| Autor |
Wiadomość |
Dział: Sprzedam Wątek: Xray M18 - 340 zł |
| Robert_1 |
|
Napisane: Cz cze 12, 2008 9:00 am
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 1284
|
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Opłaca się m18\? |
| Robert_1 |
|
Napisane: Pn maja 12, 2008 2:03 pm
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 2036
|
| Model ma luzy praktycznie niezauważalne ,a akumulatory są w dobrej formie. Ogólnie model oceniam na stan dobry. Jeśli macie jakieś pytania to piszcie 19robert64@gmail.com |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Xray M18 - 340 zł |
| Robert_1 |
|
Napisane: Pn maja 12, 2008 1:53 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 1284
|
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Xray M18 - 340 zł |
| Robert_1 |
|
Napisane: Pt maja 02, 2008 8:23 am
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 1284
|
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Xray M18 - 340 zł |
| Robert_1 |
|
Napisane: Cz kwi 24, 2008 9:11 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 1284
|
| Nowa cena 300 zł - Tematy odświeżamy nie częściej niz raz na 7 dni (dotyczy to zarówno dopisywania postów w istniejącym wątku jak i tworzenia nowych wątków); każdy post autora ogłoszenia w danym wątku (inny niż odpowiedź na pytanie zadane wcześniej przez innego użytkownika w tym wątku) traktowany bę... |
|
 |
Dział: Zamienię Wątek: Nieaktualne |
| Robert_1 |
|
Napisane: Pt kwi 18, 2008 7:56 pm
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 702
|
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Xray M18 - 340 zł |
| Robert_1 |
|
Napisane: Pt kwi 18, 2008 7:19 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 1284
|
| Sprzedam model Xray M18 w stanie bardzo dobrym, model kupiłem niedawno lecz z przyczyn losowych muszę go sprzedać :cry: Zestaw zawiera: Xray M18 Silnki HPi 45T stan bdb Silnki HPi 45T bez szczotek, stan db Silnik Nanda Pro Motor 180 stan bdb Silnik standardowy 180 stan bdb 4 zebatki: 17T, 18T(alu), ... |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Pomysł własnego modelu F1...nie taki głupi jak się wydaj |
| Robert_1 |
|
Napisane: So kwi 12, 2008 3:43 pm
|
|
Odpowiedzi: 81 Wyświetlone: 14399
|
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Oświetlenie a'la WRC |
| Robert_1 |
|
Napisane: Pn paź 29, 2007 7:51 pm
|
|
Odpowiedzi: 47 Wyświetlone: 6500
|
Kandela jest to jednostka wielkości fizycznej zwanej światłością, określa jak jasno dane źródło światła świeci. Jedna kandela, to mniej więcej jak jedna świeca wiedz jak to co piszą jest prawda to dioda ta świeci z silą mniej więcej 58 świec  |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: ...::: OGNIWA :::... |
| Robert_1 |
|
Napisane: Pn paź 22, 2007 2:25 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 1001
|
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: ...::: Zeszli Z Ceny :::... |
| Robert_1 |
|
Napisane: N paź 21, 2007 8:45 pm
|
|
Odpowiedzi: 32 Wyświetlone: 4712
|
| Dostawy modelu nastąpi w przeciągu 2-3 tygodni |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: ...::: Zeszli Z Ceny :::... |
| Robert_1 |
|
Napisane: N paź 21, 2007 9:01 am
|
|
Odpowiedzi: 32 Wyświetlone: 4712
|
Napisałem do rojny kiedy można spodziewać się dostawy tego modelu jak coś będę wiedzieć to dam znać
Napisałem również ,że różnica w cenach nie występuje tylko w tym jednym modelu lecz w kilku ,wiedz szykuje sie obniżka cen modeli w rojnie  |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: ...::: Zeszli Z Ceny :::... |
| Robert_1 |
|
Napisane: N paź 21, 2007 7:41 am
|
|
Odpowiedzi: 32 Wyświetlone: 4712
|
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: ...::: Zeszli Z Ceny :::... |
| Robert_1 |
|
Napisane: So paź 20, 2007 11:18 pm
|
|
Odpowiedzi: 32 Wyświetlone: 4712
|
Michał ma racje, dzisiaj napisałem do rojny ze znalazłem lepsza cenę od ich ceny i chciałem zobaczyć jak zareagują myślałem ze obniża cenę o kilka złotych a tu taka przecena ciekawe czy utrzymają ta cenę  |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: X-Ray T1R - 400 zł NIEAKTUALNE |
| Robert_1 |
|
Napisane: Wt mar 06, 2007 6:35 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 690
|
| Sprzedaje tylko razem z modelem |
|
 |
| Sortuj wg: |