| Autor |
Wiadomość |
Dział: TUNING MECHANICZNY (Modele Elektryczne) Wątek: XSTR co z Alu, a co z Carbonu |
| Vexatus |
|
Napisane: N lis 03, 2013 6:34 pm
|
|
Odpowiedzi: 10 Wyświetlone: 5478
|
Helipal ma sporo, na DX trochę jest, na aliexpress najwięcej pewnie znajdziesz  |
|
 |
Dział: TUNING MECHANICZNY (Modele Elektryczne) Wątek: XSTR co z Alu, a co z Carbonu |
| Vexatus |
|
Napisane: Pt paź 25, 2013 2:19 pm
|
|
Odpowiedzi: 10 Wyświetlone: 5478
|
No już zauważyłem, że gną się jak masło Obudowę tylnego dyfra i tak mam do wymiany niestety ale różnica w cenie jest spora między plastikową obudową a aluminiową.
A tak BTW dyfrów - jaki powinien być "jałowy" obrót koła przy zablokowanych pozostałych? |
|
 |
Dział: TUNING MECHANICZNY (Modele Elektryczne) Wątek: XSTR co z Alu, a co z Carbonu |
| Vexatus |
|
Napisane: Pt paź 25, 2013 1:15 pm
|
|
Odpowiedzi: 10 Wyświetlone: 5478
|
| Widziałem widziałem :) Układ kierowniczy tak. Ale wieżyczki wzmacniane mogą spowodować urwanie dyfra nawet, czyli dyfry i ich mocowania też alu. Stalowe tryby niedługo, tylko nad tym też się zastanawiam obecnie :) Wiem, ze KV za wysokie. W tej chwili przy pakiecie 2S wychodzi Vmax teoretycznie w oko... |
|
 |
Dział: TUNING MECHANICZNY (Modele Elektryczne) Wątek: XSTR co z Alu, a co z Carbonu |
| Vexatus |
|
Napisane: Pt paź 25, 2013 8:28 am
|
|
Odpowiedzi: 10 Wyświetlone: 5478
|
| Witam szanowne grono :) Ponieważ to mój pierwszy post na tym forum, a nie widzę osobnego działu do przedstawiania się, to może napiszę parę słów o sobie na powitanie tutaj... Modelarstwem interesowałem się od dziecka (trochę kartonowym, trochę plastikowym) i już w podstawówce zacząłem uczęszczać na ... |
|
 |
| Sortuj wg: |