| Autor |
Wiadomość |
Dział: Dowolne tematy o wszystkim Wątek: Teamy Wrocław |
| mariuszpk |
|
Napisane: Pn lip 10, 2006 9:24 pm
|
|
Odpowiedzi: 46 Wyświetlone: 10506
|
| A może ktoś jeździ we Wrocku Off-road. Chętnie bym się z kimś spotkał i poszalał w kilka modeli po jakimś placyku. |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Arkusz w Excelu do liczenia prędkości do SAVA 4.6 |
| mariuszpk |
|
Napisane: Pn lip 03, 2006 12:27 am
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 437
|
| Dla leniwych. Jeżeli ktoś jest zainteresowany tu http://rapidshare.de/files/24777895/liczenie_pr_dko_ci.xls.html umieściłem arkusz do liczenia prędkości do Savage 4.6(skrzynia 2 biegowa). Można podać wielkośc zębatki atakującej, odbierającej, wielkość promienia opony oraz obroty silnika. Oczywiście ... |
|
 |
Dział: Akumulatorki Wątek: Gdzie kupic takie akumulatorki??? doradzcie!! |
| mariuszpk |
|
Napisane: Wt cze 20, 2006 8:57 pm
|
|
Odpowiedzi: 8 Wyświetlone: 1832
|
| Ja połączyłem dwa akumulatorki po 2500 mAh Sanyo równolegle i mam super pakiet do odpalarki do świecy. |
|
 |
Dział: Akumulatorki Wątek: Akumulatorki --> koszyk --> szybka ładowarka ?? |
| mariuszpk |
|
Napisane: Pt cze 16, 2006 2:49 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 1177
|
| Ładowarka super może kiedyś sobie kupie. Co do zasilacza to będziesz musiał użyć czegoś wiekszego np zasilacza od komputera może być stary at z 200 W powinien wystarczyć. I podłączyć klamry do czarnego (-) i żółtego (+12V). Jak użyjesz ATX to będziesz musiał zewrzeć na tej grubej wiązce kabli czary ... |
|
 |
Dział: Aparatury Wątek: Aparatura dla początkującego. |
| mariuszpk |
|
Napisane: Śr cze 14, 2006 10:48 pm
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 1552
|
| Ja miałem podobny problem i kupiłem sobie za 250 zł Sanwa Blazer, nową w sklepie. http://www.modele.sklep.pl/product_info.php?cPath=18_19&products_id=207 Jest to co prawda AM ale ma dwa serwa i na początke wystarczą lub można je sprzedać i zmieścisz się wtedy 200 zł. Jak ktoś podeśle linka do ap... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Savage 4,6 i FLYWHEEL |
| mariuszpk |
|
Napisane: Pn cze 12, 2006 5:23 pm
|
|
Odpowiedzi: 7 Wyświetlone: 1028
|
| Wytawło się sprzęgło a w instrukcji jest jak byk napisane jak ustawić. |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Savage 4,6 i FLYWHEEL |
| mariuszpk |
|
Napisane: N cze 11, 2006 11:50 pm
|
|
Odpowiedzi: 7 Wyświetlone: 1028
|
| Taaa to były obroty jałowe. 4 godziny zabawy i ze sprzęgła został proszek. Dzięki jutro ustawimy. Tylko dlaczego w tej instrukcji nikt tego nie napisał?? |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Savage 4,6 i FLYWHEEL |
| mariuszpk |
|
Napisane: N cze 11, 2006 11:04 pm
|
|
Odpowiedzi: 7 Wyświetlone: 1028
|
Ok dzięki tak właśnie myślałem. Mam jeszcze pytanie o sprzęgło. Ile wam wytrzymuje i od czego się może spalić? Od źle ustawionych hamulców ? Koledze się już drugie spaliło tak po litrze paliwa.  |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Savage 4.6 SS Kit |
| mariuszpk |
|
Napisane: N cze 11, 2006 10:33 pm
|
|
Odpowiedzi: 27 Wyświetlone: 2747
|
| Jak sobie kupisz Sava to uważaj na wysoką trawe. Wiem było gdzieś to już na forum ale wato przypomnieć. Bo ja dziś w ferworze walki zapmniałem się i wjechałem w taką . Owineła się na przednim kole i trzeba było klepać amorki bo się pokrzywiały. |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Nazewnicto - spis? |
| mariuszpk |
|
Napisane: N cze 11, 2006 10:22 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 848
|
Nie przejmuj się ja tez spędziłem tydzień na przegryzanie się przez forum i naukę języka. Każdy zawód, hobby czy grupa osób mówi w specyficznym "dialekcie" i nie pozostaje ci nic innego jak go się nauczyć. |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Savage 4,6 i FLYWHEEL |
| mariuszpk |
|
Napisane: N cze 11, 2006 10:17 pm
|
|
Odpowiedzi: 7 Wyświetlone: 1028
|
| Mam pytanie składam właśnie swojego pierwszego Savage i mam problem. W instrukcji w punkcie 49 jest pokazane, że na korbowód trzeba nałożyć COLLET pod flywheel. Na korbowodzie jest już coś takiego co wygląda jak Collet (taki miedziany, stoszkowy pierścień z wycieńciem). Jeżli zakladam drugi, wg inst... |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Wieżyczka do Amorków do SAVAGE 21, 25, SS, 4.6 - ok 80zł |
| mariuszpk |
|
Napisane: Cz cze 08, 2006 9:39 pm
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 549
|
|
 |
| Sortuj wg: |