| Autor |
Wiadomość |
Dział: Regulatory Wątek: nowy regulator |
| merllin |
|
Napisane: N sie 04, 2019 6:58 pm
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 17312
|
| witam zamówiłem sobie nowy regulator i silnik bezszczotkowy czy muszę mieć również kartę do kodowania ustawień ? widziałem takowe na necie co się ustawia siłę hamowania rodzaj baterii itd. ? czy może są w nim już wszystkie ustawienia ? |
|
 |
Dział: Aparatury Wątek: wymiana odbiornika |
| merllin |
|
Napisane: Wt lip 23, 2019 7:44 pm
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 6673
|
witam. posiadam model subotech bg1518 zabieram się do małego tuningu. czy przy wymianie elektroniki jaka jest w tym modelu zespolona muszę dokupić odbiornik z nadajnikiem czy też pilot może zostać a wystarczy dokupić odbiornik 2.4Ghz , (temat nie dotyczy pozostałych podzespołów) |
|
 |
Dział: TUNING MECHANICZNY (Modele Elektryczne) Wątek: upgrade modelu pomoc |
| merllin |
|
Napisane: Wt cze 25, 2019 10:08 am
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 19280
|
| Witam wszystkich (Jestem nowym użytkownikiem więc proszę o wyrozumiałość gdyby coś nie tak było) w ostatnim czasie udało mi sie zakupić w bardzo okazyjnej cenie prawie nowy model Subotech BG1518. po kilku jazdach jak to zawsze pojawia się niedosyt głównie chodzi o prędkość (jazda po ogrodzie ,kamien... |
|
 |
| Sortuj wg: |