Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 8:29 pm

Teraz jest N cze 28, 2026 8:29 pm


Znaleziono 1 wynik
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: TT-01Drift

 Tytuł: TT-01Drift
Napisane: Pn kwi 14, 2008 3:27 pm 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 681


Hej Chciałbym zacząć swoją przygodę z driftingiem RC. Uzbierałem 450 zł i zamierzam kupić jakiś model .Mam na oku model TT-01 ,wiem że to jest najbardziej popularny model firmy Tamiya ,ale też ma swoje wady . Mam możliwość kupienia TT-01 uzywanej z akumulatorami i ładowarką i apką wogóle jest RTR .C...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znaleziono 1 wynik ]


Teraz jest N cze 28, 2026 8:29 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL