Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:38 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:38 pm


Znalezione wyniki: 17
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Sprzedam   Wątek: [S] Aparatura spektrum dx3c - 300 zł

Napisane: Pn gru 22, 2014 5:21 pm 

Odpowiedzi: 1
Wyświetlone: 2677


Witam mam do sprzedania aparatura spektrum dx3c. Cena 300 zł ale możemy negocjować ;)

 Dział: Sprzedam   Wątek: [S] Samochód RC Losi 8-ight-t 1.0 w skali 1/8 RTR - 600 zł

Napisane: So gru 20, 2014 12:22 pm 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 2116


Do sprzedania mam team losi 8ight-t. Podwozie jest w bardzo dobrym stanie. Silnik ofny 3.5cm, jeżdżony na paliwie jets 25%. Pracuje bez problemu. W zestawie pakiet. Koła mają jeszcze z 80% bieżnika. Do modelu dodaje karoserię której nie widać na zdjęciu. Jest w paru miejscach popękana ale spełnia sw...

 Dział: Kupię   Wątek: Kupię Karoserię do Team Losi 8ight-t truggy 1.0

Napisane: Cz lis 13, 2014 7:23 pm 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 2757


Siemanko

Jak w temacie. Kupię karoserię do Team Losi 8ight truggy 1.0 nr katalogowy LOSA8098. Najlepiej pomalowaną, nową, lub używaną ale żeby była w dobrym stanie. FB Wojciech Kwast lub tu na priv.

Dzięki ;)

 Dział: Problemy z modelem spalinowym   Wątek: Warszawa - szukam pomocy przy modelu

Napisane: N lis 02, 2014 12:02 am 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 4495


Jestem świeżym modelarzem w świecie modeli samochodów rc z napędem spalinowym. Czy znajdzie się tu dobry człowiek który jest z Warszawy i pomoże mi zacząć jeździć? Chodzi mi głównie o regulację temperatury silnika no i wogóle pierwsze jazdy samochodem spalinowym. Posiadam LOSI Truggy 1:8. Będę bardz...

 Dział: Spotkania   Wątek: Warszawa - szukam pomocy przy modelu

Napisane: So lis 01, 2014 11:10 pm 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 4778


szkoda że nikogo takiego tu nie ma... a miałem nadzieje że modelarz pomoże modelarzowi :(

 Dział: Sprzedam   Wątek: NOWY termometr modelarski na podczerwień Turnigy - 54 zł

Napisane: Wt paź 28, 2014 6:36 pm 

Odpowiedzi: 35
Wyświetlone: 13216


chętnie kupię termometr :) FB Wojciech Kwast proszę pisać w sprawie szczegółów transakcji :)

 Dział: Spotkania   Wątek: Warszawa - szukam pomocy przy modelu

Napisane: Wt paź 28, 2014 5:08 pm 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 4778


WItam wszystkich Jestem świeżym modelarzem w świecie modeli samochodów rc z napędem spalinowym. Czy znajdzie się tu dobry człowiek który jest z Warszawy i pomoże mi zacząć jeździć? Chodzi mi głównie o regulację temperatury silnika no i wogóle pierwsze jazdy samochodem spalinowym. Posiadam LOSI Trugg...

 Dział: Sprzedam   Wątek: [S] Himoto Katana 1:10 samochód RC RTR

Napisane: Pt paź 24, 2014 2:55 pm 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 3057


są dwa pakiety 2200 i 2000 mAh

 Dział: Kupię   Wątek: [K] Kupię rotostarter do LOSI

Napisane: Cz paź 23, 2014 10:30 pm 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 2227


Jak w temacie kupię roto starter po dobrej cenie :)

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Carson specter two v25

Napisane: Śr paź 22, 2014 5:29 pm 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 2884


Co sądzicie o tym modelu na początek przygody z modelami spalinowymi?

 Dział: Kupię   Wątek: [K] Model truggy, buggy lub MT spalinowy w skali 1/8

Napisane: Śr paź 22, 2014 4:14 pm 

Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 4427


Kupię Model truggy, buggy lub MT spalinowy w skali 1/8 w dobrej cenie.

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Carson specter two v25 VS Team Losi LST 2 Monster Truck

Napisane: Śr paź 22, 2014 2:10 pm 

Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 4140


to co możesz mi polecić? z 1:8 trugsy lub bugsy? szukam jakiejś używki najchętniej

taki znalazłem http://allegro.pl/carson-specter-two-v2 ... 76234.html

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Carson specter two v25 VS Team Losi LST 2 Monster Truck

Napisane: Śr paź 22, 2014 1:44 pm 

Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 4140


hm a w czym te calowe śróby przeszkadzają? a carson bardziej mi się podoba... mógłbym startować w zawodach w Warszawie i piasecznie a tam z tego co widziałem same buggy brały udział. zły byłby carson?

 Dział: Co wybrać?   Wątek: odp

 Tytuł: odp
Napisane: Śr paź 22, 2014 1:43 pm 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 2804


hm a w czym te calowe śróby przeszkadzają? a carson bardziej mi się podoba... mógłbym startować w zawodach w Warszawie i piasecznie a tam z tego co widziałem same buggy brały udział. zły byłby carson?

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Carson specter two v25 VS Team Losi LST 2 Monster Truck

Napisane: Śr paź 22, 2014 1:10 pm 

Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 4140


Witam

zastanawiam się nad zakupem swojego pierwszego modelu spalinowego offroad. Zastanawiam się między Team Losi LST 2 Monster Truck a Carson specter two V25... Czy możecie mi doradzić który z tych modeli warto zakupić? Będę wam wdzięczny.
pozdrawiam
Sortuj wg:  
Strona 1 z 2 [ Znalezione wyniki: 17 ]


Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:38 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL