| Autor |
Wiadomość |
Dział: Problemy z modelem spalinowym Wątek: HP 1:8 Buggy Porsche 911 |
| jamaraja301 |
|
Napisane: So wrz 07, 2013 2:50 pm
|
|
Odpowiedzi: 10 Wyświetlone: 4519
|
Niestety nie udało sie odpalić i pojawił sie opór na tłoku. Rozebrałem i tłok uderza w wał. To już koniec tego silnika Pewnie materiał tłoka jest juz słaby i się wyrobiły otwory mocowania. Sprzęgło też się rozpadło więc... Pozostaje czytać forum i kupić jakiś dobry nowy. |
|
 |
Dział: Problemy z modelem spalinowym Wątek: HP 1:8 Buggy Porsche 911 |
| jamaraja301 |
|
Napisane: N wrz 01, 2013 6:04 pm
|
|
Odpowiedzi: 10 Wyświetlone: 4519
|
| Naprawde juz zmienialem ustawienia dawki paliwa do powietrza. Ta przegroda jest, bo jest ,nie wiem do czego. Na ten moment nie ma to znaczenia dla mnie. Swiece nowe mam. Aku naladowane na max. Rozruch z wiertarki , czyli i na wolnych i na szybkich obrotach probowalem. NIC. Czasem lekko zagada ale ta... |
|
 |
Dział: Problemy z modelem spalinowym Wątek: HP 1:8 Buggy Porsche 911 |
| jamaraja301 |
|
Napisane: Pn sie 26, 2013 7:51 pm
|
|
Odpowiedzi: 10 Wyświetlone: 4519
|
| Serwa chodza :D Jednak silnik ma problem. Paliwo dochodzi, swieca sie swieci,krece ostro wiertarka. Regolowalem dawke paliwa, dawke powietrza, szybkosc krecenia i ....nawet nie zagadal ani razu :( Wiele prob i kombinacji. Ju nawet paliwo podpalalem zeby sprawdzic czy nie zwietrzale. I nic ..... Co t... |
|
 |
Dział: Problemy z modelem spalinowym Wątek: HP 1:8 Buggy Porsche 911 |
| jamaraja301 |
|
Napisane: N sie 18, 2013 8:27 pm
|
|
Odpowiedzi: 10 Wyświetlone: 4519
|
| Hej :D Nie nie. Nie tarem go na sucho. Ja kręciłem a synek kapał ze strzykawki ropę. Zmył sie stary smar i wszystko pieknie chodzi. Paliwko dostępne mam takie. http://www.skanehobby.se/rapicon-bil-4-lit-16-nitro-ingen-postorder-produkt/3851-0 Oleju jest 9% czy to aby nie za mało? Mogę dokupić i wmie... |
|
 |
Dział: Problemy z modelem spalinowym Wątek: HP 1:8 Buggy Porsche 911 |
| jamaraja301 |
|
Napisane: N sie 18, 2013 11:18 am
|
|
Odpowiedzi: 10 Wyświetlone: 4519
|
| Dziekuję za odpowiedz. Trochę mi rozjaśniła temat. Tak , postawiłem na uruchomienie tego egzemplarza i to bez względu na koszt. W hobby bardziej chodzi mi właśnie o całość zabawy , nie tylko jazdę. I tu miałem pierwszy czas do skrajnych odczuć :) Silniczek okazał się jakby zatarty.......ale. Tylko d... |
|
 |
Dział: Problemy z modelem spalinowym Wątek: HP 1:8 Buggy Porsche 911 |
| jamaraja301 |
|
Napisane: N sie 04, 2013 9:51 pm
|
|
Odpowiedzi: 10 Wyświetlone: 4519
|
| Witam. Jestem zielony w RC :D I to mój pierwszy post. Czytam od paru dni ale jednak mam parę pytań. Dopiero co sie dowiedziałem jak sie odpala modele nitro tak że wiem że nic nie wiem. Spełniając jedno z marzeń z dzieciństwa zakupiłem taki model. http://imageshack.us/a/img266/2088/8txk.th.jpg Jestem... |
|
 |
| Sortuj wg: |