| Autor |
Wiadomość |
Dział: Sprzedam Wątek: Sprzedam E-Firestorm 10T - 500zł |
| pioterek1 |
|
Napisane: Pn lis 25, 2013 5:17 pm
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 1710
|
| Wszystko sprawne w tym pojeździe i w orginale? Jaki silnik?/ Da się tym jeszcze pośmigać? Jakby co to przez allegro da sie wystawic? |
|
 |
Dział: OFF-ROAD (Modele Elektryczne) Wątek: Krzywiące się półosie do Maverick Strada MT Evo S |
| pioterek1 |
|
Napisane: N lis 24, 2013 9:15 pm
|
|
Odpowiedzi: 39 Wyświetlone: 16306
|
| Czy możecie powiedzieć czy mogole ten maverick strada MT Evo s jest dobrym modelem i czy można już tym sobie pojeździć?? Czy to po prostu zabawka? Mam już prawie 30 lat :lol: :lol: :lol: ale zawsze chciałem czymś takim pośmigać. Rozumiem ze lepsze są te droższe modele ale nie chciał bym inwestować 2... |
|
 |
| Sortuj wg: |