| Autor |
Wiadomość |
Dział: Kupię Wątek: Kupię starter box 1/8 |
| Artur Bohm |
|
Napisane: Śr sty 28, 2009 1:25 pm
|
|
Odpowiedzi: 7 Wyświetlone: 1799
|
|
 |
Dział: Kupię Wątek: NIEAKTUALNE |
| Artur Bohm |
|
Napisane: Pt lip 25, 2008 9:58 am
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 695
|
|
 |
Dział: Kupię Wątek: kupie zabieraki 17mm do carson specter |
| Artur Bohm |
|
Napisane: Wt mar 04, 2008 6:48 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 759
|
Witam,
mam coś takiego. Ile sztuk i w jakiej cenie? |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Amortyzatory |
| Artur Bohm |
|
Napisane: Wt mar 04, 2008 6:47 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 879
|
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Koła 1:10 on road |
| Artur Bohm |
|
Napisane: Wt mar 04, 2008 6:42 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 1023
|
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Mocowanie Spojlera do 1:8 ( długie ) |
| Artur Bohm |
|
Napisane: Śr lut 27, 2008 12:37 am
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 688
|
|
 |
Dział: Kupię Wątek: NIEAKTUALNE |
| Artur Bohm |
|
Napisane: Śr lut 27, 2008 12:33 am
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 1733
|
|
 |
Dział: Dowolne tematy o wszystkim Wątek: WROCŁAW, możliwość jeżdżenia na torze off-road |
| Artur Bohm |
|
Napisane: Pt sie 17, 2007 10:43 am
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 768
|
Witam Wszystkich,
powstał w okolicy Wrocławia tor dla modeli terenowych . Wszystkich zainteresowanych chęcią pojeżdżenia i pościgania się proszę o kontakt pod nr 601/912-631. Gorąco zapraszam.
Nitro-Racing Artur |
|
 |
| Sortuj wg: |