| Autor |
Wiadomość |
Dział: OFF-ROAD (Modele Elektryczne) Wątek: Troian zużywające zębatki |
| adamsb81 |
|
Napisane: Wt paź 18, 2016 11:25 am
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 3953
|
| Rzeczywiście może źle napisałem. Chodzi o te : http://boble.pl/p/244/12954/zebatka-atakujaca-dyferencjalu-tyl-11t--1-16-troian-himoto-exb-16-czesci-himoto-samochody-i-czesci.html http://boble.pl/p/244/12965/zebatka-odbierajaca-dyferencjalu-39t--1-16-troian-himoto-exb-16-czesci-himoto-samochody-i-cze... |
|
 |
Dział: OFF-ROAD (Modele Elektryczne) Wątek: Troian zużywające zębatki |
| adamsb81 |
|
Napisane: Wt paź 18, 2016 6:45 am
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 3953
|
| Witam. Potrzebuję rady. Czy ma ktoś jakiś sposób na zużywające się zębatki e troian HSP. Wiem, że najlepszy sposób to kupić coś porządnego, niestety chwilowo nie dam rady. Czy ktoś próbował wkładać jakiś inny dyferencjał i zębatkę atakującą od innego modelu. Te oryginalne zdzierają się w przeciągu 2... |
|
 |
| Sortuj wg: |