| Autor |
Wiadomość |
Dział: Sprzedam Wątek: [S] Aparatura spektrum dx3c - 300 zł |
| wkwast |
|
Napisane: Pn gru 22, 2014 5:21 pm
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 2677
|
Witam mam do sprzedania aparatura spektrum dx3c. Cena 300 zł ale możemy negocjować  |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: [S] Samochód RC Losi 8-ight-t 1.0 w skali 1/8 RTR - 600 zł |
| wkwast |
|
Napisane: So gru 20, 2014 12:22 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 2116
|
| Do sprzedania mam team losi 8ight-t. Podwozie jest w bardzo dobrym stanie. Silnik ofny 3.5cm, jeżdżony na paliwie jets 25%. Pracuje bez problemu. W zestawie pakiet. Koła mają jeszcze z 80% bieżnika. Do modelu dodaje karoserię której nie widać na zdjęciu. Jest w paru miejscach popękana ale spełnia sw... |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Kupię Karoserię do Team Losi 8ight-t truggy 1.0 |
| wkwast |
|
Napisane: Cz lis 13, 2014 7:23 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 2757
|
Siemanko
Jak w temacie. Kupię karoserię do Team Losi 8ight truggy 1.0 nr katalogowy LOSA8098. Najlepiej pomalowaną, nową, lub używaną ale żeby była w dobrym stanie. FB Wojciech Kwast lub tu na priv.
Dzięki  |
|
 |
Dział: Problemy z modelem spalinowym Wątek: Warszawa - szukam pomocy przy modelu |
| wkwast |
|
Napisane: N lis 02, 2014 12:02 am
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 4495
|
| Jestem świeżym modelarzem w świecie modeli samochodów rc z napędem spalinowym. Czy znajdzie się tu dobry człowiek który jest z Warszawy i pomoże mi zacząć jeździć? Chodzi mi głównie o regulację temperatury silnika no i wogóle pierwsze jazdy samochodem spalinowym. Posiadam LOSI Truggy 1:8. Będę bardz... |
|
 |
Dział: Spotkania Wątek: Warszawa - szukam pomocy przy modelu |
| wkwast |
|
Napisane: So lis 01, 2014 11:10 pm
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 4778
|
szkoda że nikogo takiego tu nie ma... a miałem nadzieje że modelarz pomoże modelarzowi  |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: NOWY termometr modelarski na podczerwień Turnigy - 54 zł |
| wkwast |
|
Napisane: Wt paź 28, 2014 6:36 pm
|
|
Odpowiedzi: 35 Wyświetlone: 13216
|
chętnie kupię termometr FB Wojciech Kwast proszę pisać w sprawie szczegółów transakcji  |
|
 |
Dział: Spotkania Wątek: Warszawa - szukam pomocy przy modelu |
| wkwast |
|
Napisane: Wt paź 28, 2014 5:08 pm
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 4778
|
| WItam wszystkich Jestem świeżym modelarzem w świecie modeli samochodów rc z napędem spalinowym. Czy znajdzie się tu dobry człowiek który jest z Warszawy i pomoże mi zacząć jeździć? Chodzi mi głównie o regulację temperatury silnika no i wogóle pierwsze jazdy samochodem spalinowym. Posiadam LOSI Trugg... |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: [S] Himoto Katana 1:10 samochód RC RTR |
| wkwast |
|
Napisane: Pt paź 24, 2014 2:55 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 3057
|
| są dwa pakiety 2200 i 2000 mAh |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: [K] Kupię rotostarter do LOSI |
| wkwast |
|
Napisane: Cz paź 23, 2014 10:30 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 2227
|
Jak w temacie kupię roto starter po dobrej cenie  |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Carson specter two v25 |
| wkwast |
|
Napisane: Śr paź 22, 2014 5:29 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 2884
|
| Co sądzicie o tym modelu na początek przygody z modelami spalinowymi? |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: [K] Model truggy, buggy lub MT spalinowy w skali 1/8 |
| wkwast |
|
Napisane: Śr paź 22, 2014 4:14 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 4427
|
| Kupię Model truggy, buggy lub MT spalinowy w skali 1/8 w dobrej cenie. |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Carson specter two v25 VS Team Losi LST 2 Monster Truck |
| wkwast |
|
Napisane: Śr paź 22, 2014 2:10 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 4140
|
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Carson specter two v25 VS Team Losi LST 2 Monster Truck |
| wkwast |
|
Napisane: Śr paź 22, 2014 1:44 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 4140
|
| hm a w czym te calowe śróby przeszkadzają? a carson bardziej mi się podoba... mógłbym startować w zawodach w Warszawie i piasecznie a tam z tego co widziałem same buggy brały udział. zły byłby carson? |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: odp |
| wkwast |
|
Napisane: Śr paź 22, 2014 1:43 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 2804
|
| hm a w czym te calowe śróby przeszkadzają? a carson bardziej mi się podoba... mógłbym startować w zawodach w Warszawie i piasecznie a tam z tego co widziałem same buggy brały udział. zły byłby carson? |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Carson specter two v25 VS Team Losi LST 2 Monster Truck |
| wkwast |
|
Napisane: Śr paź 22, 2014 1:10 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 4140
|
Witam
zastanawiam się nad zakupem swojego pierwszego modelu spalinowego offroad. Zastanawiam się między Team Losi LST 2 Monster Truck a Carson specter two V25... Czy możecie mi doradzić który z tych modeli warto zakupić? Będę wam wdzięczny. pozdrawiam |
|
 |
| Sortuj wg: |