Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 1:52 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 1:52 am


Znalezione wyniki: 17
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: OFF-ROAD (Modele Elektryczne)   Wątek: Toe links rear 70mm

Napisane: Cz sie 15, 2013 5:24 pm 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 706


Witam,

Poszukuje drazkow tylnych do mojego buggy 2wd. Nie wiem jak ich szukac dokladnie. Musza miec 70mm. Prosze o odpowiedz

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Ustawienia zawieszenia Buggy 1/10

Napisane: Śr sie 14, 2013 12:34 pm 

Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 1529


Roni92 napisał(a):
rivel88 napisał(a):
Witam
Chce tez taii efekt osiagnac w swoim Buggy. Jak to zrobic ?



Dobrze, że nie zapytałeś "chciałbym być bogaty. Jak to zrobić?" :mrgreen:

Bardzo smieszne. Temat mozna zamknac.

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Ustawienia zawieszenia Buggy 1/10

Napisane: Wt sie 13, 2013 8:47 pm 

Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 1529


Juz sobie poradzilem, zakladajac podkladki pod sprezyny, i jest super. Model to Electrix Boost.

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Ustawienia zawieszenia Buggy 1/10

Napisane: Wt sie 13, 2013 5:21 pm 

Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 1529


Witam Ostatnii, będąc w sklepie z modelami, widzialem autko, w ktorym jego zawieszenie dziala bardzo fajnie, to znaczy jak uginalem jego zawieszenie, bylo miekkie, ale tez szybko wracalo do stanu w jakim bylo. Chce tez taii efekt osiagnac w swoim Buggy. Jak to zrobic ? U mnie tak szybo i plynnie nie...

 Dział: Silniki elektryczne   Wątek: Silnik Cobra Nosram 6.5T. Da rade w buggy 1/10 ?

Napisane: Wt sie 06, 2013 11:42 pm 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 4026


Ralf2107 napisał(a):
Dyfer, półośki, kielichy.
Podkładki chyba widziałem na proximie.

A jesli kielichy i póloski bym zrobil z aluminium to by wytrzymaly ? Ewentualnie kupie nowe podwozie, lepsze.

 Dział: Silniki elektryczne   Wątek: Silnik Cobra Nosram 6.5T. Da rade w buggy 1/10 ?

Napisane: Wt sie 06, 2013 6:01 pm 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 4026


Ralf2107 napisał(a):
Na obu silnikach i zasilaniu 2s lipo osiągniesz taką prędkość (na nosramie więcej).
Tylko czy to podwozie wytrzyma taką moc..?

Rafal, co w takim podwoziu moze nie wytrzymac ? Gdzie moge kupic takie podkladki do hexow ?

 Dział: Silniki elektryczne   Wątek: Silnik Cobra Nosram 6.5T. Da rade w buggy 1/10 ?

Napisane: Wt sie 06, 2013 12:49 pm 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 4026


Ralf2107 napisał(a):
Jakie to buggy ?

Buggy to 2WD Electrix Boost. Jego waga to prawie 1,5 kg. Co polecasz ? Chce nim osiagnac chociaz 60 km/h...

 Dział: Silniki elektryczne   Wątek: Silnik Cobra Nosram 6.5T. Da rade w buggy 1/10 ?

Napisane: Wt sie 06, 2013 11:36 am 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 4026


Ile na tym nosram osiagne predkosci ? Ten velineon 3500 ma 4000 kv, a ten cobra ponad 5000. Cobra bedzie wolniejsza ?

 Dział: Silniki elektryczne   Wątek: Silnik Cobra Nosram 6.5T. Da rade w buggy 1/10 ?

Napisane: Pn sie 05, 2013 4:49 pm 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 4026


http://rc.susco.pl/index.php?page=shop. ... &Itemid=65

Planuje kupic taki silnik do mojego buggy. Dobry wybór? Ile na takim silniku wyciagne vmax ?

 Dział: Co wybrać?   Wątek: jaki silnik bezszczotkowy do Buggy 1/10 ?

Napisane: So sie 03, 2013 9:16 pm 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 1465


Witam,

Chce troszke moje auto usprawnic. Chce kupic silnik i esc zeby model pojechal chociaz 60 km/h. Chce rowniez kupic plastikowe hexy do kol. Czuje ze kolo ma lekkie luzy wlasnie od strony hexow. Moje maja 12 mm. Gdzie moge kupic dobre hexy ? A moze trzeba kuoic cos innego aeby pozbyc sie luzow ?

 Dział: OFF-ROAD (Modele Elektryczne)   Wątek: Electrix Boost - Jaki silnik bezszczotkowy ?

Napisane: Pt lip 26, 2013 8:52 pm 

Odpowiedzi: 10
Wyświetlone: 3057


Jakie czesci musze dokupic zeby ten model chociaz 60 km/h pojechal ? Jaki silnik i esc kupic ? Prosze o odpowiedz

 Dział: OFF-ROAD (Modele Elektryczne)   Wątek: Electrix Boost - Jaki silnik bezszczotkowy ?

Napisane: Pt lip 26, 2013 2:09 pm 

Odpowiedzi: 10
Wyświetlone: 3057


Proszę: http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__25139__Turnigy_TrackStar_Waterproof_1_10_Brushless_Power_System_5200KV_80A.html - WODOODPORNY +LIPO oczywiście http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__11956__Turnigy_nano_tech_5000mah_3S_45_90C_Lipo_Pack.html +ładowarka lipo Napisz ile masz ząbk...

 Dział: OFF-ROAD (Modele Elektryczne)   Wątek: Electrix Boost - Jaki silnik bezszczotkowy ?

Napisane: Pt lip 26, 2013 1:54 pm 

Odpowiedzi: 10
Wyświetlone: 3057


--->

 Dział: OFF-ROAD (Modele Elektryczne)   Wątek: Electrix Boost - Jaki silnik bezszczotkowy ?

Napisane: Cz lip 18, 2013 9:42 pm 

Odpowiedzi: 10
Wyświetlone: 3057


Michał, czemu nie widzisz ? Tu przecież jest silnik typu 540... Jakie polecasz strony z silnikami i regulatorami ? Proszę o odpowiedź

Pozdro

 Dział: OFF-ROAD (Modele Elektryczne)   Wątek: Electrix Boost - Jaki silnik bezszczotkowy ?

Napisane: Cz lip 18, 2013 9:04 pm 

Odpowiedzi: 10
Wyświetlone: 3057


Wybrałem taki ESC:
http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... less_.html

Może ktoś polecić jakiś silnik z HK ? Proszę o odpowiedź

Pozdrawiam
Sortuj wg:  
Strona 1 z 2 [ Znalezione wyniki: 17 ]


Teraz jest Pn cze 22, 2026 1:52 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL