Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 6:42 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 6:42 am


Znaleziono 1 wynik
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Kupię   Wątek: Kupię silnik Nitro TRX 3.3 lub Picco 26Max

Napisane: Pn gru 15, 2014 7:20 pm 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 1857


Tak jak w tytule zdecydowanie kupię silnik do modelu traxxas T-maxx może być oryginalny TRX 3.3 lub Picco 26max albo ewentualnie cokolwiek innego co pasuje pod płytę,ez start,kolanko wydechowe oraz zębatkę.
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znaleziono 1 wynik ]


Teraz jest Pn cze 22, 2026 6:42 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL