| Autor |
Wiadomość |
Dział: OFF-ROAD (Modele Elektryczne) Wątek: Toe links rear 70mm |
| rivel88 |
|
Napisane: Cz sie 15, 2013 5:24 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 706
|
Witam,
Poszukuje drazkow tylnych do mojego buggy 2wd. Nie wiem jak ich szukac dokladnie. Musza miec 70mm. Prosze o odpowiedz |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Ustawienia zawieszenia Buggy 1/10 |
| rivel88 |
|
Napisane: Śr sie 14, 2013 12:34 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 1529
|
Roni92 napisał(a): rivel88 napisał(a): Witam Chce tez taii efekt osiagnac w swoim Buggy. Jak to zrobic ? Dobrze, że nie zapytałeś "chciałbym być bogaty. Jak to zrobić?"  Bardzo smieszne. Temat mozna zamknac. |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Ustawienia zawieszenia Buggy 1/10 |
| rivel88 |
|
Napisane: Wt sie 13, 2013 8:47 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 1529
|
| Juz sobie poradzilem, zakladajac podkladki pod sprezyny, i jest super. Model to Electrix Boost. |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Ustawienia zawieszenia Buggy 1/10 |
| rivel88 |
|
Napisane: Wt sie 13, 2013 5:21 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 1529
|
| Witam Ostatnii, będąc w sklepie z modelami, widzialem autko, w ktorym jego zawieszenie dziala bardzo fajnie, to znaczy jak uginalem jego zawieszenie, bylo miekkie, ale tez szybko wracalo do stanu w jakim bylo. Chce tez taii efekt osiagnac w swoim Buggy. Jak to zrobic ? U mnie tak szybo i plynnie nie... |
|
 |
Dział: Silniki elektryczne Wątek: Silnik Cobra Nosram 6.5T. Da rade w buggy 1/10 ? |
| rivel88 |
|
Napisane: Wt sie 06, 2013 11:42 pm
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 4026
|
Ralf2107 napisał(a): Dyfer, półośki, kielichy. Podkładki chyba widziałem na proximie. A jesli kielichy i póloski bym zrobil z aluminium to by wytrzymaly ? Ewentualnie kupie nowe podwozie, lepsze. |
|
 |
Dział: Silniki elektryczne Wątek: Silnik Cobra Nosram 6.5T. Da rade w buggy 1/10 ? |
| rivel88 |
|
Napisane: Wt sie 06, 2013 6:01 pm
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 4026
|
Ralf2107 napisał(a): Na obu silnikach i zasilaniu 2s lipo osiągniesz taką prędkość (na nosramie więcej). Tylko czy to podwozie wytrzyma taką moc..? Rafal, co w takim podwoziu moze nie wytrzymac ? Gdzie moge kupic takie podkladki do hexow ? |
|
 |
Dział: Silniki elektryczne Wątek: Silnik Cobra Nosram 6.5T. Da rade w buggy 1/10 ? |
| rivel88 |
|
Napisane: Wt sie 06, 2013 12:49 pm
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 4026
|
Ralf2107 napisał(a): Jakie to buggy ? Buggy to 2WD Electrix Boost. Jego waga to prawie 1,5 kg. Co polecasz ? Chce nim osiagnac chociaz 60 km/h... |
|
 |
Dział: Silniki elektryczne Wątek: Silnik Cobra Nosram 6.5T. Da rade w buggy 1/10 ? |
| rivel88 |
|
Napisane: Wt sie 06, 2013 11:36 am
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 4026
|
| Ile na tym nosram osiagne predkosci ? Ten velineon 3500 ma 4000 kv, a ten cobra ponad 5000. Cobra bedzie wolniejsza ? |
|
 |
Dział: Silniki elektryczne Wątek: Silnik Cobra Nosram 6.5T. Da rade w buggy 1/10 ? |
| rivel88 |
|
Napisane: Pn sie 05, 2013 4:49 pm
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 4026
|
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: jaki silnik bezszczotkowy do Buggy 1/10 ? |
| rivel88 |
|
Napisane: So sie 03, 2013 9:16 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 1465
|
Witam,
Chce troszke moje auto usprawnic. Chce kupic silnik i esc zeby model pojechal chociaz 60 km/h. Chce rowniez kupic plastikowe hexy do kol. Czuje ze kolo ma lekkie luzy wlasnie od strony hexow. Moje maja 12 mm. Gdzie moge kupic dobre hexy ? A moze trzeba kuoic cos innego aeby pozbyc sie luzow ? |
|
 |
Dział: OFF-ROAD (Modele Elektryczne) Wątek: Electrix Boost - Jaki silnik bezszczotkowy ? |
| rivel88 |
|
Napisane: Pt lip 26, 2013 8:52 pm
|
|
Odpowiedzi: 10 Wyświetlone: 3057
|
| Jakie czesci musze dokupic zeby ten model chociaz 60 km/h pojechal ? Jaki silnik i esc kupic ? Prosze o odpowiedz |
|
 |
Dział: OFF-ROAD (Modele Elektryczne) Wątek: Electrix Boost - Jaki silnik bezszczotkowy ? |
| rivel88 |
|
Napisane: Pt lip 26, 2013 2:09 pm
|
|
Odpowiedzi: 10 Wyświetlone: 3057
|
| Proszę: http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__25139__Turnigy_TrackStar_Waterproof_1_10_Brushless_Power_System_5200KV_80A.html - WODOODPORNY +LIPO oczywiście http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__11956__Turnigy_nano_tech_5000mah_3S_45_90C_Lipo_Pack.html +ładowarka lipo Napisz ile masz ząbk... |
|
 |
Dział: OFF-ROAD (Modele Elektryczne) Wątek: Electrix Boost - Jaki silnik bezszczotkowy ? |
| rivel88 |
|
Napisane: Pt lip 26, 2013 1:54 pm
|
|
Odpowiedzi: 10 Wyświetlone: 3057
|
|
 |
Dział: OFF-ROAD (Modele Elektryczne) Wątek: Electrix Boost - Jaki silnik bezszczotkowy ? |
| rivel88 |
|
Napisane: Cz lip 18, 2013 9:42 pm
|
|
Odpowiedzi: 10 Wyświetlone: 3057
|
Michał, czemu nie widzisz ? Tu przecież jest silnik typu 540... Jakie polecasz strony z silnikami i regulatorami ? Proszę o odpowiedź
Pozdro |
|
 |
Dział: OFF-ROAD (Modele Elektryczne) Wątek: Electrix Boost - Jaki silnik bezszczotkowy ? |
| rivel88 |
|
Napisane: Cz lip 18, 2013 9:04 pm
|
|
Odpowiedzi: 10 Wyświetlone: 3057
|
|
 |
| Sortuj wg: |