Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 9:39 pm

Teraz jest N cze 28, 2026 9:39 pm


Znalezione wyniki: 12
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Dowolne tematy o wszystkim   Wątek: Teamy Wrocław

Napisane: Pn lip 10, 2006 9:24 pm 

Odpowiedzi: 46
Wyświetlone: 10506


A może ktoś jeździ we Wrocku Off-road. Chętnie bym się z kimś spotkał i poszalał w kilka modeli po jakimś placyku.

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Arkusz w Excelu do liczenia prędkości do SAVA 4.6

Napisane: Pn lip 03, 2006 12:27 am 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 437


Dla leniwych. Jeżeli ktoś jest zainteresowany tu http://rapidshare.de/files/24777895/liczenie_pr_dko_ci.xls.html umieściłem arkusz do liczenia prędkości do Savage 4.6(skrzynia 2 biegowa). Można podać wielkośc zębatki atakującej, odbierającej, wielkość promienia opony oraz obroty silnika. Oczywiście ...

 Dział: Akumulatorki   Wątek: Gdzie kupic takie akumulatorki??? doradzcie!!

Napisane: Wt cze 20, 2006 8:57 pm 

Odpowiedzi: 8
Wyświetlone: 1832


Ja połączyłem dwa akumulatorki po 2500 mAh Sanyo równolegle i mam super pakiet do odpalarki do świecy.

 Dział: Akumulatorki   Wątek: Akumulatorki --> koszyk --> szybka ładowarka ??

Napisane: Pt cze 16, 2006 2:49 pm 

Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 1177


Ładowarka super może kiedyś sobie kupie. Co do zasilacza to będziesz musiał użyć czegoś wiekszego np zasilacza od komputera może być stary at z 200 W powinien wystarczyć. I podłączyć klamry do czarnego (-) i żółtego (+12V). Jak użyjesz ATX to będziesz musiał zewrzeć na tej grubej wiązce kabli czary ...

 Dział: Aparatury   Wątek: Aparatura dla początkującego.

Napisane: Śr cze 14, 2006 10:48 pm 

Odpowiedzi: 6
Wyświetlone: 1552


Ja miałem podobny problem i kupiłem sobie za 250 zł Sanwa Blazer, nową w sklepie. http://www.modele.sklep.pl/product_info.php?cPath=18_19&products_id=207 Jest to co prawda AM ale ma dwa serwa i na początke wystarczą lub można je sprzedać i zmieścisz się wtedy 200 zł. Jak ktoś podeśle linka do ap...

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Savage 4,6 i FLYWHEEL

Napisane: Pn cze 12, 2006 5:23 pm 

Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 1028


Wytawło się sprzęgło a w instrukcji jest jak byk napisane jak ustawić.

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Savage 4,6 i FLYWHEEL

Napisane: N cze 11, 2006 11:50 pm 

Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 1028


Taaa to były obroty jałowe. 4 godziny zabawy i ze sprzęgła został proszek. Dzięki jutro ustawimy. Tylko dlaczego w tej instrukcji nikt tego nie napisał??

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Savage 4,6 i FLYWHEEL

Napisane: N cze 11, 2006 11:04 pm 

Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 1028


Ok dzięki tak właśnie myślałem. Mam jeszcze pytanie o sprzęgło. Ile wam wytrzymuje i od czego się może spalić? Od źle ustawionych hamulców ? Koledze się już drugie spaliło tak po litrze paliwa. :shock:

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Savage 4.6 SS Kit

Napisane: N cze 11, 2006 10:33 pm 

Odpowiedzi: 27
Wyświetlone: 2747


Jak sobie kupisz Sava to uważaj na wysoką trawe. Wiem było gdzieś to już na forum ale wato przypomnieć. Bo ja dziś w ferworze walki zapmniałem się i wjechałem w taką . Owineła się na przednim kole i trzeba było klepać amorki bo się pokrzywiały.

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Nazewnicto - spis?

Napisane: N cze 11, 2006 10:22 pm 

Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 848


Nie przejmuj się ja tez spędziłem tydzień na przegryzanie się przez forum i naukę języka. :) Każdy zawód, hobby czy grupa osób mówi w specyficznym "dialekcie" i nie pozostaje ci nic innego jak go się nauczyć.

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Savage 4,6 i FLYWHEEL

Napisane: N cze 11, 2006 10:17 pm 

Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 1028


Mam pytanie składam właśnie swojego pierwszego Savage i mam problem. W instrukcji w punkcie 49 jest pokazane, że na korbowód trzeba nałożyć COLLET pod flywheel. Na korbowodzie jest już coś takiego co wygląda jak Collet (taki miedziany, stoszkowy pierścień z wycieńciem). Jeżli zakladam drugi, wg inst...

 Dział: Sprzedam   Wątek: Wieżyczka do Amorków do SAVAGE 21, 25, SS, 4.6 - ok 80zł

Napisane: Cz cze 08, 2006 9:39 pm 

Odpowiedzi: 1
Wyświetlone: 549


Mam zamiar sprowadzić kilka wieżyczek do amorków http://www.gpmracing.us/index.cgi?partnumber=SAV102808&c=129
Zainteresowanych proszę o kontakt .
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 12 ]


Teraz jest N cze 28, 2026 9:39 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL