |
Wiadomość |
Dział: Kupię Wątek: carson 1:8 onroad |
| jar28 |
|
Napisane: Pt wrz 16, 2005 2:14 am
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 366
|
Witam wszystkich!
chcialbym kupic:
- dyfer
- półośki
- skrzynie 2-biegową
jeśli masz te cześci lub wiesz gdzie je dostać, daj znac na:
mail: jar28@interia.pl
dziękuję z góry!! |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Troche czesci do Dirt demona |
| jar28 |
|
Napisane: Pn gru 27, 2004 2:55 am
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 1997
|
| Misiek napisales mi na gg ze 120 za 2 kolka z przesylka za pobraniem i ja sie zgodzilem! nawet 2 razy podawalem moj adres a ty zadnego odzewu na gg nie dostepny zero kontaktu. zastanow sie czy chcesz sprzedac! masz moj adres cene ustalilismy sposob przelania tesz. czego jeszcze chcesz bi mi wyslac t... |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Troche czesci do Dirt demona |
| jar28 |
|
Napisane: N gru 26, 2004 4:09 am
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 1997
|
Pytanko do sznownego kolegi. kiedy wysle mi obiecane kola po zawyzonej cenie? bo mam wrazenie ze kolega robi sobie jaja ze wszystkich. czekam z utesknieniem od 3 tygodni za przesylka  |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: DIRT DEMON |
| jar28 |
|
Napisane: Śr gru 15, 2004 11:03 pm
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 637
|
Witam!
Kupie felge, kolo lub kola do Dirt Demona za rozsadna cene!
Pozdrawiam |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Troche czesci do Dirt demona |
| jar28 |
|
Napisane: Pn lis 15, 2004 4:59 pm
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 1997
|
Cześć !
Masz może skrzynie biegów lub części od niej??
A może wiesz kto by miał i chciał sprzedać??
Bardzo mi zależy!
Pozdrawiam!! |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Dirt demon części |
| jar28 |
|
Napisane: N lis 14, 2004 7:22 pm
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 563
|
Witam!
Potrzebuje skrzynie biegów lub 1 bieg orazratio planet do dirt demona.
czy ktoś ma moze takie częsci??
Pozdrawiam!! |
|
 |
| Sortuj wg: |