Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 2:44 pm

Teraz jest Wt cze 23, 2026 2:44 pm


Znalezione wyniki: 3
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Regulatory   Wątek: nowy regulator

 Tytuł: nowy regulator
Napisane: N sie 04, 2019 6:58 pm 

Odpowiedzi: 1
Wyświetlone: 17312


witam zamówiłem sobie nowy regulator i silnik bezszczotkowy czy muszę mieć również kartę do kodowania ustawień ? widziałem takowe na necie co się ustawia siłę hamowania rodzaj baterii itd. ? czy może są w nim już wszystkie ustawienia ?

 Dział: Aparatury   Wątek: wymiana odbiornika

 Tytuł: wymiana odbiornika
Napisane: Wt lip 23, 2019 7:44 pm 

Odpowiedzi: 1
Wyświetlone: 6673


witam.
posiadam model subotech bg1518 zabieram się do małego tuningu. czy przy wymianie elektroniki jaka jest w tym modelu zespolona muszę dokupić odbiornik z nadajnikiem czy też pilot może zostać a wystarczy dokupić odbiornik 2.4Ghz , (temat nie dotyczy pozostałych podzespołów)

 Dział: TUNING MECHANICZNY (Modele Elektryczne)   Wątek: upgrade modelu pomoc

Napisane: Wt cze 25, 2019 10:08 am 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 19280


Witam wszystkich (Jestem nowym użytkownikiem więc proszę o wyrozumiałość gdyby coś nie tak było) w ostatnim czasie udało mi sie zakupić w bardzo okazyjnej cenie prawie nowy model Subotech BG1518. po kilku jazdach jak to zawsze pojawia się niedosyt głównie chodzi o prędkość (jazda po ogrodzie ,kamien...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 3 ]


Teraz jest Wt cze 23, 2026 2:44 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL