Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 6:27 pm

Teraz jest Wt cze 23, 2026 6:27 pm


Znalezione wyniki: 4
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: TUNING MECHANICZNY (Modele Elektryczne)   Wątek: XSTR co z Alu, a co z Carbonu

Napisane: N lis 03, 2013 6:34 pm 

Odpowiedzi: 10
Wyświetlone: 5478


Helipal ma sporo, na DX trochę jest, na aliexpress najwięcej pewnie znajdziesz ;)

 Dział: TUNING MECHANICZNY (Modele Elektryczne)   Wątek: XSTR co z Alu, a co z Carbonu

Napisane: Pt paź 25, 2013 2:19 pm 

Odpowiedzi: 10
Wyświetlone: 5478


No już zauważyłem, że gną się jak masło :P Obudowę tylnego dyfra i tak mam do wymiany niestety ale różnica w cenie jest spora między plastikową obudową a aluminiową.

A tak BTW dyfrów - jaki powinien być "jałowy" obrót koła przy zablokowanych pozostałych?

 Dział: TUNING MECHANICZNY (Modele Elektryczne)   Wątek: XSTR co z Alu, a co z Carbonu

Napisane: Pt paź 25, 2013 1:15 pm 

Odpowiedzi: 10
Wyświetlone: 5478


Widziałem widziałem :) Układ kierowniczy tak. Ale wieżyczki wzmacniane mogą spowodować urwanie dyfra nawet, czyli dyfry i ich mocowania też alu. Stalowe tryby niedługo, tylko nad tym też się zastanawiam obecnie :) Wiem, ze KV za wysokie. W tej chwili przy pakiecie 2S wychodzi Vmax teoretycznie w oko...

 Dział: TUNING MECHANICZNY (Modele Elektryczne)   Wątek: XSTR co z Alu, a co z Carbonu

Napisane: Pt paź 25, 2013 8:28 am 

Odpowiedzi: 10
Wyświetlone: 5478


Witam szanowne grono :) Ponieważ to mój pierwszy post na tym forum, a nie widzę osobnego działu do przedstawiania się, to może napiszę parę słów o sobie na powitanie tutaj... Modelarstwem interesowałem się od dziecka (trochę kartonowym, trochę plastikowym) i już w podstawówce zacząłem uczęszczać na ...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 4 ]


Teraz jest Wt cze 23, 2026 6:27 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL